[ΕΚΛΕΙΣΕ] διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Οι Κλειστές αγγελίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
taramas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3358
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 11:35
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από taramas » 15 Ιουν 2017, 13:07

taramas έγραψε:
29 Μάιος 2017, 09:56
giannis-sofia έγραψε:
26 Μάιος 2017, 19:18
καλησπερα σας θα ηθελα τα 3-10-11-12-14-15-26
ευχαριστω πολυ
Καλημέρα μετά από κλήρωση χαρίζω σε εσάς το νο.3 , το νο.15 και το νο.26 στέλνω πμ με τα στοιχεία λογαριασμού μου... το 26 μερικές φορές δεν λειτουργεί σωστά. πειραματιστείτε μαζί της :welcome:
Καλημερα σημερα εφυγε το δεματακι σου με αρ.αποστολης CP347663725GR
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Διαθετω λογαριασμο στην ALPHA BANK , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ,ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στη paypal

ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε....


Άβαταρ μέλους
taramas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3358
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 11:35
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από taramas » 15 Ιουν 2017, 13:10

Ουρανία Αποστόλου έγραψε:
13 Ιουν 2017, 13:05
Καλησπέρα σας.Σήμερα έγινε η κατάθεση του 1,5 Ευρώ στον λογαριασμό σας στην Εθνική Τράπεζα με αιτιολογία το ονοματεπώνυμό μου:Ουρανία Αποστόλου.Ευχαριστώ.
Kαλημερα δοκίμασα τα ποντικάκια και ειναι χαλασμενα οποτε πηγαν στην ανακυκλωση.σας ενδιαφερει το ενα πληκτρολογιο?ή να μου δωσετε εναν λογαριασμο να σας καταθεσω πισω το 1,5 ευρω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Διαθετω λογαριασμο στην ALPHA BANK , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ,ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στη paypal

ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε....

Άβαταρ μέλους
giannis-sofia
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7993
Εγγραφή: 14 Δεκ 2009, 16:07
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: τουμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από giannis-sofia » 15 Ιουν 2017, 15:31

taramas έγραψε:
15 Ιουν 2017, 13:07
taramas έγραψε:
29 Μάιος 2017, 09:56
giannis-sofia έγραψε:
26 Μάιος 2017, 19:18
καλησπερα σας θα ηθελα τα 3-10-11-12-14-15-26
ευχαριστω πολυ
Καλημέρα μετά από κλήρωση χαρίζω σε εσάς το νο.3 , το νο.15 και το νο.26 στέλνω πμ με τα στοιχεία λογαριασμού μου... το 26 μερικές φορές δεν λειτουργεί σωστά. πειραματιστείτε μαζί της :welcome:
Καλημερα σημερα εφυγε το δεματακι σου με αρ.αποστολης CP347663725GR
:thank: :thank:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ απο γραμματοσημα-κερματα-χαρτονομισματα
εχω λογαριασμο στην εθνικη - πειραιως και paypal
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΠΗΣ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΤΕ ΚΑΤΙ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΧΩΡΟΥ

σε περιπτωση που ξεχασω κατι ενημερωστε με πμ
αν βρεθει ελάττωμα που δεν το αναφερω δεν το ειδα και δεν το κανω επίτηδες
ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ

Άβαταρ μέλους
Ουρανία Αποστόλου
Platinum Member
Platinum Member
46
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 25 Δεκ 2016, 13:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από Ουρανία Αποστόλου » 16 Ιουν 2017, 16:26

taramas έγραψε:
15 Ιουν 2017, 13:10
Ουρανία Αποστόλου έγραψε:
13 Ιουν 2017, 13:05
Καλησπέρα σας.Σήμερα έγινε η κατάθεση του 1,5 Ευρώ στον λογαριασμό σας στην Εθνική Τράπεζα με αιτιολογία το ονοματεπώνυμό μου:Ουρανία Αποστόλου.Ευχαριστώ.
Kαλημερα δοκίμασα τα ποντικάκια και ειναι χαλασμενα οποτε πηγαν στην ανακυκλωση.σας ενδιαφερει το ενα πληκτρολογιο?ή να μου δωσετε εναν λογαριασμο να σας καταθεσω πισω το 1,5 ευρω
Καλησπέρα σας.Ναι με ενδιαφέρει το πληκτρολόγιο υπ'αριθμόν 31,αν είναι ακόμη διαθέσιμο.Επίσης,ενδιαφέρομαι και για τους πράσινους αντάπτορες,που προσαρμόζονται στα ποντίκια των φωτογραφιών.Ευχαριστώ.
Από διαχείριση: Σε περιορισμό γιατί παίρνει συνεχώς αντικείμενα υπολογιστών και δεν χαρίζει καν

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από nicnt » 20 Ιουν 2017, 01:18

Γιάννη, παρέλαβα σήμερα το δέμα.
Σ' ευχαριστώ πολύ αλλά έχουμε θέματα:

1. Και το πληκτρολόγιο και το ποντίκι είναι τόσο σακατεμένα που λόγω εμφάνισης δεν είναι να τα έχεις σε χρήση.
Αναρωτιέμαι ποιος τα μισούσε τόσο πολύ όπου εκτός των άλλων τους έβαζε και φωτιά σε διάφορα σημεία!
Δεν απαιτείται καμία προσπάθεια για να τα δει κάποιος, στο πληκτρολόγιο έχω κυκλώσει στη φωτο τα πλέον εμφανή.
(Για να φανεί η εικόνα σε κανονικό μέγεθος αφού πατήσεις πάνω της και ανοίξει μετά δεξί κλικ και προβολή εικόνας ή κατέβασμα στον υπολογιστή και άνοιγμα από εκεί. Ομολογουμένως δεν το έκανα αυτό πριν τα ζητήσω αλλά δεν φαντάστηκα ότι θα ήταν και σε αυτή την κατάσταση.)
Στο ποντίκι, εκτός του καψίματος, δεν λειτουργεί το πίσω πλήκτρο. (αυτό στα δεξιά για να επιστρέψεις σε προηγούμενη σελίδα κτλ)
Στην κατάσταση που είναι δεν μπήκα καν στον κόπο να δοκιμάσω αν λειτουργούν.
Εικόνα
Εικόνα Εικόνα Εικόνα


2. Οι ζώνες είναι κοντές.
Είπα να είναι πάνω από 1,10μ αλλά η μία είναι ακριβώς 1,10μ και η άλλη 1,05. Το πρόβλημα είναι πως έχουν τις τρύπες πολύ πίσω από την άκρη τους οπότε... δύσκολα να τις αξιοποιήσω, προς το παρών τουλάχιστον. :D

Τι κάνουμε?
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
taramas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3358
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 11:35
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από taramas » 20 Ιουν 2017, 09:57

nicnt έγραψε:
20 Ιουν 2017, 01:18
Γιάννη, παρέλαβα σήμερα το δέμα.
Σ' ευχαριστώ πολύ αλλά έχουμε θέματα:

1. Και το πληκτρολόγιο και το ποντίκι είναι τόσο σακατεμένα που λόγω εμφάνισης δεν είναι να τα έχεις σε χρήση.
Αναρωτιέμαι ποιος τα μισούσε τόσο πολύ όπου εκτός των άλλων τους έβαζε και φωτιά σε διάφορα σημεία!
Δεν απαιτείται καμία προσπάθεια για να τα δει κάποιος, στο πληκτρολόγιο έχω κυκλώσει στη φωτο τα πλέον εμφανή.
(Για να φανεί η εικόνα σε κανονικό μέγεθος αφού πατήσεις πάνω της και ανοίξει μετά δεξί κλικ και προβολή εικόνας ή κατέβασμα στον υπολογιστή και άνοιγμα από εκεί. Ομολογουμένως δεν το έκανα αυτό πριν τα ζητήσω αλλά δεν φαντάστηκα ότι θα ήταν και σε αυτή την κατάσταση.)
Στο ποντίκι, εκτός του καψίματος, δεν λειτουργεί το πίσω πλήκτρο. (αυτό στα δεξιά για να επιστρέψεις σε προηγούμενη σελίδα κτλ)
Στην κατάσταση που είναι δεν μπήκα καν στον κόπο να δοκιμάσω αν λειτουργούν.
Εικόνα
Εικόνα Εικόνα Εικόνα


2. Οι ζώνες είναι κοντές.
Είπα να είναι πάνω από 1,10μ αλλά η μία είναι ακριβώς 1,10μ και η άλλη 1,05. Το πρόβλημα είναι πως έχουν τις τρύπες πολύ πίσω από την άκρη τους οπότε... δύσκολα να τις αξιοποιήσω, προς το παρών τουλάχιστον. :D

Τι κάνουμε?
Καλημερα στο τελος της αγγελειας λεω ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε.... με το να το ζητησετε αποδεχεστε και τα παραπανω.επησεις τα ιδια τα εχω και στην υπογραφη μου.
2)στην εικονα που το εχω ανεβασει μπορεις να ανοιξεις την εικονα και να κανεις και ακομα ζοομ ωστε πριν ζητηθει να εβλεπες την κατασταση του...
και εγω απο εδω το εχω παρει και ειχα κατσει και το ειχα κανει ολο βιδες και μετα πλησιμο σε χλωρίνη.....και ολα τα καψηματα τα ειχα κληρονομήσει...
Οσο για τις ζωνες ειχα την καλη διαθεση και σας τις χαρισα αν δεν σας κανουν χαριστετες και εσεις.....
δεν καταλαβαινω τι αλλο να κανω?ολα ηταν στην διαφανια.για ανταλλακτικα το ζητησατε
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Διαθετω λογαριασμο στην ALPHA BANK , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ,ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στη paypal

ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε....

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από nicnt » 20 Ιουν 2017, 11:32

taramas έγραψε:
20 Ιουν 2017, 09:57

Καλημερα στο τελος της αγγελειας λεω ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε.... με το να το ζητησετε αποδεχεστε και τα παραπανω.επησεις τα ιδια τα εχω και στην υπογραφη μου.
2)στην εικονα που το εχω ανεβασει μπορεις να ανοιξεις την εικονα και να κανεις και ακομα ζοομ ωστε πριν ζητηθει να εβλεπες την κατασταση του...
και εγω απο εδω το εχω παρει και ειχα κατσει και το ειχα κανει ολο βιδες και μετα πλησιμο σε χλωρίνη.....και ολα τα καψηματα τα ειχα κληρονομήσει...
Οσο για τις ζωνες ειχα την καλη διαθεση και σας τις χαρισα αν δεν σας κανουν χαριστετες και εσεις.....
δεν καταλαβαινω τι αλλο να κανω?ολα ηταν στην διαφανια.για ανταλλακτικα το ζητησατε
Καλημέρα αγαπητέ μου.
Ας τα πάρουμε με τη σειρά:
1. Το ότι γράφεις αυτά στην υπογραφή σου δεν σε εξουσιοδοτούν να δίνεις σε κάποιον αντικείμενα που δεν είναι σε κατάσταση χρήσης, εκτός αν αναφέρεις διαφορετικά, ούτε δεσμεύουν πράγματι αυτόν που τα παίρνει να αποδεχθεί μια κατάσταση η οποία δεν είναι επαρκώς εμφανή με μια πρώτη ματιά. Είναι αδύνατο φυσικά να ελέγξει κάποιος από μακρυά αν είναι λειτουργικά ή όχι.
Όπως είπα δεν άνοιξα την εικόνα να δω την κατάσταση του αντικειμένου επειδή μου ήταν αδιανόητο να φανταστώ ότι θα ήταν σε αυτή την χάλια κατάσταση και θεώρησα πως επιβάλλεται να ενημερώσω εσένα και την κοινότητα του xariseto.
Θεωρώ επίσης ότι δεν είναι σωστό να "σπρώξεις" ένα αντικείμενο σε κάποιο μέλος αντί να το πετάξεις επειδή και εσύ εξαπατήθηκες από άλλον και το "κληρονόμησες" όπως λες.
Δεν τίθεται, προφανώς, θέμα ούτε για το 1,5 ευρώ ούτε για το ευχαριστώ αλλά εξεπλάγην μόλις είδα την εμφάνιση του πληκτρολογίου και του ποντικιού.
Και βεβαίως-βεβαίως ΔΕΝ το ζήτησα για ανταλλακτικά! Παραθέτω το ενδιαφέρον μου:
nicnt έγραψε:
27 Μάιος 2017, 00:39
Επειδή ψάχνω καιρό για μαύρα πλήκτρα (επειδή ξεθώριασαν τα γράμματα το πληκτρολόγιο που έχω) ή για ποντίκι από σετ πληκτρολόγιο της microsoft που μου λείπει, αν το πληκτρολόγιο Νο 10 είναι λειτουργικό με ενδιαφέρει.
2. Η πλειονότητα των μελών του xariseto λειτουργεί με καλή διάθεση και σε ευχαρίστησα γι αυτό.
Για να λειτουργήσει όμως σωστά μια, έστω και κλειστή, κοινωνία πέρα απ' την καλή διάθεση απαιτείται κλίμα εμπιστοσύνης και αμοιβαίας υγιούς συνεργασίας.
Στο προκείμενο, επειδή έτσι θεωρείς, δεν με βοηθάς αν μου χαρίσεις ακόμα και απλόχερα κάτι που δεν εξυπηρετεί τις ανάγκες μου ενώ επεσήμανα ότι χρειάζομαι συγκεκριμένο αντικείμενο. Παραθέτω και πάλι το ενδιαφέρον μου:
nicnt έγραψε:
14 Ιουν 2017, 01:56
Επειδή, μάλλον, δεν έκανες ακόμα αποστολή αν υπάρχουν σε μήκος πάνω από 1,10 και αν θέλεις μου στέλνεις και δυο ζώνες, χωρίς αγκράφα που λες.
3. Επειδή με τη συναλλαγή προσυπέγραψα κατά την άποψη σου και τους αυθαίρετους "όρους" στην υπογραφή σου, πατάω ευθύς αμέσως το ευχαριστώ.
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
taramas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3358
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 11:35
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από taramas » 20 Ιουν 2017, 13:05

Δεν νομιζω να με γνωριζετε τωρα εχουμε ξαναμιλησει και δεν νομιζω να σας εχω δωσει καποια λαθος εικονα.ο καθε ενας ζηταει κατα επιλογη δεν μπορω να κανω κατ ι αλλο.αυτο ηταν το (καθε) αντικειμενο και ο καθενας επιλεγει.δεν χαριζουμε μονο καινουργια αντικείμενα αλλα και πραγματα πριν την ανακυκλωσει.Αυτος ειμαι και αν νομιζετε στο αμμεσω μελον οτι σας εξαπατησα μην μου χαρισετε ή ζητησετε απο εμενα.Κανω οτι καλυτερο μπορω....ας κλεισει εδω το θεμα,ειχατε εικονα για το τι παίρνατε..... Ελπιζω στην καλη διαθεση σας.....να ,μην συνεχιστει αλλο αυτο τα μελοι ειδαν αυτο που θελατε να αναδειξετε... 8(
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Διαθετω λογαριασμο στην ALPHA BANK , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ,ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στη paypal

ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε....

Άβαταρ μέλους
giannis-sofia
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7993
Εγγραφή: 14 Δεκ 2009, 16:07
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: τουμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από giannis-sofia » 20 Ιουν 2017, 14:16

ευχαριστω πολυ παρελαβα
:thank:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ απο γραμματοσημα-κερματα-χαρτονομισματα
εχω λογαριασμο στην εθνικη - πειραιως και paypal
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΠΗΣ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΤΕ ΚΑΤΙ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΧΩΡΟΥ

σε περιπτωση που ξεχασω κατι ενημερωστε με πμ
αν βρεθει ελάττωμα που δεν το αναφερω δεν το ειδα και δεν το κανω επίτηδες
ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ

Άβαταρ μέλους
loukia1981
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 7052
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 16:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από loukia1981 » 21 Ιουν 2017, 13:38

Παρέλαβα,ευχαριστω πολύ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΟΤΙ ΧΩΡΙΣΑ,ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ..ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ
ΖΗΤΑΩ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L300
Το μέλος tonia1990 είναι αδερφή μου
Περιμένω κατάθεση απο:
Χρωστάω δέμα σε:
Χρωστάω κατάθεση σε:
Περιμένω δέμα απο:
Έχω στείλει σε:
Xρωσταω: Anast(0.50),palleta(0.50),polvar,give(απο 0,30)atikiv (1.20)zoethessaloniki (1.70)trypokarydos(0.50)
Μου χρωστανε:ΓΙΩΤΑ Μ.(0.50)
Σε αναμονή συναντησης με:

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (Κλειστές αγγελίες)”