Το μέλος που συνεννοηθήκαμε δεν ανταποκρίνεται. Τι να κάνω;

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
farfalina
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2010, 19:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: [προβλημα] με μελος

Δημοσίευση από farfalina » 17 Νοέμ 2011, 17:07

farfalina έγραψε: ειπα την διαδικασια που ακολουθησα. εστειλα πμ στην συντονιστρια για να μου πει τι να κανω κ εκεινη μου υπεδειξε την αναφορα την οποια κ εκανα.
για να μη θυμηθω οταν πρωτοεγινα μελος που με εστειλε καποιος σε ενα θεατρο που δεν υπηρχε η προσκληση κ σου εστειλα μνμ κ ποτε δεν απαντησες.
η αναφορα σε τι μορφη ερχεται?? κ εαν δεν ερχεται σε μορφη μυνηματος δεν θα μπορουσα να το ξερω γιατι δεν εχω φιαξει το site!
Mπορω ομως να ζητησω συγνωμη που μπερδεψα την αναφορα με το πμ κ να το γραψω 5 φορες για να το μαθω:
δεν θα ξαναμπερδεψω την αναφορα με το πμ
δεν θα ξαναμπερδεψω την αναφορα με το πμ
δεν θα ξαναμπερδεψω την αναφορα με το πμ
δεν θα ξαναμπερδεψω την αναφορα με το πμ
δεν θα ξαναμπερδεψω την αναφορα με το πμ

ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΥΡΙΕ ΜΑΚΗ
κλεινω το θεμα γιατι το ξεφτιλισαμε.
ευχαριστω για τον χρονο σας :lock:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Δεν κανω αποστολές,
λόγω βρέφους μου ειναι δύσκολο.
Παραλαβη απο μέτρο Φιξ η Ακρόπολης.

Εχω αλλεργια στις γατες.
Θα σας παρακαλεσω να με ενημερωνετε οταν καποιο ρουχο ειναι απο σπιτι που φιλοξενει αυτο το κατα τ'αλλα συμπαθεστατο ζωακι.


Ευχαριστώ πολυ.


Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΑΣΥΝΕΠΗ ΜΕΛΗ

Δημοσίευση από fightwoman » 13 Σεπ 2012, 17:02

θα ηθελα να εκφρασω το παραπονο μου σχετικα με την ασυνεπεια των μελων.οταν ζητας κατι και σου λεει καποιος ειναι δικο σου σου δινει ενα τηλ το οποιο σου βγαζει οτι δεν αντιστοιχει σε συνδρομητη κλειδωνετε η αγγελια χωρις να εχει παρει κανεις τιποτα ειναι σωστο αυτο?επειδη μου ετυχε για αυτο ρωταω.να μαθουν να ειναι πιο συνεπης και αν δε θελουν να δωσουν το πραγματικο τηλ ας δωσουν ενα ραντεβου καπου.αλλα μηπως ειχε την απαιτηση η κυρια να παω να τα παρω χωρις συννενοηση επειδη μου εδωσε μια διευθυνση?και που ξερω εγω αν ειναι αληθινη?δε ξερω αν εχω αδικο.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΑΣΥΝΕΠΗ ΜΕΛΗ

Δημοσίευση από Aria » 13 Σεπ 2012, 17:21

Δεν μου έχει συμβεί αυτό για να είμαι ειλικρηνής.....
Αλλά πέρα από αυτό, καλό θα ήταν να ενημερώσεις τον Μάκη πιο μέλος ήταν.

Άβαταρ μέλους
pisicasissy
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: 21 Μαρ 2011, 06:57
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Φερών Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΑΣΥΝΕΠΗ ΜΕΛΗ

Δημοσίευση από pisicasissy » 13 Σεπ 2012, 17:34

Συμφωνω,οπος και δηποτε ο Μακης πρεπει να το ξερει αυτο. Εμενα προσωπικα δεν μου εχει συμβει,ειναι μεμονομενο περιστατικο,αλλα πες στον Μακη ποιο μελος ηταν.Και γενικα μην στεναχωριεσαι και τοσο πολυ για τετοια πραγματα,δεν αξιζει. ;)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

- Εχω στο μελος spyros_tazz 1,50Ε για μελλωντικη συναλλαγη (απο τα ρολογια).

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΑΣΥΝΕΠΗ ΜΕΛΗ

Δημοσίευση από fightwoman » 13 Σεπ 2012, 18:00

pisicasissy μου να σου πω κατι δε θα το βαλω και μαραζι απλα προσπαθω απο προχτες να παρω τηλ της εχω στειλει μηνυμα και απαντηση μηδεν.κι εγω της εχω στειλει το δικο μου το τηλ.αλλα φοβουνται μη χρεωθουνε μαλλον.αντε μη πω καμια βαρια κουβεντα και δε κανει.εγω δεν εχω προβλημα να πω το ονομα στο μακη που προφανως ειναι καποιος διαχειριστης.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
Euphoria9
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4609
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2010, 12:43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΑΣΥΝΕΠΗ ΜΕΛΗ

Δημοσίευση από Euphoria9 » 13 Σεπ 2012, 18:29

fightwoman, μιλάς για μένα?? Δεν καταλαβαινω τι θελεις! Εχεις το τηλεφωνο μου, εχεις τη διευθυνση, σου ειπα ολες οι στασεις που ειναι διπλα μου! μου ειπες οτι θα ερθεις τι Τριτη, περιμενα ολη την ημερα και τιποτα!!! Εχω 2 μωρα δεν μπορω να μπω ουτε στο chat ουτε να απαταω τα μηνυμα αμεσος! δεν κλείδωσα και καμια αγγελια. Προσπαθείς να κάνεις κάτι καλό, να χαριζεις πραγματα, και μετα καποιος σου λεει "αντε μη πω καμια βαρια κουβεντα"!!! εσύ έχεις δώσει κάτι??
Κανένας δεν έγινε φτωχός δίνοντας
-------------------------------------------------------
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9562
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 01:59
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΑΣΥΝΕΠΗ ΜΕΛΗ

Δημοσίευση από theosve » 13 Σεπ 2012, 18:38

fightwoman ενας απο τους κανονισμους αυτης της σελιδας ειναι να μην εμπλεκομαστε σε δημοσιες προσωπικες αντιπαραθεσεις.
Αν δεν μπορεις να τα βρεις με καποιο μελος μεσω πμ. πατας το κουμπακι με το αναποδο τριγωνακι και καποιος απο τους συντονιστες θα το δει και θα ενημερωσουμε τη διαχειριση.
Οτι εχεις επιπλεον να πεις μπορεις να το κανεις με τον τροπο που σου ειπα ή να πας στο σχετικο θεμα αξιολογησης μελων και να γραψεις εκει.
Γινονται δεκαδες παρε-δωσε καθημερινα μεσω site και παρεξηγησεις ειναι πιθανον να συμβαινουν. Αντιλαμβανεσαι οτι δεν μπορει καθε φορα να ανοιγει καποιος ενα σχετικο θεμα.
Το θεμα κλειδωνει.
Ευχαριστω
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΑΣΥΝΕΠΗ ΜΕΛΗ

Δημοσίευση από makis » 14 Σεπ 2012, 02:50

kαι απο ενα μελος που εχει παρει 1 και εδωσε 1 και γραφει : "ασυνεπεια των μελΩΝ"
Σαν να ετυχε σε δεκαδες συναλλαγες σου τοτε , δείχνει ατομο που απλα θελει να κανει θεμα για το τιποτα
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: TΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ

Δημοσίευση από fightwoman » 22 Οκτ 2012, 12:24

και να ρωτησω και κατι αλλο λιγο ασχετο γιατι οταν θελει καποιος κατι που εχεις βγαλει του στελνεις μηνυματα βλειπεις οτι μπαινει μεσα και κανει τον αδιαφορο και ουτε σου απανταει?δεν ειναι γαιδουρια?
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
TrinityIP
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1335
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2009, 20:16
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: Φάληρο, Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: TΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ

Δημοσίευση από TrinityIP » 22 Οκτ 2012, 12:59

Το οτι το μέλος είναι μέσα δεν σημαίνει απαραίτητα, οτι έχει δει/διαβάσει το π.μ. και σε αγνοεί. Μπορεί φυσικά να συμβαίνει και αυτό, αλλά και πάλι δεν μπορείς να γνωρίζεις το λόγο! Όσον αφορά στην πρώτη περίπτωση, μπορεί να μη το χει προσέξει καν, ή να χει φύγει απο τον υπολογιστή ενώ δεν έχει αποσυνδεθεί, ή κάτι άλλο. Ωστόσο, αυτό που σίγουρα μπορείς να τσεκάρεις, είναι το αν έχει ανοιχτεί(δεν θα πω διαβαστεί), το π.μ. που έχεις στείλει. Όσο είναι αδιάβαστο παραμένει στα εξερχόμενα, με το που το ανοίγει ο παραλήπτης, πάει στα απεσταλμένα σου! Απο κει και πέρα, κάνεις οτι νομίζεις! :)
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”