Πως βρίσκετε το xariseto ;

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!

Πως βρίσκετε το xariseto ; (για Αρχή)

Πολυ καλή κίνηση
344
93%
Μέτριο
20
5%
Αχρείαστο
6
2%
Δεν ξέρω , δεν απαντώ
1
0%
 
Σύνολο ψήφων: 371

georgediak
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 31 Μάιος 2011, 15:16
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ορφανού Καβάλας
Επικοινωνία:

Re: ΝΕΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ !!!!! DEMO Υπόδειγμα αγγελία

Δημοσίευση από georgediak » 31 Μάιος 2011, 15:24

Γεια σας ειμαι νεο μελος και σας ευχαριστω :thank: :gr:


sinagrida
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 26 Σεπ 2011, 10:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Επικοινωνία:

Συγχαρητήρια !

Δημοσίευση από sinagrida » 27 Σεπ 2011, 10:52

Καλημέρα.
Είμαι νέο μέλος και τυχαία βρήκα αυτό το σάιτ ψάχνοντας για μια τηλεόραση στο google.
Έχω μείνει έκπληκτη!
Συγχαρητήρια όχι μόνο σε όσους σκέφτηκαν να κάνουν αυτή την ιστοσελίδα αλλά και σε όσους συμμετέχουν.Ελπίζω να μπορέσω να γίνω και εγώ ενεργό μέλος.
Καλή μας συνέχεια!

Saradojo
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 19 Δεκ 2011, 13:53
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Νισύρου Δωδεκανήσου
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Πως βρίσκετε το xariseto ;

Δημοσίευση από Saradojo » 19 Δεκ 2011, 14:29

Συγχαρητήρια για την ιδέα και τον κόπο σας
Σκεφτήκατε ότι υπάρχουν πολλοί που θα ήθελαν να Χαρίζουν μόνο χωρίς να πάρουν ποτέ τίποτα, αλλά να μείνουν ανώνυμοι ? Μην τους χάνεται αυτούς.
:thank:

Άβαταρ μέλους
Vlada
VIP Member
VIP Member
84 78
Δημοσιεύσεις: 1510
Εγγραφή: 15 Απρ 2011, 18:20
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Πως βρίσκετε το xariseto ;

Δημοσίευση από Vlada » 19 Δεκ 2011, 15:17

Saradojo έγραψε:υπάρχουν πολλοί που θα ήθελαν να Χαρίζουν μόνο χωρίς να πάρουν ποτέ τίποτα, αλλά να μείνουν ανώνυμοι ? Μην τους χάνεται αυτούς.
:thank:
Που βλέπετε το πρόβλημα;
Υπάρχει και το "Χαρισομάγαζο" :)

george_thess
new member
new member
4
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 05 Μάιος 2011, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Πως βρίσκετε το xariseto ;

Δημοσίευση από george_thess » 29 Μαρ 2012, 15:13

Ειχα γινει μελος πριν κανα δυο χρονια, μπηκα κανα δυο φορες και δεν ξαναμπηκα (θα εξηγησω το λογο παρακατω).
Τωρα ξαναμπηκα γιατι ηθελα να δωσω καποια πραγματα και χαιρομαι γιατι επιασαν τοπο.

Ο λογος που δεν ξαναμπηκα ξανα ειναι γιατι ενα μεγαλο μερος χρηστων δινει χαλασμενα πράγματα ή με καποιο προβλημα (το οποιο αναφερει βεβαια).
Ελεος ρε παιδια, δωστε και κατι που δουλευει. Μην περιμενετε να χαλασουν για να τα δωσετε. Δωστε και κατι καινουριο καμμια φορα που δεν χρησιμοποιειτε. (σε αυτο βαζω και τον εαυτο μου). Ολοι μας στοιβαζουμε πραγματα και λεμε, να το κρατησω μηπως το χρειαστω, και δεν το χρησιμοποιουμε ποτε. Οσο πιο πολλα δινουμε, τοσα περισσοτερα θα παρουμε πισω. Πρεπει ολοι να μαθουμε να δινουμε περισσοτερα, και να δινουμε και από τα καλα που έχουμε.

Ευχαριστω που με ακουσατε.
----------------------------
Μενω περιοχη Χαριλαου

Άβαταρ μέλους
giotagts
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2649
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2010, 00:52
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Εσπερίων Κέρκυρας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Πως βρίσκετε το xariseto ;

Δημοσίευση από giotagts » 29 Μαρ 2012, 18:13

george_thess έγραψε:Ειχα γινει μελος πριν κανα δυο χρονια, μπηκα κανα δυο φορες και δεν ξαναμπηκα (θα εξηγησω το λογο παρακατω).
Τωρα ξαναμπηκα γιατι ηθελα να δωσω καποια πραγματα και χαιρομαι γιατι επιασαν τοπο.

Ο λογος που δεν ξαναμπηκα ξανα ειναι γιατι ενα μεγαλο μερος χρηστων δινει χαλασμενα πράγματα ή με καποιο προβλημα (το οποιο αναφερει βεβαια).
Ελεος ρε παιδια, δωστε και κατι που δουλευει. Μην περιμενετε να χαλασουν για να τα δωσετε. Δωστε και κατι καινουριο καμμια φορα που δεν χρησιμοποιειτε. (σε αυτο βαζω και τον εαυτο μου). Ολοι μας στοιβαζουμε πραγματα και λεμε, να το κρατησω μηπως το χρειαστω, και δεν το χρησιμοποιουμε ποτε. Οσο πιο πολλα δινουμε, τοσα περισσοτερα θα παρουμε πισω. Πρεπει ολοι να μαθουμε να δινουμε περισσοτερα, και να δινουμε και από τα καλα που έχουμε.

Ευχαριστω που με ακουσατε.
Σ' αυτο κανεις ενα μεγαλο λαθος.. Αν εμπαινες συχνα θα παρατησουσες οτι πολλες φορες εχουν χαριστει και καινουρια πραγματα... Η πραγματα που εχουν χρησιμοποιηθει μια δυο φορες και που ειναι σε που καλη κατασταση..
Τωρα καποια πραγματα μπορει να ειναι και αχρηστα... Αλλα αυτο ισως καποιοι να μην το ξερουν... Και επειδη δεν ειχαν τη γνωση να το εξετασουν να μη προσπαθησαν.. Ας πουμε καποια στιγμη χαρισα μια ραπτομηχανη μικρουλα.. Εγραψα και ενημερωσα και το ιδιο το μελος πως δεν ξερω να την χρησιμοποιω οποτε την εστειλα με επιφυλαξη αν και δεν ειχε χρησιμοποιηθει πολυ.. Τελικα λειτουργουσε.. Θα μπορουσε ομως και να μην λειτουργει... Αλλα χαιρομαι που τελικα ειναι ενταξει και μπορεσε να την δουλεψει.. Τωρα αν κατι δεν λειτουργει ενημερωνεις την αγγελια κι απλα δεν πατας ευχαριστω πιστευω.. Δεν σημαινει οτι ολα οσα θα παρεις απο εδω θα ειναι τελεια αλλα ουτε και αχρηστα...
Παρακαλω, μεσα στους φακελους να αναγραφετε το username και τι εχετε ζητησει!!
δεν εχω ιντερνετ συγγνωμη οταν μπορεσω θα σας ενημερωσω...

People were created to be loved.Things were created to be used.The reason why the world is in chaos is because things are being loved and people are being used.

κωνσταντής
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 27 Απρ 2012, 09:04
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Μύρινας Λέσβου
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

χαιρετισμός νέου μέλους

Δημοσίευση από κωνσταντής » 27 Απρ 2012, 10:29

Γιά σας. λέγομαι κωσταντής υποστηρίζω την αλληλεγύη μεταξύ των ανθρώπων και θα ήθελα όταν έχω κάτι που για εμένα δεν είναι απαραίτητο να το δώσω σε κάποιον που θα του είναι χρήσιμο.
επίσης αγαπάω τα ζώα και έχω δυο κουτάβια διαθέσιμα για όποιον ενδιαφέρεται δύο μηνών αρσενικά τσομπανόσκυλα ημίαιμα κάνουν για φύλακες και για παρέα, ο πατέρας είναι τσομπανόσκυλο τύπου πίνδου και μάνα είναι ημίαιμο δαλματίας.

MariannaT
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: 03 Μάιος 2012, 02:19
Νομός κατοικίας: Ν. Σερρών
Δήμος - Κοινότητα: Προσοτσάνης Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Πως βρίσκετε το xariseto ;

Δημοσίευση από MariannaT » 03 Μάιος 2012, 14:12

Καλησπέρα και από μένα και καλό σας βρήκα..!!!Είμαι καινούργια στο φόρουμ και λίγο ψάχνομαι ακόμα σας συγχαίρω για την προσπάθεια σας!!!! Καλά να περνάτε.. :D

annoyla85
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 19 Ιουν 2012, 16:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Άνω Πωγωνίου Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Πως βρίσκετε το xariseto ;

Δημοσίευση από annoyla85 » 19 Ιουν 2012, 17:07

Παιδιά καταρχήν καλησπέρα,
ειχα ακουσει για το χαρισε το απο μια φιλη μου περισσοτερο αλλα ποτε δεν πηγαινε στο μυαλο μου οταν εγω το χρειαζομουν ή οταν με χρειαζοταν το "χαρισε το".
Εννοω οτι πολλες φορες ειχα πραγματα που δεν χρειαζομουν (αλλα ευτυχως δεν μου αρεσει να πεταω τιποτα και ποτε και ετσι βρισκοταν καποιο ατομα καποια στιγμη και τα εδινα), μέχρι που πριν λιγο καιρο χρειαζομου επειγοντος παιδικο παρκο για τον μικρο και ετυχε στο σπιτι να βρισκεται μια φιλη και μου λεει"εψαξες στο χαρισε το"? και ετσι λοιπον αρχισα να σας ψαχνω να δω τι γινεται.

μακαρι να μπορω να βοηθησω και εγω οσο μπορω, ηδη σκεφτομαι τι θα μπορουσα να δωσω απο το σπιτι μου και θα το κανω σιγα σιγα γιατι αυτη την βδομαδα θα πρεπει να φυγω για λιγο καιρο και θα κοιταξω μολις γυρισω.

Παιδια συγχαρητηρια.

finally
Diamond Member
Diamond Member
42 48
Δημοσιεύσεις: 691
Εγγραφή: 20 Δεκ 2012, 23:12
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Ρόδου Δωδεκανήσου
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Πως βρίσκετε το xariseto ;

Δημοσίευση από finally » 02 Αύγ 2013, 00:56

καλησπερα σας παιδια καταρχην συγχαρητηρια για το σαιτ σας ειναι τελειο μπραβο σας . αυτο στο εξωτερικο το κανουν πολλα χρονια .
θελω να κανω μια παρατηρηση μονο οι αγγελειες μου δεν φαινονται παρα μονο 1 απο τις 5 που εχω και για να ξανα εμφανιστουν θα πρεπει να περιμενω περιπου 1 μηνα για να γραψω -ισχυει- και να την ξαναβλεπω . δεν γινεται καπως αλλιως δηλαδη να γραφω -ισχυει- καθε 1 εβδομαδα γιατι ετσι δεν την βλεπουν πολλα ατομα .
μπορει να κανω και λαθος μπορει να μου εξηγηση καποιος?ευχαριστω φιλικα Στεργος
εδώ οι ενεργές αγγελιες μου

χρωσταω στο μελος Alexa7 2,10
χρωσταω στο μελος geotsax 0,50

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”