[ΧΑΡΙΖΩ] 3 κινητα με προβλημα

Αγγελίες που έχουν κλείσει.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] 3 κινητα με προβλημα

Δημοσίευση από pantelis85 » 10 Ιαν 2020, 20:28

(αποσπαστηκε απο viewtopic.php?&f=3&t=188948)

Επίσης μπορώ να δώσω και τρία κινητά με πρόβλημα :
1)LG KM900, με φορτιστή, το οποίο μετά από πτώση υπολειτουργεί η οθόνη και η μπαταρία,
2) Samsung Galaxy Duos SM-G318H με σπασμένη οθόνη, χωρίς μπαταρία (μάλλον ίδιο της προσφοράς),
3) ZTE Vodafone (663 νομίζω) με πλάγιο πληκτρολόγιο με κουμπιά, το οποίο πιθανώς έχει θέμα στο firmware.
Θα ανεβάσω και μια φωτογραφία αύριο. Η προσφορά αυτή γίνεται απλώς επειδή μόνο έχω λάβει, και διότι για κάποιους μετράνε και τα στατιστικά. Δεν υπάρχει καμία πρόθεση να υπερκαλύψει την ζήτηση των υπόλοιπων ενδιαφερομένων.

pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Κινητό Samsung Duos

Δημοσίευση από pantelis85 » 11 Ιαν 2020, 20:47


Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Κινητό Samsung Duos

Δημοσίευση από vadaris » 11 Ιαν 2020, 23:51

pantelis85 έγραψε:
11 Ιαν 2020, 20:47
https://postimg.cc/67nSj0vL
Καλησπέρα. Καλώς ηρθες στο xariseto. Ανοιξε μια καινουργια αγγελια βαζοντας τα κινητα που χαριζεις. Εδω απλως ζητας απο το μελος το κινητο που χαριζει. Ενδιαφερομαι για το LG και το ZTE αλλα πρεπει να ανοιξεις δικη σου αγγελια. Δες τους κανονες.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Κινητό Samsung Duos

Δημοσίευση από pantelis85 » 12 Ιαν 2020, 02:37

Γεια σου φιλε vadaris, και σε ευχαριστώ για την ενημέρωση. Δεν θεωρω οτι η προσφορα που εκανα αντιτιθεται των κανονισμων, απεναντιας το βρισκω λογικο να προσφερθουν αντικειμενα του ιδιου ειδους που για εμενα δεν εχουν καποια χρηστικοτητα, προς ενα μελος το οποιο ασχολειται, χωρις βεβαια να μου δωθει ευχαριστω για να ανεβουν τα στατιστικα μου. Αν αυτο θεωρηθει αθεμιτο ειναι ισως καλυτερο να το δουμε και στην κριση αυτου του οποιου το προσφερει, ομως μεσα σε ολα βεβαια λογικο και κυριοτατο ειναι και να υπολογιζεται το τι εχει λαβει καθενας, αλλα ασφαλως και το τι εχει προσφερει, και περι αυτου και ο λογος της προσφορας μου, μιας και οπως ειπα τα υπολοιπα τεθηκαν καθαρα για το αν ο δωρητης υπολογιζει τα στατιστικα.. και τιποτα αλλο. Αν δεν επιλεχθω, πιθανον να βαλω αυτα τα κινητα εδω στο Χαρισετο για ανταλλαγη με ενα λειτουργικο smartphone, αλλα θα πρεπει βεβαια να βρεθει καποιος ο οποιος θα ασχολειται και θα εχει να τα αξιοποιησει, οπως π.χ. εσυ. Επι του παροντος ομως θα περιμενω την ολοκληρωση αυτης της προσφορας, να 'σαι καλα. Τελος, να σου πω οτι ειναι επισης σωστο οτι καποιος ο οποιος θα κοιταζε να "εκμεταλλευτει", φανταζομαι οτι δεν θα προσφερε ενα Galaxy Duos, μα θα περνουσε στο ντουκου την προσφορα μου, δεν θα εκρινε βασει πολλων αλλα θα ασχολουνταν επι γνωστων.. και αυτο βεβαια το αναφερω μην τυχον και καποιος θεωρησει πως ετσι αλλοιωνεται η δομη των χρηστων του Χαρισετο.

Άβαταρ μέλους
tolis287
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3098
Εγγραφή: 08 Μάιος 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Κινητό Samsung Duos

Δημοσίευση από tolis287 » 12 Ιαν 2020, 11:18

Ολα αυτα που γραφεις ειναι ασκοπα.Αγγελια μεσα σε αγγελια απαγορευεται.Ανοιξε μια νεα αγγελια.Επισης αν θες να κανεις ανταλλαγη πρεπει να το κανεις σωστα ανοιγοντας αγγελια ανταλλαγης και οχι παλι μεσα σε αγγελια αλλου μελους.Διαβασε τους κανονισμους!

pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Κινητό Samsung Duos

Δημοσίευση από pantelis85 » 12 Ιαν 2020, 17:27

Άσκοπα ή ειλικρινή ; Δεν θα αναλωθώ να σου εξηγήσω γιατί γνωρίζω ότι δεν θα καταλάβεις.. Θα σου πω όμως αυτό, ότι πάλι σκεφτόμουν μήπως θα 'ταν πρέπον να 'καναν και λίγο στην μπάντα οι έμποροι μπας και δει λίγο φως κι ο υπόλοιπος κοσμάκης. Αλήθεια, ξέρεις τι έπαθε η πραμάτεια τους έξω απ' τον ναό οταν έπεσαν στον κυνικό ;

pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Κινητό Samsung Duos

Δημοσίευση από pantelis85 » 12 Ιαν 2020, 17:53

Πάντως, έτσι για να χαλαρώσουμε, εγώ θα σας έλεγα να πάρετε μερικούς φίλους και να πάτε μια βόλτα να κόβετε κλήσεις σε παπάκια :D Κάνουν φασαρία. Και αφήστε τον Admin και τον δωρητή να αποφασίσουν για το τι είναι σωστό.

Άβαταρ μέλους
tolis287
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3098
Εγγραφή: 08 Μάιος 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Κινητό Samsung Duos

Δημοσίευση από tolis287 » 12 Ιαν 2020, 17:53

Εδω δεν ειναι φορουμ φιλοσοφιας.Υπαρχουν κανονες που πρεπει να τηρουνται.
Μπορεις να μπεις εδω για χαβαλε και συζητηση viewforum.php?f=79
Επισης πού ξερεις ποιοι ειναι εμποροι ή οχι;Αν γνωριζεις με αποδειξεις να το αναφερεις σε εναν συντονιστη να τον στειλει απο κει που ηρθε.

pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Κινητό Samsung Duos

Δημοσίευση από pantelis85 » 12 Ιαν 2020, 18:01

Οι κανόνες εννοείται μπορούν να τηρούνται με σύμβουλο την σοφία. Εγώ θα σου έλεγα να αφήσεις τα λινκ και να αδειάσεις την γωνιά, γιατί είπαμε πολλά και κουράζουμε τον κόσμο.

Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Κινητό Samsung Duos

Δημοσίευση από vadaris » 12 Ιαν 2020, 18:07

pantelis85 έγραψε:
12 Ιαν 2020, 17:53
Πάντως, έτσι για να χαλαρώσουμε, εγώ θα σας έλεγα να πάρετε μερικούς φίλους και να πάτε μια βόλτα να κόβετε κλήσεις σε παπάκια :D Κάνουν φασαρία. Και αφήστε τον Admin και τον δωρητή να αποφασίσουν για το τι είναι σωστό.
Κάνεις υποδείξεις σε μέλη ενεργά στο φορουμ που προσπαθησαν να σου δωσουν συμβουλη σχετικά με τι ειναι σωστο για μια αγγελία και με βάση του κανόνες του φόρουμ. Αναφερεσαι σε εμπόρους και λες αερολογιες. Σταμάτα να spamάρεις την αγγελία. Το μέλος θα αποφασίσει. Δεν χρειαζεται να γραφεις χιλια πραγματα. Γράφω γνωρίζοντας πως δεν προκειται να καταλαβεις τι σου λεω ουτε εγω ουτε ο tolis αλλά επρεπε να απαντησω...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (Κλειστές Αγγελίες)”