ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Το xariseto.gr εξελίσσεται συνεχώς και χρειάζεται... τη βοήθειά σας! Αν βρήκατε κάποιο πρόβλημα ή λάθος αναφέρετέ το εδώ, ανοίγοντας νέο θέμα! Θα προσπαθήσουμε να το λύσουμε άμεσα.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Συντονιστες υπάρχουν πολλοι... admin όμως ένας ! Κατά την πλοήγησή σας στο xariseto.gr ενδέχεται να εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα, ασήμαντο, μικρό, ενοχλητικό ή σοβαρό. Κάποια γραφικά ίσως να μην εμφανίζονται όπως έπρεπε. Κάποιες σελίδες ίσως να μη λειτουργούν φυσιολογικά. Μπορεί να βρήκατε ένα ορθογραφικό ή γραμματικό λάθος ή ακόμη και κάποια φράση γραμμένη στα αγγλικά. Δεν έχει σημασία πόσο σοβαρό ή όχι είναι το πρόβλημα που εντοπίσατε. Αυτό που θέλουμε είνα να μας το αναφέρετε, ώστε να διορθωθεί.

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι βρήκατε κάποιο πρόβλημα στο site. Σε αυτήν την περίπτωση το μόνο που θα χρειαστεί να κάνετε είναι να δημιουργήσετε σε αυτό το forum (Bug Reports) ένα νέο θέμα. Δώστε έναν όσο το δυνατόν περισσότερο περιγραφικό τίτλο και στη συνέχεια στο κυρίως μήνυμά σας αναφέρετε όλες τις απαραίτητες λεπτομέρειες. Για παράδειγμα, ποια είναι η διεύθυνση της σελίδας στην οποία εντοπίσατε το πρόβλημα, πως πιστεύετε ότι θα μπορούσαμε να αναπαράγουμε και εμείς το ίδιο πρόβλημα, αλλά και screenshot του προβλήματος εφόσον έχετε αυτήν τη δυνατότητα.

Στο ίδιο θέμα θα συμμετέχουν και οι υπόλοιποι χρήστες εκφράζοντας τυχόν σχόλιά τους για το πρόβλημα. Αργά ή γρήγορα θα ελέγξω και εγώ το συγκεκριμένο θέμα και θα του δώσω έναν χαρακτηρισμό:

* [not a bug] - Το πρόβλημα που αναφέρατε... δεν είναι bug του forum. Ίσως να ευθύνεται κάποιο πρόγραμμα που χρησιμοποιείτε στον Η/Υ σας ή απλά δεν είναι καν πρόβλημα, αλλά δυνατότητα (it's not a bug, it's a feature!).
* [awaiting] - Απαιτούνται περισσότερες πληροφορίες για τον εντοπισμό του προβλήματος και την επίλυσή του. Ίσως να μην είναι καν πρόβλημα και απλά να χρειάζονται ορισμένες διευκρινήσεις.
* [confirmed] - Το πρόβλημα είναι υπαρκτό! Αυτό δεν σημαίνει ότι λύθηκε ωστόσο...
* [in process] - Το πρόβλημα είναι γνωστό και έχουν ξεκινήσει προσπάθειες για την άμεση επίλυσή του.
* [resolved] - Το πρόβλημα υπήρχε, αλλά πλέον... δεν υπάρχει, καθώς αντιμετωπίστηκε με επιτυχία. Σας ευχαριστούμε!

Όταν ένα πρόβλημα χαρακτηρίζεται ως [resolved] τότε θα κλειδώνει και κάποια στιγμή ίσως και να διαγραφεί.

Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας και... καλό bug hunting!
s-stratos
VIP Member
VIP Member
23 34
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 14 Απρ 2009, 08:43
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κάτω Ολύμπου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από s-stratos » 26 Μάιος 2009, 05:24

Καλημέρα σε όλους και συγχαρητηρια για το site σας.
Στον νομό Αχαίας , υπάρχει thread για ηλεκτρονικούς υπολογιστές , αλλα γράφει : "(Πάτρα) ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ" (λείπει ένα τ )
Επισης , αν και δεν ξέρω πως γίνεται (παρακαλώ καποιος mod να μας διαφωτισει) , ο κάθε χρήστης παίρνει κάποιους πόντους που μεταφράζονται σε "status" πχ Silver member , diamond member κτλ. Καλό θα ήταν να αλλάξει ο τρόπος που ένας χρήστης ανεβαινει επίπεδο ανάλογα με πόσα πράγματα χαρίζει και όχι με πόσα posts κάνει!!!
Πιστεύω οτι είναι πολυ ποιο δίκαιο ετσι , να ξέρουμε ποιοι δίνουνε και όχι ποιοι δεν βάζουν γλώσσα μέσα!Δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω,απλώς το πρόσεξα στην κατάσταση μου.Ενω δεν έχω δώσει ακόμη κανένα προιόν , ανέβηκα κλιμακα.
Να εκφράσω και ένα παράπονο μου επειδή ξέρω οτι αυτο το ποστ θα το δούνε πολλα άτομα.Δεν ειναι δυνατόν μια πόλη σαν την Πατρα, την 3η μεγαλύτερη της Ελλαδος,και να μην υπάρχουν ατομα να χαρίζουν !!! πρέπει να οργανωθούμε εμείς στα νότια :evil: :lol:
Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας και ελπίζω να μήν λάβετε τις προτάσεις μου με κακία.
Φιλικά
Ευστράτιος
"...Vainly I had sought to borrow
From my books surcease of sorrow..."

Στις αγγελίες μου θα προτιμηθούν τα άτομα που μπορούν να παραλαμβάνουν με την υπηρεσία courier του xariseto (μονο με 3.5 ευρω τα 4 κιλά !!). Πληροφορίες ΕΔΩ

Οτιδήποτε δεν συμφωνεί με τους ΚΑΝΟΝΕΣ ή επηρεάζει την ψυχική μου υγεία θα τροποποιείται κατάλληλα... :D

Εχουν σταλεί γραμματόσημα στους χρήστες : ThanasisK
Περιμένω παραλλαβη μεσω κουριερ απο :

Άβαταρ μέλους
boudas4622
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 11 Απρ 2008, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Κ.Τουμπα Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από boudas4622 » 28 Μάιος 2009, 12:06

Επισης , αν και δεν ξέρω πως γίνεται (παρακαλώ καποιος mod να μας διαφωτισει) , ο κάθε χρήστης παίρνει κάποιους πόντους που μεταφράζονται σε "status" πχ Silver member , diamond member κτλ. Καλό θα ήταν να αλλάξει ο τρόπος που ένας χρήστης ανεβαινει επίπεδο ανάλογα με πόσα πράγματα χαρίζει και όχι με πόσα posts κάνει!!!
Πιστεύω οτι είναι πολυ ποιο δίκαιο ετσι , να ξέρουμε ποιοι δίνουνε και όχι ποιοι δεν βάζουν γλώσσα μέσα!Δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω,απλώς το πρόσεξα στην κατάσταση μου.Ενω δεν έχω δώσει ακόμη κανένα προιόν , ανέβηκα κλιμακα.
Συμφωνω απολυτα με τον Ευστράτιο.
Εγω ειμαι εδω γυρω στον χρονο δεν εχω δωσει τιποτα ακομη και εχω ζητησει τωρα τελευταια μια φορα.
Κι ομως πηρα το μηλαρακι μου. :roll:
Θα ηθελα να συμπληρωσω οτι ακομη πιο δικαιο θα ηταν μια αναλογια χαρισα/ελαβα.π.χ.ο ταδε εδωσε 10 αντικειμενα/ελαβε 100.Ετσι θα φαινεται οχι μονο ποσα εδωσε αλλα και ποσα πηρε. :wink:

Επισης θα ηθελα να προτεινω να αλλαξει αυτος ο κανονας:
Δεν μπορείτε να ΖΗΤΗΣΕΤΕ περισσότερα από 1 προϊόν την εβδομάδα ή 3 προϊόντα το μήνα.

Αν και σημαντικος κανονας δεν ισχυει οπως θα διαπιστωσετε αν κανετε μια γυρα στα θεματα.
Ισως θα επρεπε να ισχυει για τα μελη που δεν εχουν χαρισει τιποτα η να μπει καποιο αλλο οριο.π.χ.αν χαρισεις πανω απο 10 αντικειμενα (απο ενα κορδονακι μεχρι ενα αυτοκινητο) μπορεις να ζητας οσες φορες θελεις.
Ετσι θα ηταν πιο δικαιο για ολους νομιζω. :)
Αν θελεις να νικησεις εναν Ελληνα
ποτε μην τον πολεμησεις μονος σου γιατι θα χασεις,
βαλε εναν αλλο Ελληνα διπλα και θα αλληλοσκοτωθουν.

s-stratos
VIP Member
VIP Member
23 34
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 14 Απρ 2009, 08:43
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κάτω Ολύμπου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από s-stratos » 28 Μάιος 2009, 12:41

boudas4622 έγραψε:Θα ηθελα να συμπληρωσω οτι ακομη πιο δικαιο θα ηταν μια αναλογια χαρισα/ελαβα.π.χ.ο ταδε εδωσε 10 αντικειμενα/ελαβε 100.Ετσι θα φαινεται οχι μονο ποσα εδωσε αλλα και ποσα πηρε. :wink:

Επισης θα ηθελα να προτεινω να αλλαξει αυτος ο κανονας:
Δεν μπορείτε να ΖΗΤΗΣΕΤΕ περισσότερα από 1 προϊόν την εβδομάδα ή 3 προϊόντα το μήνα.

Αν και σημαντικος κανονας δεν ισχυει οπως θα διαπιστωσετε αν κανετε μια γυρα στα θεματα.
Ισως θα επρεπε να ισχυει για τα μελη που δεν εχουν χαρισει τιποτα η να μπει καποιο αλλο οριο.π.χ.αν χαρισεις πανω απο 10 αντικειμενα (απο ενα κορδονακι μεχρι ενα αυτοκινητο) μπορεις να ζητας οσες φορες θελεις.
Ετσι θα ηταν πιο δικαιο για ολους νομιζω. :)
Συμφωνώ απολυτα με τον φίλο και στα 2 πράγματα που προτείνει
"...Vainly I had sought to borrow
From my books surcease of sorrow..."

Στις αγγελίες μου θα προτιμηθούν τα άτομα που μπορούν να παραλαμβάνουν με την υπηρεσία courier του xariseto (μονο με 3.5 ευρω τα 4 κιλά !!). Πληροφορίες ΕΔΩ

Οτιδήποτε δεν συμφωνεί με τους ΚΑΝΟΝΕΣ ή επηρεάζει την ψυχική μου υγεία θα τροποποιείται κατάλληλα... :D

Εχουν σταλεί γραμματόσημα στους χρήστες : ThanasisK
Περιμένω παραλλαβη μεσω κουριερ απο :

Άβαταρ μέλους
gwgwpsili
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 05 Μάιος 2009, 02:25
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από gwgwpsili » 28 Μάιος 2009, 14:01

Και γω συμφωνω με τους δυο παραπανω συνομιλητες.

Και επιπλεον να βρεθει και μια λυση για τους πονηρους που επικοινωνουν με " δωρητες" κρυφα , μονο με π.μ. και χωρις δημοσια ποστ και παιρνουν πραγματα. και οι δωρητες να συνεργαζονται . Το αναφερω απλα για να ακουστει. Φυσικα εχουν επιληφθει αυτοι που πρεπει αλλα μιλαω κ για το μελλον.

Θα πρεπει να υπαρχει μια φορμουλα, οπως στις ηλεκτρονικες αγορες που κανουμε, και βαθμολογειται και ο δωρητης και αυτος που παρελαβε ετσι ωστε ολοι οι υπολοιποι να εχουμε εικονα με τι μελος συναναστρεφομαστε.

Και εχω παρει ενα μηλο και τωρα χαρισα το πρωτο αντικειμενο κ εχω παρει ενα.
Σωστο ή Λαθος ....καν΄το με Παθος......

Άβαταρ μέλους
gwgwpsili
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 05 Μάιος 2009, 02:25
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από gwgwpsili » 28 Μάιος 2009, 14:13

Ξεχασα κατι βασικο.
Στην προσπαθεια μου να ανεβασω φωτο, συνημμενο απο εδω βγαινει η λευκη σελιδα και μετα ακολουθησα οδηγιες για ν ανεβασω στο blog με τον τροπο που εχει προτεινει νομιζω ο μακης, αλλα εχει μολις κανω επισυναψη και παταω να φορτωσει , λεει οτι δεν γινεται.
Ειναι jpeg η φωτο και μεσα στο ζητουμενο μεγεθος. ειναι αρκετα μικρη κιολας. Προσπαθησα κ αλλες φορες αλλα το ιδιο .
Σωστο ή Λαθος ....καν΄το με Παθος......

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5021
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από gogo » 28 Μάιος 2009, 15:21

gwgwpsili έγραψε:Ξεχασα κατι βασικο.
Στην προσπαθεια μου να ανεβασω φωτο, συνημμενο απο εδω βγαινει η λευκη σελιδα και μετα ακολουθησα οδηγιες για ν ανεβασω στο blog με τον τροπο που εχει προτεινει νομιζω ο μακης, αλλα εχει μολις κανω επισυναψη και παταω να φορτωσει , λεει οτι δεν γινεται.
Ειναι jpeg η φωτο και μεσα στο ζητουμενο μεγεθος. ειναι αρκετα μικρη κιολας. Προσπαθησα κ αλλες φορες αλλα το ιδιο .
Στειλε μου την στο gogo@xariseto.gr να την ανεβασω εγω.
τωρα οσο αφορα τα μυστικα Pm χωρις δημοσιο post αυτο εχουμε πει πολλες φορες οτι πρεπει να το λενε η δωρητες που λαμβανουν μονο pm για να ξερουμε τι γινετε αν δεν το πουν αυτοι πως θα το μαθουμε? δεν βλεπουμε τα Pm.

s-stratos
VIP Member
VIP Member
23 34
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 14 Απρ 2009, 08:43
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κάτω Ολύμπου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από s-stratos » 01 Ιουν 2009, 01:43

Στο πλαίσιο "γρήγορη βοηθεια" που εμφανιζεται δεξια στην οθόνη , πατώντας στο κουμπί "αξιολογηση μελών" , ενω το λινκ σου δείχνει "http://www.10000.gr" σε πάει στην διεύθυνση "http://www.ipdomain.net/" ... άσχετη τελείως
"...Vainly I had sought to borrow
From my books surcease of sorrow..."

Στις αγγελίες μου θα προτιμηθούν τα άτομα που μπορούν να παραλαμβάνουν με την υπηρεσία courier του xariseto (μονο με 3.5 ευρω τα 4 κιλά !!). Πληροφορίες ΕΔΩ

Οτιδήποτε δεν συμφωνεί με τους ΚΑΝΟΝΕΣ ή επηρεάζει την ψυχική μου υγεία θα τροποποιείται κατάλληλα... :D

Εχουν σταλεί γραμματόσημα στους χρήστες : ThanasisK
Περιμένω παραλλαβη μεσω κουριερ απο :

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6722
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από makis » 01 Ιουν 2009, 07:03

s-stratos έγραψε:Στο πλαίσιο "γρήγορη βοηθεια" που εμφανιζεται δεξια στην οθόνη , πατώντας στο κουμπί "αξιολογηση μελών" , ενω το λινκ σου δείχνει "http://www.10000.gr" σε πάει στην διεύθυνση "http://www.ipdomain.net/" ... άσχετη τελείως
Το έχω αλλάξει !

Ευχαριστώ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
E.E
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 437
Εγγραφή: 27 Δεκ 2008, 21:42
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από E.E » 16 Ιουν 2009, 01:23

boudas4622 έγραψε:
Επισης , αν και δεν ξέρω πως γίνεται (παρακαλώ καποιος mod να μας διαφωτισει) , ο κάθε χρήστης παίρνει κάποιους πόντους που μεταφράζονται σε "status" πχ Silver member , diamond member κτλ. Καλό θα ήταν να αλλάξει ο τρόπος που ένας χρήστης ανεβαινει επίπεδο ανάλογα με πόσα πράγματα χαρίζει και όχι με πόσα posts κάνει!!!
Πιστεύω οτι είναι πολυ ποιο δίκαιο ετσι , να ξέρουμε ποιοι δίνουνε και όχι ποιοι δεν βάζουν γλώσσα μέσα!Δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω,απλώς το πρόσεξα στην κατάσταση μου.Ενω δεν έχω δώσει ακόμη κανένα προιόν , ανέβηκα κλιμακα.
Συμφωνω απολυτα με τον Ευστράτιο.
Εγω ειμαι εδω γυρω στον χρονο δεν εχω δωσει τιποτα ακομη και εχω ζητησει τωρα τελευταια μια φορα.
Κι ομως πηρα το μηλαρακι μου. :roll:
Θα ηθελα να συμπληρωσω οτι ακομη πιο δικαιο θα ηταν μια αναλογια χαρισα/ελαβα.π.χ.ο ταδε εδωσε 10 αντικειμενα/ελαβε 100.Ετσι θα φαινεται οχι μονο ποσα εδωσε αλλα και ποσα πηρε. :wink:

Επισης θα ηθελα να προτεινω να αλλαξει αυτος ο κανονας:
Δεν μπορείτε να ΖΗΤΗΣΕΤΕ περισσότερα από 1 προϊόν την εβδομάδα ή 3 προϊόντα το μήνα.

Αν και σημαντικος κανονας δεν ισχυει οπως θα διαπιστωσετε αν κανετε μια γυρα στα θεματα.
Ισως θα επρεπε να ισχυει για τα μελη που δεν εχουν χαρισει τιποτα η να μπει καποιο αλλο οριο.π.χ.αν χαρισεις πανω απο 10 αντικειμενα (απο ενα κορδονακι μεχρι ενα αυτοκινητο) μπορεις να ζητας οσες φορες θελεις.
Ετσι θα ηταν πιο δικαιο για ολους νομιζω. :)




Ο κανόνας δεν μπορείτε να ΖΗΤΗΣΕΤΕ περισσότερα από 1 προϊόν την εβδομάδα ή 3 προϊόντα το μήνα εννοείτε ότι δεν ισχύει για μέλη που δίνουν συχνά. Αρκεί τα αντικείμενα που δίνουν με αυτά που ζητούν να έχουν μια άλφα αντιστοιχία. Κοινή λογική, δεν μπορείς να χαρίσεις ένα cd και να ζητάς τηλεόραση, κομπιούτερ και ηλεκτρική κουζίνα….
Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του site:

-ΔΕΝ ζητάμε συνεχεία !
[/b]Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info@xariseto.gr για να πάρετε άδεια.
-Όταν πάρουμε ή δώσουμε, ποστάρουμε ενημερώνοντας την αγγελία. Αν δώσαμε γράφουμε σε ποιο μέλος χαρίσαμε, αν πήραμε ευχαριστούμε το μέλος για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και ΜΕΤΑ να στείλετε (pm η email) στο μέλος !

Άβαταρ μέλους
E.E
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 437
Εγγραφή: 27 Δεκ 2008, 21:42
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

Re: ΕΔΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ !

Δημοσίευση από E.E » 16 Ιουν 2009, 01:56

Επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι στην παραπάνω λίστα δεν υπάγονται άτομα τα οποία εξακριβωμένα κάνουν φιλανθρωπικό έργο ή έχουν ζητήσει ειδική άδεια από τον διαχειριστεί για οποιονδήποτε οικονομικό κτλ λόγο …
Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του site:

-ΔΕΝ ζητάμε συνεχεία !
[/b]Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info@xariseto.gr για να πάρετε άδεια.
-Όταν πάρουμε ή δώσουμε, ποστάρουμε ενημερώνοντας την αγγελία. Αν δώσαμε γράφουμε σε ποιο μέλος χαρίσαμε, αν πήραμε ευχαριστούμε το μέλος για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και ΜΕΤΑ να στείλετε (pm η email) στο μέλος !

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναφορά σφαλμάτων”