Delay μετά από δημοσίευση η αποστολή μυνηματος

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Απάντηση
kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Delay μετά από δημοσίευση η αποστολή μυνηματος

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 02 Σεπ 2021, 10:06

Αυτη η ρύθμιση που σου απαγορεύει να δημοσιεύσεις η να στείλεις ένα μύνημα αμέσως μόλις έχεις στείλει προηγουμένως μύνημα υπάρχει τρόπος να παρακαμφθεί?

Είναι μεγάλος.ανασταλτικος.παραγοντας και συνήθως όταν μπαίνω στη σελίδα θέλω ν απαντησω στα μυνηματα και σχόλια που τυχόν έχω, το να περιμένω 5 λεπτά για ν απαντήσω σε κάθε μύνημα δεν είναι καθόλου ρεαλιστικό καθώς ένα μύνημα συντασσεται σε λιγότερο από 20 δευτερόλεπτα.

Ξέρω πως δεν είναι κοσμοϊστορικό ζήτημα όμως δυσχεραίνει αρκετά την κατά τ αλλά όμορφη εμπειρία του ιστότοπου.

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά θα ήταν ωραία ιδέα να το δείτε και να αλλαχτεί αν δεν υπάρχει τρόπος να το αποφεύγουμε.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Delay μετά από δημοσίευση η αποστολή μυνηματος

Δημοσίευση από polvar » 02 Σεπ 2021, 10:18

Yπάρχει τροπος αρκεί να γίνετε υποστηρικτης
viewtopic.php?f=2&t=63019

Άβαταρ μέλους
Sophia7i
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2701
Εγγραφή: 28 Φεβ 2013, 00:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Επικοινωνία:

Re: Delay μετά από δημοσίευση η αποστολή μυνηματος

Δημοσίευση από Sophia7i » 18 Οκτ 2021, 22:38

polvar έγραψε:
02 Σεπ 2021, 10:18
Yπάρχει τροπος αρκεί να γίνετε υποστηρικτης
viewtopic.php?f=2&t=63019

Εγώ δε έχω ειδοποίηση από κάποιες αγγελίες (όχι δικές μου) που έχω απαντήσει, ενώ παλιά δεν ήταν έτσι.
Π.χ. αν μου απαντήσετε, μάλλον δε θα λάβω ειδοποίηση, εκτός αν πατήσω το "έναρξη συνδρομής θέματος'
Φταίει το ότι δεν είμαι στους υποστηρικτές;

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Delay μετά από δημοσίευση η αποστολή μυνηματος

Δημοσίευση από polvar » 19 Οκτ 2021, 00:06

Oχι , ετσι λειτουργει το site για ολους

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”