[not a bug] Λευκή σελίδα στο eikona.info

Το xariseto.gr εξελίσσεται συνεχώς και χρειάζεται... τη βοήθειά σας! Αν βρήκατε κάποιο πρόβλημα ή λάθος αναφέρετέ το εδώ, ανοίγοντας νέο θέμα! Θα προσπαθήσουμε να το λύσουμε άμεσα.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Συντονιστες υπάρχουν πολλοι... admin όμως ένας ! Κατά την πλοήγησή σας στο xariseto.gr ενδέχεται να εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα, ασήμαντο, μικρό, ενοχλητικό ή σοβαρό. Κάποια γραφικά ίσως να μην εμφανίζονται όπως έπρεπε. Κάποιες σελίδες ίσως να μη λειτουργούν φυσιολογικά. Μπορεί να βρήκατε ένα ορθογραφικό ή γραμματικό λάθος ή ακόμη και κάποια φράση γραμμένη στα αγγλικά. Δεν έχει σημασία πόσο σοβαρό ή όχι είναι το πρόβλημα που εντοπίσατε. Αυτό που θέλουμε είνα να μας το αναφέρετε, ώστε να διορθωθεί.

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι βρήκατε κάποιο πρόβλημα στο site. Σε αυτήν την περίπτωση το μόνο που θα χρειαστεί να κάνετε είναι να δημιουργήσετε σε αυτό το forum (Bug Reports) ένα νέο θέμα. Δώστε έναν όσο το δυνατόν περισσότερο περιγραφικό τίτλο και στη συνέχεια στο κυρίως μήνυμά σας αναφέρετε όλες τις απαραίτητες λεπτομέρειες. Για παράδειγμα, ποια είναι η διεύθυνση της σελίδας στην οποία εντοπίσατε το πρόβλημα, πως πιστεύετε ότι θα μπορούσαμε να αναπαράγουμε και εμείς το ίδιο πρόβλημα, αλλά και screenshot του προβλήματος εφόσον έχετε αυτήν τη δυνατότητα.

Στο ίδιο θέμα θα συμμετέχουν και οι υπόλοιποι χρήστες εκφράζοντας τυχόν σχόλιά τους για το πρόβλημα. Αργά ή γρήγορα θα ελέγξω και εγώ το συγκεκριμένο θέμα και θα του δώσω έναν χαρακτηρισμό:

* [not a bug] - Το πρόβλημα που αναφέρατε... δεν είναι bug του forum. Ίσως να ευθύνεται κάποιο πρόγραμμα που χρησιμοποιείτε στον Η/Υ σας ή απλά δεν είναι καν πρόβλημα, αλλά δυνατότητα (it's not a bug, it's a feature!).
* [awaiting] - Απαιτούνται περισσότερες πληροφορίες για τον εντοπισμό του προβλήματος και την επίλυσή του. Ίσως να μην είναι καν πρόβλημα και απλά να χρειάζονται ορισμένες διευκρινήσεις.
* [confirmed] - Το πρόβλημα είναι υπαρκτό! Αυτό δεν σημαίνει ότι λύθηκε ωστόσο...
* [in process] - Το πρόβλημα είναι γνωστό και έχουν ξεκινήσει προσπάθειες για την άμεση επίλυσή του.
* [resolved] - Το πρόβλημα υπήρχε, αλλά πλέον... δεν υπάρχει, καθώς αντιμετωπίστηκε με επιτυχία. Σας ευχαριστούμε!

Όταν ένα πρόβλημα χαρακτηρίζεται ως [resolved] τότε θα κλειδώνει και κάποια στιγμή ίσως και να διαγραφεί.

Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας και... καλό bug hunting!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[not a bug] Λευκή σελίδα στο eikona.info

Δημοσίευση από Alexiaprev » 07 Αύγ 2018, 21:33

Καλησπέρα ηθελα να αναφέρω πως δεν μπορω να δω φωτογραφιες απο αντικείμενα αγγελιών διότι παταω να ανοίξει κ μου βγαλει λευκό. Το ιδιο συμβαινει κ με φωτογραφιες που εχω ανεβάσει εγω στο σάιτ. Υπάρχει προβλημα γενικα ή μονο σε εμενα συμβαινει;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Alexiaprev την 20 Αύγ 2018, 14:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[not a bug] Re: Πρόβλημα με το eikona.info

Δημοσίευση από polvar » 07 Αύγ 2018, 22:19

που συμβαινει αυτο;

Στην αγγελια viewtopic.php?f=12&t=175836 την εικονα την βλεπω κανονικα

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[not a bug] Re: Πρόβλημα με το eikona.info

Δημοσίευση από Alexiaprev » 07 Αύγ 2018, 22:22

polvar έγραψε:
07 Αύγ 2018, 22:19
που συμβαινει αυτο;

Στην αγγελια viewtopic.php?f=12&t=175836 την εικονα την βλεπω κανονικα
viewtopic.php?f=253&t=175842
Εδω για παράδειγμα σας ανοίγει κανονικα; Εμενα μου βγάζει λευκό
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Άβαταρ μέλους
zisis32
Diamond Member
Diamond Member
32 23
Δημοσιεύσεις: 424
Εγγραφή: 22 Μαρ 2011, 04:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[not a bug] Re: Πρόβλημα με το eikona.info

Δημοσίευση από zisis32 » 07 Αύγ 2018, 22:51

Σε εμένα λειτουργεί κανονικά!
Ο που 'χει πίνει, ο που δεν έχει πάλι πίνει, ο που 'χει και δεν δίνει μην κάθεται να πίνει!

ilias iliopoulos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2918
Εγγραφή: 22 Μάιος 2012, 16:10
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[not a bug] Re: Πρόβλημα με το eikona.info

Δημοσίευση από ilias iliopoulos » 07 Αύγ 2018, 23:03

Κι εγω τη βλεπω τη φωτο
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οπως λένε στην Αμερική,''one person garbage is another person treasure''(το σκουπίδι του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου)

Στο λογαριασμό μπαίνει και απαντάει και η αδερφή μου.

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[not a bug] Re: Πρόβλημα με το eikona.info

Δημοσίευση από Alexiaprev » 07 Αύγ 2018, 23:14

Μάλλον από εμενα προέρχεται το προβλημα τοτε, μπαινω απο κινητό κ ιςως κατι φταίει. Ευχαριστω πολυ για την ενημέρωση
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

telismush
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2941
Εγγραφή: 13 Μάιος 2011, 22:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[not a bug] Re: Πρόβλημα με το eikona.info

Δημοσίευση από telismush » 08 Αύγ 2018, 00:01

Καθαρίστε τα cookies μέσα από τον περιηγητή σας ( υπόψη μόλις το κάνετε θα χρειαστεί να ξανασυνδεθειτε σε όλες τις ιστοσελίδες ξανά και φυσικά να θυμάστε το όνομα χρήστη και τον κωδικό σας για κάθε ένα από αυτά)
Εάν δεν στρώσει δοκιμάστε να κάνετε αναβάθμιση του προγράμματος περιήγησης.
Εναλλακτικά δοκιμάστε να μπείτε από άλλη συσκευή!
Παράδοση Θέρμη ή ενδεχομένως περιοχή Χαριλάου εφόσον βολέψει, δεν πραγματοποιούνται αποστολές.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[not a bug] Re: Πρόβλημα με το eikona.info

Δημοσίευση από Alexiaprev » 08 Αύγ 2018, 00:15

telismush έγραψε:
08 Αύγ 2018, 00:01
Καθαρίστε τα cookies μέσα από τον περιηγητή σας ( υπόψη μόλις το κάνετε θα χρειαστεί να ξανασυνδεθειτε σε όλες τις ιστοσελίδες ξανά και φυσικά να θυμάστε το όνομα χρήστη και τον κωδικό σας για κάθε ένα από αυτά)
Εάν δεν στρώσει δοκιμάστε να κάνετε αναβάθμιση του προγράμματος περιήγησης.
Εναλλακτικά δοκιμάστε να μπείτε από άλλη συσκευή!
Ευχαριστω πολυ! Θα το δοκιμάσω κ ελπιζω να ειμαι οκ μετα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναφορά σφαλμάτων”