Δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση των δημοσιευσεων μου

Το xariseto.gr εξελίσσεται συνεχώς και χρειάζεται... τη βοήθειά σας! Αν βρήκατε κάποιο πρόβλημα ή λάθος αναφέρετέ το εδώ, ανοίγοντας νέο θέμα! Θα προσπαθήσουμε να το λύσουμε άμεσα.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Συντονιστες υπάρχουν πολλοι... admin όμως ένας ! Κατά την πλοήγησή σας στο xariseto.gr ενδέχεται να εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα, ασήμαντο, μικρό, ενοχλητικό ή σοβαρό. Κάποια γραφικά ίσως να μην εμφανίζονται όπως έπρεπε. Κάποιες σελίδες ίσως να μη λειτουργούν φυσιολογικά. Μπορεί να βρήκατε ένα ορθογραφικό ή γραμματικό λάθος ή ακόμη και κάποια φράση γραμμένη στα αγγλικά. Δεν έχει σημασία πόσο σοβαρό ή όχι είναι το πρόβλημα που εντοπίσατε. Αυτό που θέλουμε είνα να μας το αναφέρετε, ώστε να διορθωθεί.

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι βρήκατε κάποιο πρόβλημα στο site. Σε αυτήν την περίπτωση το μόνο που θα χρειαστεί να κάνετε είναι να δημιουργήσετε σε αυτό το forum (Bug Reports) ένα νέο θέμα. Δώστε έναν όσο το δυνατόν περισσότερο περιγραφικό τίτλο και στη συνέχεια στο κυρίως μήνυμά σας αναφέρετε όλες τις απαραίτητες λεπτομέρειες. Για παράδειγμα, ποια είναι η διεύθυνση της σελίδας στην οποία εντοπίσατε το πρόβλημα, πως πιστεύετε ότι θα μπορούσαμε να αναπαράγουμε και εμείς το ίδιο πρόβλημα, αλλά και screenshot του προβλήματος εφόσον έχετε αυτήν τη δυνατότητα.

Στο ίδιο θέμα θα συμμετέχουν και οι υπόλοιποι χρήστες εκφράζοντας τυχόν σχόλιά τους για το πρόβλημα. Αργά ή γρήγορα θα ελέγξω και εγώ το συγκεκριμένο θέμα και θα του δώσω έναν χαρακτηρισμό:

* [not a bug] - Το πρόβλημα που αναφέρατε... δεν είναι bug του forum. Ίσως να ευθύνεται κάποιο πρόγραμμα που χρησιμοποιείτε στον Η/Υ σας ή απλά δεν είναι καν πρόβλημα, αλλά δυνατότητα (it's not a bug, it's a feature!).
* [awaiting] - Απαιτούνται περισσότερες πληροφορίες για τον εντοπισμό του προβλήματος και την επίλυσή του. Ίσως να μην είναι καν πρόβλημα και απλά να χρειάζονται ορισμένες διευκρινήσεις.
* [confirmed] - Το πρόβλημα είναι υπαρκτό! Αυτό δεν σημαίνει ότι λύθηκε ωστόσο...
* [in process] - Το πρόβλημα είναι γνωστό και έχουν ξεκινήσει προσπάθειες για την άμεση επίλυσή του.
* [resolved] - Το πρόβλημα υπήρχε, αλλά πλέον... δεν υπάρχει, καθώς αντιμετωπίστηκε με επιτυχία. Σας ευχαριστούμε!

Όταν ένα πρόβλημα χαρακτηρίζεται ως [resolved] τότε θα κλειδώνει και κάποια στιγμή ίσως και να διαγραφεί.

Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας και... καλό bug hunting!
Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση των δημοσιευσεων μου

Δημοσίευση από vadaris » 05 Μαρ 2022, 16:28

Η αναζητηση και οι αγγελίες μου δεν μπορούν να γίνουν. Μάλλον το ίδιο πρόβλημα με την προηγουμενη φορά. Το μηνυμα που βγάζει το συστημα..
Συγγνώμη, η αναζήτηση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το λάθος αυτό έχουν καταγραφεί στο αρχείο καταγραφής σφαλμάτων.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Άβαταρ μέλους
A-Rider
VIP Member
VIP Member
57 51
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: 10 Μάιος 2020, 11:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Δύμης Αχαΐας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από A-Rider » 05 Μαρ 2022, 18:18

Στην ενοτητα"όι ενεργες αγγελιες μου" λαμβανω αυτο το μηνυμα εδω και αρκετο καιρο: "Συγγνώμη, η αναζήτηση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το λάθος αυτό έχουν καταγραφεί στο αρχείο καταγραφής σφαλμάτων."
Ζητω ο,τιδηποτε σχετικο με retro υπολογιστες, 70's, 80's, 90's, hardware (μητρικες, καρτες γραφικων, RAM, οθονες, καρτες ηχου, accesories), software (προγραμματα/games σε κουτι, δισκετες, λειτουργικα DOS/Windows-εως 98) καθως και home computers & video game consoles, games, accesories. Προσπαθω να δημιουργησω μια retro συλλογη, και ο,τιδηποτε σε οποιαδήποτε κατασταση (λειτουργικο ή μη) θα ειναι ιδιαιτέρως εκτιμητεο.
Ευχαριστώ εκ των προτερων.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η συλλογή μου με retro υπολογιστές

Άβαταρ μέλους
ChriKon
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
54 69
Δημοσιεύσεις: 610
Εγγραφή: 12 Οκτ 2020, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από ChriKon » 05 Μαρ 2022, 18:19

vadaris έγραψε:
05 Μαρ 2022, 16:28
Η αναζητηση και οι αγγελίες μου δεν μπορούν να γίνουν. Μάλλον το ίδιο πρόβλημα με την προηγουμενη φορά. Το μηνυμα που βγάζει το συστημα..
Συγγνώμη, η αναζήτηση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το λάθος αυτό έχουν καταγραφεί στο αρχείο καταγραφής σφαλμάτων.
Κι εμένα έτσι μου βγάζει
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

1.Έχω σκυλο αν τυχόν έχετε αλλεργίες μπορεί να βρεθεί καμια τριχουλα σε ό,τι χαρίζω!!!
2. Παραλαβή από Νίκαια ή αποστολή με ΕΛΤΑ με άμεση κατάθεση γιατί παω κάθε βδομάδα
3. Να κοιτάτε και τις άλλες αγγελίες μου μήπως θέλετε κάτι άλλο να τα στέλνω μαζί.

Άβαταρ μέλους
volkana
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1237
Εγγραφή: 27 Σεπ 2015, 16:27
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από volkana » 10 Μαρ 2022, 12:00

ChriKon έγραψε:
05 Μαρ 2022, 18:19
vadaris έγραψε:
05 Μαρ 2022, 16:28
Η αναζητηση και οι αγγελίες μου δεν μπορούν να γίνουν. Μάλλον το ίδιο πρόβλημα με την προηγουμενη φορά. Το μηνυμα που βγάζει το συστημα..
Συγγνώμη, η αναζήτηση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το λάθος αυτό έχουν καταγραφεί στο αρχείο καταγραφής σφαλμάτων.
Κι εμένα έτσι μου βγάζει
κ εμένα σήμερα που μπήκα αυτό μου βγάζει κ τρόμαξα να βρω τις αγγελίες που ήθελα μιας κ ούτε από τις δημοσιεύσεις μέλους μπορούσα να βγάλω άκρη γιατί έβγαζε το ίδιο μήνυμα
Έχω κάποιες αγγελίες πώλησης σε γνωστό site αγοραπωλησιών για αντικείμενα άσχετα με το xariseto
Δεν χαρίζω σε μέλη που μόνο ζητάνε κ δεν χαρίζουν τίποτα παρά μόνο αν είναι είδη πρώτης ανάγκης ή βρεφικά...
Στέλνω με BOX NOW

Εδώ οι ενεργές αγγελίες μου

Η συλλογή μου Παιχνίδια δεκαετίας 80s

Η συλλογή μου Ξένα και Ελληνικά Νομίσματα-Χαρτονομίσματα

Άβαταρ μέλους
Τάνια
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 10883
Εγγραφή: 21 Οκτ 2011, 17:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Τάνια » 24 Μαρ 2022, 07:35

Καλημερα.
Δεν βλεπω της δημοσιευσεις μου. Ώστοσο είναι η τρίτη φορα μεσα σε ενα μηνα που συμβαινει αυτο.. Υπαρχει καποιο προβλημα με το σαιτ γενικοτερα η μονο σ'εμενα γινεται?
Ευχαριστω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Δεν χαριζω σε μελη που μονο ζητανε και δεν χαριζουν

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 24 Μαρ 2022, 11:55

Σε ολους γινεται

Άβαταρ μέλους
giouli34
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5274
Εγγραφή: 02 Οκτ 2016, 11:53
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από giouli34 » 24 Ιαν 2023, 11:45

Καλημέρα.
Όταν πήγαινω στις αγγελίες μου, βγάζει το παρακάτω μήνυμα...
"Πληροφορίες
Συγγνώμη, η αναζήτηση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το λάθος αυτό έχουν καταγραφεί στο αρχείο καταγραφής σφαλμάτων."
Έχω κάνει κάτι λάθος;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Ψάχνω για: ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ, SUPERZINGS, LEGO FRIENDS και ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ BOX NOW. Άτομα που δεν ανταποκρίνονται, ενώ έχουν κάνει ζήτηση, θα αποκλείονται από μελλοντική ζήτηση.

Οφείλω: 0,30 σε kspil ..
Μου οφείλουν: Anast, skrisos 0,50

Άβαταρ μέλους
maddog
VIP Member
VIP Member
78 64
Δημοσιεύσεις: 1045
Εγγραφή: 18 Δεκ 2021, 16:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παλαιού Φαλήρου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από maddog » 24 Ιαν 2023, 17:39

Από το πρωί προσπαθώ να δω τις ενεργές αγγελίες μου αλλά και τις αγγελίες άλλων μελών και βγαίνει πάντα το παρακάτω μήνυμα: Συγγνώμη, η αναζήτηση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το λάθος αυτό έχουν καταγραφεί στο αρχείο καταγραφής σφαλμάτων. Γνωρίζει κάποιος από τους διαχειριστές γιατί συμβαίνει αυτό; Είναι γενικό πρόβλημα του χαρισετο ή έχει κάποιο πρόβλημα το δικό μου προφίλ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος maddog την 24 Ιαν 2023, 19:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ρώτησαν το Διογένη κάποτε: "Πoιά ώρα πρέπει να γευματίζει κάποιος;".
Εκείνος απάντησε: "Ο πλούσιος γευματίζει όποτε θέλει, ο φτωχός όταν μπορεί."

Η παραλαβή των αντικειμένων που χαρίζω θα γίνεται μόνο από την περιοχή μου.Στέλνω μόνο με boxnow.gr. Έχω alpha,eurobank και εθνική.
Παρακαλώ τα μέλη που ενδιαφέρονται για τα αντικείμενα που χαρίζω να έχουν τη στοιχειώδη ευγένεια, αν αλλάξουν γνώμη, να δηλώσουν ότι αποσύρουν το ενδιαφέρον τους. Αυτό ισχύει πιο πολύ για τα νέα μέλη αλλά και για τα παλιά.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Μανθη
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4605
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2014, 16:02
Νομός κατοικίας: Ν. Κεφαλληνίας
Δήμος - Κοινότητα: Αργοστολίου Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από Μανθη » 24 Ιαν 2023, 18:20

maddog έγραψε:
24 Ιαν 2023, 17:39
Από το πρωί προσπαθώ να δω τις ενεργές αγγελίες μου αλλά και τις αγγελίες άλλων μελών και βγαίνει πάντα το παρκάτω μήνυμα: Συγγνώμη, η αναζήτηση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το λάθος αυτό έχουν καταγραφεί στο αρχείο καταγραφής σφαλμάτων. Γνωρίζει κάποιος από τους διαχειριστές γιατί συμβαίνει αυτό; Είναι γενικό πρόβλημα του χαρισετο ή έχει κάποιο πρόβλημα το δικό μου προφίλ;
Eγω δεν μπορώ να μπω στις δημοσιεύσεις μου, μαλλον είναι γενικο το πρόβλημα ή γίνεται αναβάθμιση της εφαρμογής. Εχει ξανασυμβεί στο παρελθόν και φτιαχτηκε αργότερα.

elaine84
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1463
Εγγραφή: 11 Σεπ 2012, 07:00
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Πυλαίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 41
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από elaine84 » 24 Ιαν 2023, 20:40

Γεια σας .... Δεν μπορώ να πάω στις αγγελίες μου ούτε στις αγγελίες αλλού μέλους. Επίσης, τα μηνύματα μου μένουν στα εξερχόμενα συνήθως για 12-24 ώρες.... Ευχαριστώ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

- Αγαπητά νέα μέλη,μη ζητάτε κι εξαφανίζεστε!
- Η συλλογή μου με κανάτες και vintages διακοσμητικά: viewtopic.php?f=335&t=209575
- Η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά...

-Έχω έλλειψη χώρου. Τα αντικείμενα που χαρίζω μπορεί παράλληλα να τα πουλάω σε πλατφόρμα μεταχειρισμένων (vendora)(μόνο τα δικά μου αντικείμενα).

:poze:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναφορά σφαλμάτων”