Μα δεν υπαρχει χιουμορ?

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κλειδωμένο
Bakas
new member
new member
2 3
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 27 Μαρ 2011, 15:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καντάνου Χανίων
Επικοινωνία:

Μα δεν υπαρχει χιουμορ?

Δημοσίευση από Bakas » 16 Μάιος 2011, 14:22

Χτες ειχα κανει μια δημοσιευση για [ΖΗΤΗΣΗ] lamborghini, ολοφάνερα κανοντας χιουμορ και προφανως κανοντας αρκετους απο αυτους που την ειδαν να γελασουν.Προφανως ομως καποιοι εχουν διαφορετικη γνωμη καθως μου ηρθε προειδοποιητικο μηνυμα.Δηλαδη ελεος.Δεν εκανα κανα εγκλημα ουτε εξαπατησα κανεναν.Λιγο γελιο προσφερα και μου ηρθε το εξης μηνυμα:
Μόλις δεχτήκατε μια προειδοποίηση από κάποιον συντονιστή ή διαχειριστή αυτής της Δ. Συζήτησης.
Αυτή είναι μια προειδοποίηση που δεχτήκατε για την δημοσίευσή σας εδώ: viewtopic.php?f=299&p=289831#p289831.
Eνω εχει παρει πραγματα ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ "πλακες"
Οκ ρε παιδια δεν λεω..να εχουμε μερικους κανονισμους εδω μεσα...φυσικο ειναι για να διατηρηται η ταξη.Αλλα οχι και να εξαφανιζουμε τις πηγες γελιου.
Ελεος ειμαι δεκαεπτα χρονων αλλα δεν χρειαζεται να εισαι πυρινηκος φυσικος για να ξερεις οτι χωρις λιγο γελιο η ζωη ειναι μιζερη και χωρις...."ζωντανια".
Και τουλαχιστον εμενα ,το να εχεις ενα συνολο ανθρωπων και να τους αφαιρεις το γελιο και το χιουμορ με το ετσι θελω, μου θυμιζει το Διαιρει και Βασιλευε.
Και αν αυτη ειναι μια κοινοτητα οπου το χιουμορ διαγραφεται με την δικαιολογια οτι "ΠΑΙΖΕΙ & ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΕΣ", τοτε σας παρακαλω πολυ ενημερωστε με ωστε να παρω τα κουβαδακια μου και να παω σε μια λιγοτερο σοβαρη μεν, περισσοτερο ΦΩΤΕΙΝΗ δε. :thank:

Γ.Μ.
Gold Member
Gold Member
4 11
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 18:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θερμαϊκού Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Μα δεν υπαρχει χιουμορ?

Δημοσίευση από Γ.Μ. » 16 Μάιος 2011, 14:45

σε βρίσκω μια χαρά και να συνεχίσεις έτσι(κατά τη γνώμη μου), με χιούμορ, ΑΛΛΑ μη ξεχνάς ότι στους περισσοτέρους μας κόψανε το χαμόγελο οι σημερινές καταστάσεις.
Ψυχραιμία νομίζω χρειάζεται από ΟΛΟΥΣ

Άβαταρ μέλους
lift
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
18 42
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: 13 Μαρ 2011, 14:34
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλησπόντου Κοζάνης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: www.anelkistiras.com
Επικοινωνία:

Re: Μα δεν υπαρχει χιουμορ?

Δημοσίευση από lift » 16 Μάιος 2011, 20:15

Αστεια , ανέκδοτα μπορεισ να κανεισ εδω http://www.xariseto.gr/viewforum.php?f=248 και δεν θα σε παρεξηγησε κανενενασ οποσ εκανα εγω πχ [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!!! :rofl:
-Παρακαλώ να στέλνετε και Π.Μ. όταν ζητάτε κάτι
-Παραδίνω στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης
-Στέλνω με ταχυμεταφορά ΕΛΤΑ, αφού ο παραλήπτης προπληρώσει το κόστος στο xariseto
-Παραδίνω μικροαντικείμενα και εντός πόλης μετά από συνενόηση, εαν ταιριάζει η διαδρομή.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5021
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: Μα δεν υπαρχει χιουμορ?

Δημοσίευση από gogo » 16 Μάιος 2011, 23:14

εσυ μπορει να το εχεις κανει πρωτη φορα το χιουμορακι σου αλλα στο site μεσα ηταν η 3η μεσα σε ελαχιστες μερες οποτε ειναι φυσικο καπου να μπει και ενα φρενο.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”