ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ του ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ με διάφορους τρόπους - Ποια η λύση;

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ του ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ με διάφορους τρόπους - Ποια η λύση;

Δημοσίευση από Othon » 28 Ιουν 2012, 21:20

Λοιπόν, είχα υποσχεθεί να μην ξαναχαλάσω τη ζαχαρένια μου με άθλια μέλη που υποτιμούν τη νοημοσύνη μας,
αλλά δεν πάει άλλο, αρχίζει και δημιουργείται μια χαώδης κατάσταση που στην κυριολεξία ρημάζει το φόρουμ και την όλη ιδέα του χαρίζω-ζητάω.

Κανονικά θα απαιτούσα, αλλά επειδή δεν έχω κάτι με τους διαχειριστές της σελίδας κι επειδή τυχαίνει να τους γνωρίζω κιόλας,
παρακαλώ θερμά να πέφτει μόνιμο ban σε όσους αποδεδειγμένα δημιουργούν προσυννενοημένες αγγελίες για χάρη του "ευχαριστώ".
Κανονικά σας αξίζει φτύσιμο και δημόσιο ξεφτίλισμα, αλλά θα αρκεστώ στο να ζητήσω απλά αυτό.

Συγγνώμη, δεν μπορώ να συνεχίσω άλλο, τρέμουν τα χέρια μου από τα νεύρα μου και θ' αρχίσω να γράφω χειρότερα!!!!!

Το μόνο που θα πω αυτή τη στιγμή, είναι πως από εδώ και στο εξής, όπου παρατηρώ τέτοια φαινόμενα, θα κράζω δημόσια!


Άβαταρ μέλους
alkat
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5782
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 23:29
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] Να τρώνε ban όσοι....

Δημοσίευση από alkat » 28 Ιουν 2012, 21:25

γεια και συγνωμη που ποσταρω αλλα οταν λες "αποδεδειγμενα" τι εννοεις????πως μπορεις να αποδειξεις οτι ειναι "στημενο" οπως λες...αν καταλαβα καλα!!!!ευχαριστω πολυ και παλι συγνωμη....
δειξτε υπομονη...ειναι λιγο δυσκολα λογω χρονου.. . οι αποστολές μου ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ λογω του ότι προσπαθώ να μαζεύω ομαδική......
Μου χρωσταει:eiritsel
. να με συγχωρείτε για τα χάλια στατιστικά μου...οι ανάγκες μεγαλώνουν όσο μεγαλώνουν και τα παιδιά....προσπαθώ να τα διορθώσω 😁...
Για αποστολες εχω μονο εθνική (και ebanking)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
dimitrisOS
Platinum Member
Platinum Member
6 6
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: 26 Σεπ 2011, 14:45
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Βουκολιών Χανίων
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Γαλάτσι
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] Να τρώνε ban όσοι....

Δημοσίευση από dimitrisOS » 28 Ιουν 2012, 21:33

Το όταν είναι τα πιο πολλά μέχρι συνέχεια online !!!!!!!!!
Με που μπαίνει μία αγγελία "καλή" - "ενδιαφέρουσα" το πρώτο ποστ γίνεται μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου
Μήπως πρέπει να μπει ένα χρονικό περιθώριο ;
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
alkat
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5782
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 23:29
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] Να τρώνε ban όσοι....

Δημοσίευση από alkat » 28 Ιουν 2012, 22:01

dimitrisOS έγραψε:Το όταν είναι τα πιο πολλά μέχρι συνέχεια online !!!!!!!!!
Με που μπαίνει μία αγγελία "καλή" - "ενδιαφέρουσα" το πρώτο ποστ γίνεται μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου
Μήπως πρέπει να μπει ένα χρονικό περιθώριο ;
νομιζω πως κανεις δεν εχει αναγκασει κανεναν να δινει αυτο που χαριζει στον πρωτο που θα ποσταρει..........ειναι στην κριση του καθενος που θα δωσει...ασχετα αν μερικοι τα μοιραζουν "μεταξυ τους"...μου εχει τυχει κι εμενα!!!!!!
δειξτε υπομονη...ειναι λιγο δυσκολα λογω χρονου.. . οι αποστολές μου ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ λογω του ότι προσπαθώ να μαζεύω ομαδική......
Μου χρωσταει:eiritsel
. να με συγχωρείτε για τα χάλια στατιστικά μου...οι ανάγκες μεγαλώνουν όσο μεγαλώνουν και τα παιδιά....προσπαθώ να τα διορθώσω 😁...
Για αποστολες εχω μονο εθνική (και ebanking)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] Να τρώνε ban όσοι....

Δημοσίευση από numismat » 28 Ιουν 2012, 22:15

Συμφωνω με την alkat! και σ'εμενα ετυχε χθες να δωσω κατι μεσα σε 1 λεπτο μετα απο την δημοσιευση μου... το ατομο δεν με ξερει, οπως δεν γνωριζω κ'εκεινο. αυτο σημαινει πως ειναι στημενο????

Και πιο ειναι το προβλημα σου με οσους ειναι συνεχεια online , dimitrisOS ? Ο υπολογηστης μου δουλευει ολη την ημερα και αφηνω το Χαρησετο ανοιχτο επισης, εχεις να μου πεις τιποτα???????????????

Ειμαι καινουρια στο σαιτ και δεν μου ετυχε να δω να τα μοιραζουν μεταξυ τους, αλλα θελω να ξερω πως μπορειτε να κρινετε που η συνεννοηση εχει γινει απο πριν και που οχι???? ποια ειναι τα κριτηρια?

Άβαταρ μέλους
dimitrisOS
Platinum Member
Platinum Member
6 6
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: 26 Σεπ 2011, 14:45
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Βουκολιών Χανίων
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Γαλάτσι
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] Να τρώνε ban όσοι....

Δημοσίευση από dimitrisOS » 28 Ιουν 2012, 22:20

Και έμενα είναι ανοιχτός συνέχεια αλλά δεν κάθομαι με το F5 κολλημένο στο χέρι και βλέπω αν θέλω κάτι που χαρίζουν
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
alkat
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5782
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 23:29
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] Να τρώνε ban όσοι....

Δημοσίευση από alkat » 28 Ιουν 2012, 22:48

dimitrisOS έγραψε:Και έμενα είναι ανοιχτός συνέχεια αλλά δεν κάθομαι με το F5 κολλημένο στο χέρι και βλέπω αν θέλω κάτι που χαρίζουν
αυτο για το F5 δεν το ηξερα...τι κανει ακριβως???
παιδια αμα τσακωνομαστε δεν βγαινει κατι ...ολοι εχουμε αναγκες πλεον...αλλοι πιο πολλες αλλοι πιο λιγες....ποιος γνωριζει για το μεγεθος της αναγκης του καθενος???ΟΥΔΕΙΣ....
δειξτε υπομονη...ειναι λιγο δυσκολα λογω χρονου.. . οι αποστολές μου ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ λογω του ότι προσπαθώ να μαζεύω ομαδική......
Μου χρωσταει:eiritsel
. να με συγχωρείτε για τα χάλια στατιστικά μου...οι ανάγκες μεγαλώνουν όσο μεγαλώνουν και τα παιδιά....προσπαθώ να τα διορθώσω 😁...
Για αποστολες εχω μονο εθνική (και ebanking)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9560
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 01:59
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] Να τρώνε ban όσοι....

Δημοσίευση από theosve » 28 Ιουν 2012, 23:12

1) Τι ειναι το F5;
2) Aν καποιος ειναι τοσο σιγουρος για μια τετοια σοβαρη κατγγελια γιατι δεν ενημερωνει τους διαχειριστες;
Tι νοημα εχει η μεταξυ μας συζητηση;
3) Δεν καταλαβα ακριβως τον σκοπο του thread. Οθωνα τι εχει πεσει στην αντιληψη σου; Στημενες αγγελιες (δηλ. ανυπαρκτα αντικειμενα) ή προσυνεννόηση μελων;
Για να λες οτι γινονται για τα "ευχαριστω" μιλας μαλλον για ανυπαρκτα αντικειμενα. Πως γνωριζεις οτι ισχυει κατι τετοιο;
4) Ο dimitrisOS μιλαει για προσυνεννοηση. Πως γνωριζεις κατι τετοιο; Για να μιλατε για κατι τοσο σοβαρο υποθετω οτι εχετε στοιχεια.
Ετσι δεν ειναι Δημητρη; Θα ηθελα πολυ να τα μαθω.
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

Άβαταρ μέλους
nancy85
Platinum Member
Platinum Member
29 18
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: 21 Σεπ 2011, 14:23
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Σικίνου Κυκλάδων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] Να τρώνε ban όσοι....

Δημοσίευση από nancy85 » 28 Ιουν 2012, 23:36

theosve έγραψε:1) Τι ειναι το F5;
2) Aν καποιος ειναι τοσο σιγουρος για μια τετοια σοβαρη κατγγελια γιατι δεν ενημερωνει τους διαχειριστες;
Tι νοημα εχει η μεταξυ μας συζητηση;
3) Δεν καταλαβα ακριβως τον σκοπο του thread. Οθωνα τι εχει πεσει στην αντιληψη σου; Στημενες αγγελιες (δηλ. ανυπαρκτα αντικειμενα) ή προσυνεννόηση μελων;
Για να λες οτι γινονται για τα "ευχαριστω" μιλας μαλλον για ανυπαρκτα αντικειμενα. Πως γνωριζεις οτι ισχυει κατι τετοιο;
4) Ο dimitrisOS μιλαει για προσυνεννοηση. Πως γνωριζεις κατι τετοιο; Για να μιλατε για κατι τοσο σοβαρο υποθετω οτι εχετε στοιχεια.
Ετσι δεν ειναι Δημητρη; Θα ηθελα πολυ να τα μαθω.


το F5 κανει ανανεωση σελιδας!το ECDL βοηθαει πολυ αν κ εχει χρονια που το πηρα!!! :hapi:

meletiadis
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2350
Εγγραφή: 15 Δεκ 2008, 13:34
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] Να τρώνε ban όσοι....

Δημοσίευση από meletiadis » 29 Ιουν 2012, 00:22

τελικά Όθωνα, έκανες κάτι καλό. Θύμησες σε μερικούς και έμαθες σε άλλους τη λειτουργία ενός πλήκτρου.
τώρα, για τον πραγματικό σκοπό της δημοσίευσής σου, νομίζω ότι με κουβέντες δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.
ας έχουμε απλά τα μάτια μας ανοιχτά, και όταν βλέπουμε πονηριές ας τις αποκαλύπτουμε.

α. και καλό καλοκαίρι....

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”