[ΖΗΤΑΩ] πρόγραμμα screen capture

Εδώ μπορείτε να ζητήσετε ή να χαρίσετε δωρεάν ελεύθερης διανομής νόμιμα αρχεία (χωρίς 'ευχαριστώ')
Απαγορεύονται να χαρίζετε ή να ζητάτε αρχεία που διανέμονται με χρέωση και υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα !
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
chipakos
Platinum Member
Platinum Member
11 15
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: 16 Μαρ 2012, 22:43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Βουκολιών Χανίων
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] πρόγραμμα screen capture

Δημοσίευση από chipakos » 28 Ιούλ 2013, 09:20

Πριν από καιρό είχε εμφανισθεί εδώ στο χάρισέ το ένα προγραμματάκι το screen capture το οποίο είναι πολύ απλό και καλό. Λόγω μίας βλάβης στον υπολογιστή μου το έχασα,και επειδή με είχε εξυπηρετήσει πολύ το θέλω πάλι.Παρ όλο που κυκλοφορούν στο διαδύκτιο πάρα πολλά τέτοια προγράμματα εγώ θέλω το συγκεκριμένο. Παρακαλώ όποιος μπορεί ας μου δώσει το λινκ για να το ξανακατεβάσω.


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] πρόγραμμα screen capture

Δημοσίευση από polvar » 28 Ιούλ 2013, 09:40

Αν είχε εμφανιστεί στο xariseto θα ήταν στα "Δωρεάν αρχεία" (όπου μετέφερα και τη ζήτησή σας) και θα το είχε βάλει ο KiriakosGR που ασχολείται με αυτά. Αλλά δυστυχώς δεν βλέπω κάτι τέτοιο εδώ. Στο site του όμως έχει αναρτήσει το http://www.dwrean.net/2013/03/screen-vi ... er-13.html. Μήπως είναι αυτό;
Δεν υπάρχει κανένα άλλο βοηθητικό στοιχείο (πχ κατασκευαστής ή ιδιαίτερο όνομα) για να το βρούμε;

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] πρόγραμμα screen capture

Δημοσίευση από morfo212 » 28 Ιούλ 2013, 10:18

Αν αυτό που ζητάτε είναι πάρετε τη φωτογραφία από ένα βίντεο που παίζει αυτό το κάνει και ο BSPLAYER με sift-P!!
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Άβαταρ μέλους
chipakos
Platinum Member
Platinum Member
11 15
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: 16 Μαρ 2012, 22:43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Βουκολιών Χανίων
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] πρόγραμμα screen capture

Δημοσίευση από chipakos » 28 Ιούλ 2013, 10:20

Κατ αρχήν σε ευχαριστώ. Πράγματι απ΄οτι θυμάμαι κι εγώ από το Δωρεάν Νετ το είχα κατεβάσει αλλά τώρα δεν το βρίσκω. Ομως βρήκα ένα εργαλείο ανάκτησης και ίσως αν στον σκληρό μου δίσκο δεν έχει υπερκαλυφθεί το screen capture από κάποιο άλλο αρχείο ίσως να το ξαναβρώ.

Άβαταρ μέλους
scorpiogr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: 15 Ιουν 2013, 00:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: Αθήνα, Κέντρο
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] πρόγραμμα screen capture

Δημοσίευση από scorpiogr » 21 Αύγ 2013, 13:22

chipakos έγραψε:Κατ αρχήν σε ευχαριστώ. Πράγματι απ΄οτι θυμάμαι κι εγώ από το Δωρεάν Νετ το είχα κατεβάσει αλλά τώρα δεν το βρίσκω. Ομως βρήκα ένα εργαλείο ανάκτησης και ίσως αν στον σκληρό μου δίσκο δεν έχει υπερκαλυφθεί το screen capture από κάποιο άλλο αρχείο ίσως να το ξαναβρώ.
πιστεύω το πρόγραμμα που θές είναι το Snagit
μπορείς να το βρεις ΔΩΡΕΑΝ εδώ: http://download.cnet.com/Snagit/3000-21 ... 04813.html...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ με παλιούς Η/Υ & Δίσκους Βινυλίου


Ίσως κάποιοι έχετε ένα παλιό υπολογιστή σε πατάρι η αποθήκη. Παλιά δυστυχώς πετάξαμε υπολογιστές & hardware θεωρώντας τα άχρηστα. Αυτοί οι υπολογιστές δεν πρόκειται να ξαναπαραχθούν. Βοηθήστε να διασωθούν και να μην πάνε στην ανακύκλωση.
Όσοι έχετε παλαιούς υπολογιστές, παιχνιδομηχανές, περιοδικά, περιφερειακά, ή ότι έχει σχέση με συστήματα περασμένων ετών, θα ήθελα να τα διασώσω και να παρουσιάστουν σε εκθέσεις. Έτσι βοηθάτε να σωθεί ένα μηχάνημα και να γίνει έκθεμα για τις νέες γενιές.


Το λογαριασμό τον χρησιμοποιώ μαζί με τη γυναίκα μου
Το μέλος Lila_#7 είναι κόρη μου

Άβαταρ μέλους
kiriakosGR
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
4 8
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 11 Απρ 2009, 22:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: Εύοσμος
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] πρόγραμμα screen capture

Δημοσίευση από kiriakosGR » 04 Σεπ 2013, 22:44

To snagit δεν ειναι δωρεάν
http://www.dwrean.net
Κατεβάστε δωρεάν και νόμιμα προγράμματα και παιχνίδια!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Δωρεάν Προγράμματα-Αρχεία”