GeorgeF και polvar πουλάνε αντικείμενα του xariseto.gr

Άβαταρ μέλους
marios5
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
5
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 11 Σεπ 2020, 12:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

GeorgeF και polvar πουλάνε αντικείμενα του xariseto.gr

Δημοσίευση από marios5 » 24 Ιουν 2021, 14:19

Liofertos έγραψε:
24 Ιουν 2021, 08:35
Ο GeorgeF μπορεί να τον πάρει. Στέλνω πμ.
na pan na gamithei o giorgos cemata leei oti pernei apo edo to poylaei opos kanei kai o polvar


Άβαταρ μέλους
Liofertos
Platinum Member
Platinum Member
26 17
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: 27 Οκτ 2010, 21:23
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Συκεών Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Πύργος Quest Core 2 Duo

Δημοσίευση από Liofertos » 24 Ιουν 2021, 19:31

marios5 έγραψε:
24 Ιουν 2021, 14:19
Liofertos έγραψε:
24 Ιουν 2021, 08:35
Ο GeorgeF μπορεί να τον πάρει. Στέλνω πμ.
na pan na gamithei o giorgos cemata leei oti pernei apo edo to poylaei opos kanei kai o polvar
Αυτό είναι πολύ σοβαρή κατηγορία. Έχετε στοιχεία για να την στηρίξετε?

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Πύργος Quest Core 2 Duo

Δημοσίευση από GeorgeF » 24 Ιουν 2021, 23:34

Εγώ πάντως μπορώ να αποδείξω ότι θα πάει σε σχολείο,και σε ποιο σχολείο θα πάει.
Θα περιμένω και εγώ τα "στοιχεία" ότι εγώ και ο Πολυχρόνης ότι παίρνουμε από εδώ μέσα το πουλάμε,πλάκα θα έχει.

Θα ήθελα βέβαια αν φοράει παντελόνια να μου τα πει αυτά και από κοντά,αλλά πολύ αμφιβάλλω αν θα το κάνει.
Οι θρασύδειλοι συνήθως έτσι κάνουν.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
marios5
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
5
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 11 Σεπ 2020, 12:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Πύργος Quest Core 2 Duo

Δημοσίευση από marios5 » 25 Ιουν 2021, 19:44

GeorgeF έγραψε:
24 Ιουν 2021, 23:34
Εγώ πάντως μπορώ να αποδείξω ότι θα πάει σε σχολείο,και σε ποιο σχολείο θα πάει.
Θα περιμένω και εγώ τα "στοιχεία" ότι εγώ και ο Πολυχρόνης ότι παίρνουμε από εδώ μέσα το πουλάμε,πλάκα θα έχει.

Θα ήθελα βέβαια αν φοράει παντελόνια να μου τα πει αυτά και από κοντά,αλλά πολύ αμφιβάλλω αν θα το κάνει.
Οι θρασύδειλοι συνήθως έτσι κάνουν.
Γιωργακη πριν λιγο καιρο ειμουν μες στο σπιτι σου και μου τα ειπες εσυ ο ιδιος. Οσο για τα παντελονια μαλλον εσυ πρεπει να τα φορεσεις που εισαι κοτζαμ ανδρας και μενεις ακομα με την μανα σου.

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Πύργος Quest Core 2 Duo

Δημοσίευση από GeorgeF » 25 Ιουν 2021, 20:20

marios5 έγραψε:
25 Ιουν 2021, 19:44
Γιωργακη πριν λιγο καιρο ειμουν μες στο σπιτι σου και μου τα ειπες εσυ ο ιδιος. Οσο για τα παντελονια μαλλον εσυ πρεπει να τα φορεσεις που εισαι κοτζαμ ανδρας και μενεις ακομα με την μανα σου.
Ούτε το ένα ισχύει που λες,ούτε το άλλο γιατί πολύ απλά δεν σε γνωρίζω.Είτε σε λάθος άτομο μιλάς,είτε είσαι απλώς ένας χαζούλης πιτσιρικάς που δεν ξέρει τι λέει.
Ακόμα περιμένω να μου πεις που βρίσκεσαι να έρθω να μου τα πεις από κοντά αυτά.Αλλιώς οι κότες δεν πρέπει να μιλάνε για παντελόνια.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
marios5
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
5
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 11 Σεπ 2020, 12:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Πύργος Quest Core 2 Duo

Δημοσίευση από marios5 » 25 Ιουν 2021, 23:26

GeorgeF έγραψε:
25 Ιουν 2021, 20:20
marios5 έγραψε:
25 Ιουν 2021, 19:44
Γιωργακη πριν λιγο καιρο ειμουν μες στο σπιτι σου και μου τα ειπες εσυ ο ιδιος. Οσο για τα παντελονια μαλλον εσυ πρεπει να τα φορεσεις που εισαι κοτζαμ ανδρας και μενεις ακομα με την μανα σου.
Ούτε το ένα ισχύει που λες,ούτε το άλλο γιατί πολύ απλά δεν σε γνωρίζω.Είτε σε λάθος άτομο μιλάς,είτε είσαι απλώς ένας χαζούλης πιτσιρικάς που δεν ξέρει τι λέει.
Ακόμα περιμένω να μου πεις που βρίσκεσαι να έρθω να μου τα πεις από κοντά αυτά.Αλλιώς οι κότες δεν πρέπει να μιλάνε για παντελόνια.
οταν ηρθα και αγορασα εκεινη την οθονη οπως προανεφερα μου ελεγες αλλα πραγματα

οσο για στοιχεια το γεγονος οτι μου πουλησε εμενα και μου ειπε ο ιδιος οτι γενικα το κανει ειναι αρκετα οποιος θελει να του παρουσιασω αδιασητα στοιχεια να ξεκινησει να ψαχνει μονος του εγω δεν θα κατσω να ασχοληθώ με τετοιους απατεωνας αυτης της ιστοσελιδας που οι διαχειριστες της (πρωτο και καλυτερο τον polvar ). Η ιστοσελιδα καταστρεφεται απο τετοιους ΔΗΘΕΝ εμπιστους και καλα μελη και διαχειριστές


Οσο για οσους αναρωτιουνται γιατι πολλες φορρες αντικειμενα δινονται σε συγκεκριμενα μελοι συνεχεια ειναι διοτι ατομα οπως ο polvar και ο γιωργος (αυτος που θα παρει τον υπολογιστη για να τον δωσει σε "σχολειο" οταν εμενα προσωπικά πριν λιγο καιρο μου πουλησε 2 οθονες) εκμεταλευονται την υπεροχη ιδεα της πλατφορμας και την υποστιριξει της απο ολους εμας.

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Πύργος Quest Core 2 Duo

Δημοσίευση από GeorgeF » 25 Ιουν 2021, 23:48

Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου,είναι προφανές ότι πάσχεις από κάποιας μορφής νεύρωση.Τους γονείς σου λυπάμαι.
Ας δει και ο polvar τις "κατηγορίες" εναντίον του και ας πράξει ανάλογα.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Πύργος Quest Core 2 Duo

Δημοσίευση από polvar » 27 Ιουν 2021, 12:55

marios5 έγραψε:
25 Ιουν 2021, 23:26
οσο για στοιχεια το γεγονος οτι μου πουλησε εμενα και μου ειπε ο ιδιος οτι γενικα το κανει ειναι αρκετα οποιος θελει να του παρουσιασω αδιασητα στοιχεια να ξεκινησει να ψαχνει μονος του εγω δεν θα κατσω να ασχοληθώ με τετοιους απατεωνας αυτης της ιστοσελιδας που οι διαχειριστες της (πρωτο και καλυτερο τον polvar ). Η ιστοσελιδα καταστρεφεται απο τετοιους ΔΗΘΕΝ εμπιστους και καλα μελη και διαχειριστές


Οσο για οσους αναρωτιουνται γιατι πολλες φορρες αντικειμενα δινονται σε συγκεκριμενα μελοι συνεχεια ειναι διοτι ατομα οπως ο polvar και ο γιωργος (αυτος που θα παρει τον υπολογιστη για να τον δωσει σε "σχολειο" οταν εμενα προσωπικά πριν λιγο καιρο μου πουλησε 2 οθονες) εκμεταλευονται την υπεροχη ιδεα της πλατφορμας και την υποστιριξει της απο ολους εμας.
Ποτέ δεν πούλησα κάτι οσα χρόνια είμαι μέλος στο site (11,5 χρόνια)
Μια φορά πριν γραφτώ επιχείρησα να πουλήσω έναν υπολογιστή δικό μου και η απασχόληση να τον καθαρίσω και να τον στήσω δεν άξιζε τα λεφτά που πήρα και έτσι αποφάσισα να μην πουλώ αλλά να χαρίζω και έτσι βρέθηκα στο xariseto.gr

Πέραν αυτών, οι κανόνες του site δεν απαγορεύουν να πουλήσει κάποιος κάτι που δεν πήρε από το site
Επομένως , ακόμα και αν αγόρασες κάτι από μέλος που δεν πάρθηκε από το xariseto.gr δεν υπάρχει κάτι επιλήψιμο

Δεν γνωρίζω ποιος είσαι πίσω από το ψευδώνυμο αυτό, δεν είχα ποτέ συνάντηση με μέλος με αυτό το ψευδώνυμο
Αν είσαι άλλο μέλος που έκανε και 2ο προφίλ, πες μας ποιο είναι το παλιο σου προφιλ ή άλλο στοιχείο ταυτοποίησης μήπως και καταλάβω το κινητρο των κατηγοριών που εξαπολύεις καθώς έχουν περάσει αρκετά "νουμερα" από το site που κοντραρίστηκαν μαζί μου επειδη δεν τηρουσαν τους κανονες

Σου δίνω 48 ώρες για να απαντήσεις (με αποδείξεις) οτι αγόρασες κάτι από μένα ή τον GeorgeF που το πήραμε από το xariseto.gr
Μετά τις 48 ώρες και εφόσον δεν υπάρξουν αποδείξεις θα πάρεις οριστικό αποκλεισμό (και αναλογα την ψυχολογια μου εκείνη τη στιγμή μπορεί και καμιά μήνυση για να μάθουν όλοι ότι δεν μπορούν να κρύβονται πίσω από ένα ψευδώνυμο και να λένε ό,τι θέλουν)

Άβαταρ μέλους
kateuro
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 15:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: GeorgeF και polvar πουλάνε αντικείμενα του xariseto.gr

Δημοσίευση από kateuro » 27 Ιουν 2021, 17:56

Eπειδη τυγχάνει να γνωρίζω τα μέλη που αναφέρετε,γνωστοποιω τα παρακάτω .α) σχετικά με το πρώτο μέλος εργάζεται σε μεγάλη εταιρία πληροφορικης..και ότι θέλει μπορεί ανά πάσα στιγμή να έχει οτιδήποτε από εκεί και δεν έχει ανάγκη..να χρησιμοποιει το χάρισετο ,για ότι καταγγελετε..β)για το δεύτερο μέλος είναι επαγγελματίας σε άλλο χώρο,και ξοδεύει παρα πολύ χρόνο,παρά τα οικογ.προβληματα που (δεν γνωρίζετε), να κρατάει το σάιτ σε άριστο επιπεδο..με τις δύσκολες ιδιαιτερότητες που έχει το σάιτ,και σε καμμία περίπτωση..δεν θα έκανε κάτι μεμπτό και αδίκως τον κατηγορείτε..Πρέπει να
αναιρεσετε...γιατί είναι κακό...να διαπομπευονται πρόσωπα...Αν έχετε κάποια πικρία μπορεί να την συζητήσετε κατά ιδίαν και όχι με τέτοιου είδους κατηγορίες, δημιουργώντας κακές εντυπώσεις στα πρόσωπα τους..Και προσέξτε....τους γνωρίζουν πάρα πολλά,μα πάρα πολλά μέλη πολύ καλά ,όπως και γω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kateuro την 27 Ιουν 2021, 19:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΕΛΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΛΗ
ΟΧΙ ΠΑΡΑΛΑΒΗ Ή ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΩΝ
Tηρώ Black list

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Re: GeorgeF και polvar πουλάνε αντικείμενα του xariseto.gr

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 27 Ιουν 2021, 18:08

Καλησπέρα,μια επισήμανση θέλω να κάνω ,ξέρω ότι δεν είναι υψίστης σημασίας για την εξέλιξη του θέματος με τα μέλη αλλά έχει σημασία προς μια μεγάλη μερίδα ανθρώπων εδώ μέσα και έξω,εμού συμπεριλαμβανομένης. Καλό θα ήταν το θάρρος και η τόλμη να μην εκφράζονται με το αν φοράει κάποιος παντελόνια η όχι (η αν έχει κάποιος α... καταλάβατε η όχι) γιατί είναι κάπως μειωτικό προς το γυναικείο φύλο. Η ελληνική γλώσσα είναι τόσο πλούσια που υπάρχουν πολλοί τρόποι να εκφράσει κάνεις το θάρρος η τη δειλία και νομίζω πως δεν εξαρτώνται αν φοράει κάποιος παντελόνια η φούστα γιατί έτσι γίνονται άσχημοι συνειρμοί. Ξέρω πως κάποιες.εκφρασεις χρησιμοποιούνται και πάνω στην ορμή του λόγου ειδικά αν ο άλλος είναι φορτισμένος ειδικά σε μια τέτοια περίπτωση,όμως είναι όμορφο κι ευγενικό να σκεφτούμε λίγο πριν χρησιμοποιήσουμε μια λέξη που μειώνει άτομα δίχως να φέρουν ευθύνες, κάποτε ηταν αποδεκτό ,όπως και πολλά άλλα πράγματα αλλά πλέον ενοχλεί, μπορεί καθένας να στυλιτευσει μια απάτη η κάτι άδικο με χάρη και ευγένεια. Καλό απόγευμα σε όλους!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”