Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
chrismother
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2705
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 22:33
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 52
Επικοινωνία:

Re: Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

Δημοσίευση από chrismother » 17 Ιουν 2023, 18:36

morfo212 έγραψε:
17 Ιουν 2023, 17:35

πολύ χαίρομαι, εγώ σώθηκα από δερματικά εγκζέματα και έτσι επιδόθηκα στην παραγωγή, μπορείς εύκολα να φτιάξεις και εσύ η συνταγή είναι πολύ απλή θα τη βρείς στο you tube. Εγώ παρεμπιπτόντως έβαζα για κάθε κουταλιά κερί 5 κουταλιές λάδι.
Μήπως έχετε σπόρους απο αυτό το φυτό που κάνει κίτρινα λουλουδάκια και βάφει κόκκινη την κηραλοιφή, γιατί εδώ δεν έχουμε τέτοια βλάστηση? Αν σας τύχει να προλάβω να σας ζητήσω να μου χαρίσετε...
Σας ευχαριστώ πολύ.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Έκανα τέστ υπομονής και βγήκε αρνητικό.https://postimg.cc/BjgsZm1D

regent
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3138
Εγγραφή: 24 Οκτ 2008, 16:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

Re: Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

Δημοσίευση από regent » 14 Ιούλ 2023, 13:42

Λόγω διακοπών θυμήθηκα ακόμα ένα αντικείμενο που έχω χαρεί πολύ από εδώ μέσα.
Είναι το sleeping bag που μου είχε χαρίσει το μέλος ivelina εδώ.
Με έχει συντροφεύσει σε πολλές εξορμήσεις και προβλέπεται να το κάνει για αρκετό καιρό ακόμα.
Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οι χρήστες που λαμβάνουν από εμένα αντικείμενα αποδέχονται αυτόματα τον μοναδικό όρο, τα αντικείμενα αυτά να επαναχαρίζονται όταν δεν χρησιμοποιούνται πια ή/και να ανακυκλώνονται όταν φτάσουν στο τέλος της ζωής τους.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”