Τι θα γίνει με το "ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΜΕΛΟΣ....";

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
palmira
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 21:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΜΕΛΟΣ..........

Δημοσίευση από palmira » 07 Σεπ 2012, 20:00

Despoinakiser έγραψε:
tolis287 έγραψε:παρολα αυτα εχετε ολοι facebook!!!
Και προφανώς κι εσύ...μιας και έψαξες και μας βρήκες...
:lol: σας την έσκασα, κι εγώ δεν έχω....

Άβαταρ μέλους
potaphkatsarida
Diamond Member
Diamond Member
49 32
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 20:49
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγαθονησίου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Αναζητώ ένα μέλος που μου έστειλε φάκελο χωρίς username

Δημοσίευση από potaphkatsarida » 17 Δεκ 2012, 22:03

Το έχω κάνει κι εγώ καμιά φορά πάνω στη βιασύνη μου ή την τεράστια αφηρημάδα μου οπότε δεν θα ρίξω ανάθεμα, απλά έφαγα όλο το μεσημέρι να κοιτάω τις αγγελίες μου μπας και βγάλω καμιά άκρη..

Το όνομα του παιδιού είναι: Σαβ........ Φώτης από Θεσ/νικη.. ίσως να είχαμε κάνει κάποια συναλλαγή στο παρελθόν και να θεώρησε ότι θα τον θυμάμαι αλλά ως γνωστόν δεν είμαι και ο φωτεινότερος νους..και τρέχουν αρκετές αγγελίες μου παράλληλα..οπότε.. :z ..αν κάποιος γνωρίζει κάτι πολύ θα εκτιμούσα λίγη βοήθεια, ευχαριστώ :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dimitris&Alice την 17 Δεκ 2012, 22:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Παρακαλω μην δημοσιευετε ονοματεπωνυμα μελων χωρις την εγκριση τους.
"Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν θέλουν πραγματικά ελευθερία, επειδή η ελευθερία προϋποθέτει ανάληψη ευθύνης, και οι περισσότεροι άνθρωποι τρέμουν την ανάληψη ευθύνης..." - Ζίγκμουντ Φρόυντ, 1856-1939, Αυστριακός ψυχίατρος

Δεν τηρώ σειρά προτεραιότητας

Οι αγγελίες μου: http://1gr.me/Etom0

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39721
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αναζητώ ένα μέλος που μου έστειλε φάκελο χωρίς username

Δημοσίευση από polvar » 17 Δεκ 2012, 22:27

Για να επιλύσετε το πρόβλημά σας, εφόσον σας έχει έρθει φάκελος αλληλογραφίας χωρίς τα απαραίτητα στοιχεία του μέλους (username κ.τ.λ), παρακαλούμε να ακολουθήσετε τα παρακάτω βήματα :

1) Βάλτε στην υπογραφή σας το κείμενο "Αναζητώ μέλος που μου έστειλε φάκελο χωρίς στοιχεία" ώστε να εμφανιστεί σε όλες τις δημοσιεύσεις σας το πρόβλημα που αντιμετωπίζετε, και πού θα πάει, θα το δει.

2) Αναμένετε να "ανησυχήσει" το μέλος που δεν του έρχεται ο φάκελος και να σας στείλει πμ.

3) Τέλος, αν δεν υπάρξει κανένα αποτέλεσμα, κρατάτε τον φάκελο για δικό σας καθώς έχουμε ξαναπεί ότι δεν αξίζει περισσότερη "φασαρία" για μέλη που δεν κάνουν τα στοιχειώδη.

Ευχαριστούμε πολύ...

Άβαταρ μέλους
potaphkatsarida
Diamond Member
Diamond Member
49 32
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 20:49
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγαθονησίου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αναζητώ ένα μέλος που μου έστειλε φάκελο χωρίς username

Δημοσίευση από potaphkatsarida » 17 Δεκ 2012, 22:31

ναι έχεις απόλυτο δίκιο, δεν το σκέφτηκα αυτό με την υπογραφή :/
"Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν θέλουν πραγματικά ελευθερία, επειδή η ελευθερία προϋποθέτει ανάληψη ευθύνης, και οι περισσότεροι άνθρωποι τρέμουν την ανάληψη ευθύνης..." - Ζίγκμουντ Φρόυντ, 1856-1939, Αυστριακός ψυχίατρος

Δεν τηρώ σειρά προτεραιότητας

Οι αγγελίες μου: http://1gr.me/Etom0

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”