Σχολιασμός από Godessofbeauty

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
Godessofbeauty
Diamond Member
Diamond Member
5 92
Δημοσιεύσεις: 668
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2017, 13:06
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κομοτηνής
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Σχόλια από Godessofbeauty

Δημοσίευση από Godessofbeauty » 20 Φεβ 2018, 23:00

Παρεπιπτόντως lexmark δεν είμαι τυχούσα.Έχω γνώσεις λόγω ιδιότητας και απορώ πως μπήκες να μιλήσεις για εμένα σε υπόθεση που δεν σε αφορά..


Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ειδη βασικης αναγκης

Δημοσίευση από Aria » 20 Φεβ 2018, 23:13

Νομίζω πως έγινα ΑΠΟΛΥΤΑ κατανοητή με τα πιο πάνω που σας είπα.
Επίσης τις ιδιωτικές σας υποθέσεις εκτός φόρουμ. Σε αυτό το φόρουμ όλες οι συναλλαγές επιβάλετε να γίνονται δημόσια πλην προσωπικών στοιχείων.
Και επικοινωνήστε με όποιον θέλετε, εδώ όμως θα ακολουθείτε τους κανόνες όπως κάνουν όλα τα μέλη τόσα χρόνια.


edit: Επίσης δεν θα ανοίξετε έριδες με άλλα μέλη όπως με το μέλος πιο πάνω.

Άβαταρ μέλους
lexmark
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2016, 22:46
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Ειδη βασικης αναγκης

Δημοσίευση από lexmark » 20 Φεβ 2018, 23:27

Godessofbeauty έγραψε:
20 Φεβ 2018, 23:00
Παρεπιπτόντως lexmark δεν είμαι τυχούσα.Έχω γνώσεις λόγω ιδιότητας και απορώ πως μπήκες να μιλήσεις για εμένα σε υπόθεση που δεν σε αφορά..
Εκπαιδευτικός στη πρωτοβάθμια είσαι κυράτσα μου (ή μήπως φοιτήτρια; Δικηγόρος; Μπα! Για γύφτισσα σε κόβω)! Μην το κάνεις θέμα κι από πάνω. Όσο αφορά εσένα αφορά κι εμένα. Ακόμα κι εγώ που ειδικεύομαι σε network security & social engineering (ναι, τα πτυχία μου είναι πιο βαριά από τα δικά σου) δεν ανακατεύομαι σε ξένα χωράφια. Και ιδίως σε χωράφια νομικής για να το παίζω και συμβουλάτορας. Άντε τράβα να κλαφτείς μπας και σου δώσουν τίποτα.

Εικόνα

Εικόνα
Προτιμώ συναλλαγές από την ίδια πόλη. Φτιάξτε τα στατιστικά σας πριν μου απαντήσετε. Δεν με ενδιαφέρει γιατί το θέλετε γι'αυτό κόψτε τη κλάψα.

zemix
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1511
Εγγραφή: 22 Ιουν 2010, 18:59
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

Re: Ειδη βασικης αναγκης

Δημοσίευση από zemix » 21 Φεβ 2018, 00:48

lexmark έγραψε:
20 Φεβ 2018, 22:36
Aria έγραψε:
20 Φεβ 2018, 22:33

Επίσης ΟΛΑ τα άσχετα σχόλια θα διαγραφούν μέχρι αύριο.
Ναι αλλά το δικό μου θα μου το αφήσετε γιατί εγώ είμαι ο Μπάτμαν, ε;
Πολύ θέλω να κάνω like σ'αυτό! Και συγνωμμη που πετάχτηκα....
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ,ΕΛΤΑ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΟΥ (ΣΤΑΘΕΡΟ & ΚΙΝΗΤΟ) Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΠΜ ΚΑΙ SMS! ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕ ΠΜ ΚΑΙ SMS. OK?

http://ellinondimosio.blogspot.com/
http://glykisma.blogspot.com/
http://zetasfood.blogspot.gr/
http://zorzet.blogspot.com/

Άβαταρ μέλους
zakmackraken
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1247
Εγγραφή: 21 Αύγ 2009, 14:38
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: Σχολιασμός από Godessofbeauty

Δημοσίευση από zakmackraken » 21 Φεβ 2018, 12:07

To πιο άσχημο σε όλο αυτό το thread είναι o σεξισμός που έδειξε το μέλος Godessofbeauty προς άλλο μέλος(polvar). Το βρίσκω προσβλητικό και για τους υπόλοιπους "άντρες" του forum. Κρίμα να γίνονται τέτοια μέσα εδώ. Έχω μια εντύπωση οτι το μέλος makis δεν θα σπαταλούσε πτύελο για να μηλίσει μαζί σας.

Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6804
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Σχολιασμός από Godessofbeauty

Δημοσίευση από vadaris » 21 Φεβ 2018, 12:23

Δυστυχώς το εχω ξαναπεί και το ξέρουμε όλοι λίγο πολύ. Παλαιά μελη συντονιστές κ.α. Εχουν παραχαλαρώσει οι κανονες με αποτέλεσμα να μην μπορούν οι συντονιστές να κάνουν αυτό που πρέπει με τα αυτά αποτελεσματα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

LPs
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
73 69
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2009, 04:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Σχολιασμός από Godessofbeauty

Δημοσίευση από LPs » 21 Φεβ 2018, 12:36

zakmackraken έγραψε:
21 Φεβ 2018, 12:07
To πιο άσχημο σε όλο αυτό το thread είναι o σεξισμός που έδειξε το μέλος Godessofbeauty προς άλλο μέλος(polvar). Το βρίσκω προσβλητικό και για τους υπόλοιπους "άντρες" του forum. Κρίμα να γίνονται τέτοια μέσα εδώ. Έχω μια εντύπωση οτι το μέλος makis δεν θα σπαταλούσε πτύελο για να μηλίσει μαζί σας.
Σωστά, αλλά άλλο τόσο -και μην παρεξηγηθώ, δεν το θέτω ως "διαγωνισμό", αλλά απλά ως παρατήρηση- θα έπρεπε να θιχτούν και οι γυναίκες του φόρουμ (ένα παραπάνω αν το σχόλιο προέρχεται από γυναίκα) ...μιας και σας διέφυγε (;) και ο μισογυνισμός (ή αν θέλετε, σεξισμός προς τα θηλυκά) που συνυπήρχε στο σχόλιο. Διότι όταν λέει κάποια-ος "εσείς σαν άντρας δεν έχετε κάτι πιο σοβαρό να κάνετε", τι μας λέει παράλληλα;...τι υποννοεί αυτός ο τρόπος σκέψης; ότι οι γυναίκες ασχολούνται και είναι για τα λιγότερο σοβαρά - ασόβαρα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προς αλλεργικούς: υπάρχουν ζωάκια στο σπίτι.

Άβαταρ μέλους
Anast
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1093
Εγγραφή: 25 Οκτ 2017, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Ευρωπού Κιλκίς
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Σχολιασμός από Godessofbeauty

Δημοσίευση από Anast » 21 Φεβ 2018, 13:35

LPs έγραψε:
21 Φεβ 2018, 12:36
zakmackraken έγραψε:
21 Φεβ 2018, 12:07
To πιο άσχημο σε όλο αυτό το thread είναι o σεξισμός που έδειξε το μέλος Godessofbeauty προς άλλο μέλος(polvar). Το βρίσκω προσβλητικό και για τους υπόλοιπους "άντρες" του forum. Κρίμα να γίνονται τέτοια μέσα εδώ. Έχω μια εντύπωση οτι το μέλος makis δεν θα σπαταλούσε πτύελο για να μηλίσει μαζί σας.
Σωστά, αλλά άλλο τόσο θα έπρεπε να θιχτούν και οι γυναίκες του φόρουμ (ένα παραπάνω αν το σχόλιο προέρχεται από γυναίκα) ...μιας και σας διέφυγε (;) και ο μισογυνισμός (ή αν θέλετε, σεξισμός προς τα θηλυκά) που συνυπήρχε στο σχόλιο. Διότι όταν λέει κάποια/ος "εσείς σαν άντρας δεν έχετε κάτι πιο σοβαρό να κάνετε", τι μας λέει παράλληλα;...τι υποννοεί αυτός ο τρόπος σκέψης; ότι οι γυναίκες ασχολούνται και είναι για τα λιγότερο σοβαρά - ασόβαρα.
Απο οπου κ να το δεις το σχολιο ειναι ανεπιτρεπτο. Όπως κ οι χαρακτηρισμοι ταλαιπωρη κλπκαι το να κάνεις μια αγγελια ζητησης αναστα για κ εγω δε ξερω ποιο λογο σεβασμός σε όσους κατασπαταλανε ώρες αφιλοκερδως κ σεβασμός στον συνανθρωπο που εχει μια αναγκη. Θέλεις να βοηθήσεις καντο όπως νομίζεις χωρίς να δημιουργείς προβληματα κ θεματα με συμμορφωση στους κανόνες λειτουργιας γιατι για καποιο λογο υπαρχουν.Κ αν οχι αυτο τοτε βασικοι κανονες συμπεριφορας.Οχι αγνοια. Γτ να θελεισ να κανεις καποιον να νιωσει ασχημα. Εδω εμείς που τα διαβαζαμε.. Ποσο μαλλον οι εμπλεκομενοι. Να θες να αλλαξει κατι επειδη ετσι γουστάρεις κ χωρίς να σκεφτείς τις συνέπειες γ τους υπόλοιπους ειναι ανοητο οχι οτι οι αλλαγές δεν ειναι επιθυμητες αλλα προς το καλυτερο κ φυσικα να διευκολύνουν ολα τα μελη. Δεν νομιζω πως χρειαζεται άλλος σχολιασμός για την καθεαυτη πραξη του σχολιασμου του ασχολιαστου μεταφορικως σχολιου. :mrgreen:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Να καταθεσω: giouli34 0,50
vaggosdespina 0,44

Να μου καταθεσουν : loukia1981 0,50
geotsax 0,50

Μαρια30 : 1,40

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”