Το μέλος παρέλαβε αλλά δεν πατάει το 'ευχαριστώ'

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
mariagkl
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΧΩΡΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ?

Δημοσίευση από mariagkl » 16 Οκτ 2012, 10:45

οκ θα πω και στην ξαδερφη μου να τσεκαρει την λιστα με τους κωδικου που εχει καταχωρησει μηπως και βρουμε την ακρη. αχ πηγα να κανω ενα καλο στην ξαδερφη μου με τους κωδικους και επειδη καθηστερει να με ενημερωσει και εν συνεχεια εγω εσας εγινε παρεξιγηση κατα λαθος(χαχα) και παλι συγνωμη...
αποστολές με ελτά ή συνάντηση στα μετρό του Περιστερίου μόνο πρωί
ΕΣΤΗΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΚΑΙ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΣΕ

dfr
Platinum Member
Platinum Member
14 23
Δήμος - Κοινότητα: Αγιάσου Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dfr » 16 Οκτ 2012, 10:51

δες το όμωε λίγο γρήγορα γιατι σε καμια ώρα θα βγω για ταχυδρομείο και θα στείλω στην λίμπερο ότι μου ζήτησε. αν εχει καταχωρηθει τελικά απο εσας μην τα στείλω γιατι και αυτοί μου είπαν να διαβάσουμε και τους όρους του club τους και μου μίλησαν ακόμη και για μηδενισμό πόντων και διάφορα άλλα. Αναφέρονται σε αυτό ( το αντεγραψα από τους όρους χρήσης του liberoclub)Πόντοι Libero

"Οι μοναδικοί κωδικοί Libero υπάρχουν σε όλες τις συσκευασίες των προϊόντων Libero. Οι μοναδικοί κωδικοί δεν μεταβιβάζονται σε τρίτους και εξαργυρώνονται μόνο από μέλη του Libero Club τα οποία, για προσωπική τους χρήση, αγόρασαν ένα προϊόν Libero χρησιμοποιώντας τους Μοναδικούς Κωδικούς Libero. Διατηρούμε το δικαίωμα να ζητήσουμε ένα αποδεικτικό αγοράς, Σε περίπτωση οποιασδήποτε διαφοράς, η απόφαση της SCA Hygiene Products AE θα είναι τελεσίδικη."
Αναζητώ μέλος που έστειλε Business φάκελο χωρίς στοιχεία

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από polvar » 16 Οκτ 2012, 11:39

Ισχύει ο κωδικός, δεν ισχύει ο κωδικός, έστειλα τον σωστό κωδικό, δεν έλαβα σωστό κωδικό

Δεν μου λέτε ρε παιδιά, να κάνω μια αφελή ερώτηση;

Αν δεν υπήρχε το 'ευχαριστώ' θα χαρίζατε τίποτα;

Θέλω ειλικρινείς απαντήσεις όμως.

Στο παρελθόν έχω καυτηριάσει αυτούς που όλο ζητάνε ή όλο θέλουν να ανταλλάξουν, νομίζω όμως ότι ήρθε η ώρα να καυτηριάσω αυτούς που κυνηγούν μόνο το 'ευχαριστώ'.
Ξεφτιλίστηκε εδώ το νόημα της λέξης "χαρίζω" παρόλο που ο τίτλος εδώ λέει xariseto.

dfr
Platinum Member
Platinum Member
14 23
Δήμος - Κοινότητα: Αγιάσου Λέσβου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dfr » 16 Οκτ 2012, 11:51

εμενα δε με νοιαζει το ευχαριστώ και αν θέλετε κλειδωνω την αγγελια μου αμέσως αλλα δεν μου αρέσει και να με κοροιδεύουν κανονικότατα. Δηλαδή τώρα υπόλογοι είμαστε εμεις και οχι μέλος που δεν σέβεται τους κανόνες? γιατι και στους κανόνες λέμε ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΛΑΜΒΆΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΤΑΤΕ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ? Εγω ενημέρωσα μέλος χθες οτι αν δεν έρθει μεχρι σήμερα ο φάκελος που μου έστειλε θα του πατήσω κανονικά το ευχαριστώ έρεθι δεν έρθει ο φάκελος.
Αναζητώ μέλος που έστειλε Business φάκελο χωρίς στοιχεία

Άβαταρ μέλους
chipakos
Platinum Member
Platinum Member
11 15
Δήμος - Κοινότητα: Βουκολιών Χανίων
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chipakos » 16 Οκτ 2012, 13:20

mariagkl έγραψε:οκ θα πω και στην ξαδερφη μου να τσεκαρει την λιστα με τους κωδικου που εχει καταχωρησει μηπως και βρουμε την ακρη. αχ πηγα να κανω ενα καλο στην ξαδερφη μου με τους κωδικους και επειδη καθηστερει να με ενημερωσει και εν συνεχεια εγω εσας εγινε παρεξιγηση κατα λαθος(χαχα) και παλι συγνωμη...
Περίπου αυτό εννοούσα όταν έλεγα να είναι προσεκτικές οι κινήσεις που θα κάνετε διότι ο άλλος με ένα συγνώμη διορθώνη την παράλειψή του όπως στην συγκεκριμένη φίλη η οποία έκανε χάρη σε μία άλλη φίλη της δείνοντάς της τους κωδικούς. Τα υπόλοιπα λόγια όμως δεν επιστρέφονται εύκολα πίσω.Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η λοιπόν διότι ποτέ δεν ξέρεις τι αντιμετωπίζει ο άλλος συνάνθρωπος που εσύ ευεργετείς με αντάλλαγμα ένα ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
xeniachr
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xeniachr » 16 Οκτ 2012, 15:07

Ασε το ευχαριστω. Το θέμα είναι ξεκάθαρα και σαφέστατα η κοροϊδία. Τόσα μηνύματα πήρε από 3 διαφορετικά άτομα για 3 διαφορετικές αγγελίες μέσα σε 4 μέρες-που υπόψη κατα την διαρκεια αυτων των ημερών είχε συναλλαγές και ηταν Online. Δεν μπορούσε να απαντήσει εστω και ενδεικτικά σε κάποια (π.χ δεν δοκίμασα ακόμα τους κωδικους- δεν σε έχω ξεχάσει και άλλα)

Ειλικρινά δεν θα το κανα θέμα και θα περίμενα και άλλο (όπως κάνω συνηθως). Αλλά μόλις είδα σχετικο Post οτι την ιδια συμπεριφορά είχε και σε άλλα άτομα θεωρησα ότι επρεπε να ενημερωθούν όλα τα μέλη του φόρουμ

Και εκ του αποτελεσματος προσωπικά συμπεράινω ότι ===> ευτυχώς που έγινε θέμα και επιτέλους απάντησε!!!!!!!!!!!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Exω PAYPAL - Πειραιως

Λόγω έλλειψης χώρου θα ήθελα να γίνονται γρήγορα οι συναλλαγές μας !

Xρωσταω:

Mου χρωστάνε
- sarlot 1,50 -viewtopic.php?f=277&t=148501

mdimitra
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
88 79
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mdimitra » 16 Οκτ 2012, 17:44

θα συμφωνήσω.. το θέμα δεν είναι το ευχαριστώ, κατ επανάληψη και εχω δώσει πάρα πολλά πράγματα χωρίς ευχαριστώ, εντός και εκτός σαιτ και εχω λάβει απο άτομα χωρίς ευχαριστώ πράγματα για τη μικρή, όπως και πολλά άτομα απο εδω μέσα.η όλη ιστορία δεν έγινε για το ευχαριστώ.

Μελπομένη
new member
new member
Δήμος - Κοινότητα: Αβίας Μεσσηνίας
Επικοινωνία:

Re: Το μέλος παρέλαβε αλλά δεν πατάει το 'ευχαριστώ'

Δημοσίευση από Μελπομένη » 03 Ιαν 2013, 19:43

Καλησπέρα κι από μένα!

Παρότι νέα, με προσέλκυσε αυτό το Post!
Η χειρότερη αντιμετώπιση είναι η αχαριστία από άτομα που εξυπηρέτησες με τον α ή β τρόπο!!! :<

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”