[ΕΚΛΕΙΣΕ] διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Οι Κλειστές αγγελίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από GeorgeF » 21 Ιουν 2017, 16:56

taramas έγραψε:
20 Ιουν 2017, 09:57

Καλημερα στο τελος της αγγελειας λεω ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε.... με το να το ζητησετε αποδεχεστε και τα παραπανω.επησεις τα ιδια τα εχω και στην υπογραφη μου.
Μιας και τώρα το είδα αυτό,έχετε υπ'όψην σας πως η υπογραφή σας δεν έχει καμία αξία αν αντιβαίνει στους κανόνες:
"Εάν είναι άχρηστο ή εντελώς διαφορετικό από την περιγραφή του, δεν πατάτε το 'ευχαριστώ' και συνεννοείστε με τον χαρίζοντα για να το επιστρέψετε και να επιβαρυνθεί τα τυχόν μεταφορικά/ταχυδρομικά έξοδα και της αποστολής και της επιστροφής"

Στην προκείμενη περίπτωση υπήρχε φωτογραφία που έδειχνε την κατάσταση του αντικειμένου οπότε θα έπρεπε και το μέλος nicnt να την προσέξει καλύτερα.Αν όμως βρεθεί άλλη περίπτωση με αντικείμενο που ενώ φαινομενικά είναι εντάξει αλλά δεν είναι λειτουργικό θα πρέπει να πάρετε πίσω το αντικείμενο και να επιστρέψετε τα μεταφορικά στον αποδέκτη.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από GeorgeF » 21 Ιουν 2017, 22:20

Και να που πέσαμε στην περίπτωση.Παρέλαβα το αντικείμενο που μου στείλατε.Δυστυχώς δεν είναι λειτουργικό και δεν οπλίζει καθόλου,όσες φορές κι αν το δοκίμασα.Ευχαρίστως να σας στείλω video αν θέλετε.
Πείτε μου αν σας βολεύει Πειραιώς ή Εθνική για να σας στείλω τον αντίστοιχο λογαριασμό ώστε να μου επιστρέψετε τα έξοδα αποστολής συν επιστροφής,εφόσον θέλετε πίσω το αντικείμενο.
taramas έγραψε:
29 Μάιος 2017, 09:58
Καλημέρα μετά από κλήρωση χαρίζω σε εσάς το νο.20 και ένα πακετάκι με το νο.24 στέλνω πμ με τα στοιχεία λογαριασμού μου... μερικές φορές δεν οπλίζει καλά αλλά με την επόμενη προσπάθεια οπλίζει :welcome:
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7867
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από nicnt » 22 Ιουν 2017, 01:41

GeorgeF έγραψε:
21 Ιουν 2017, 16:56
taramas έγραψε:
20 Ιουν 2017, 09:57

Καλημερα στο τελος της αγγελειας λεω ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε.... με το να το ζητησετε αποδεχεστε και τα παραπανω.επησεις τα ιδια τα εχω και στην υπογραφη μου.
Μιας και τώρα το είδα αυτό,έχετε υπ'όψην σας πως η υπογραφή σας δεν έχει καμία αξία αν αντιβαίνει στους κανόνες:
"Εάν είναι άχρηστο ή εντελώς διαφορετικό από την περιγραφή του, δεν πατάτε το 'ευχαριστώ' και συνεννοείστε με τον χαρίζοντα για να το επιστρέψετε και να επιβαρυνθεί τα τυχόν μεταφορικά/ταχυδρομικά έξοδα και της αποστολής και της επιστροφής"

Στην προκείμενη περίπτωση υπήρχε φωτογραφία που έδειχνε την κατάσταση του αντικειμένου οπότε θα έπρεπε και το μέλος nicnt να την προσέξει καλύτερα.Αν όμως βρεθεί άλλη περίπτωση με αντικείμενο που ενώ φαινομενικά είναι εντάξει αλλά δεν είναι λειτουργικό θα πρέπει να πάρετε πίσω το αντικείμενο και να επιστρέψετε τα μεταφορικά στον αποδέκτη.

Όταν δεν υπάρχει περιγραφή ή αναφορά δυσλειτουργιών ή ελαττωμάτων που πάει το μυαλό σου?
Για μένα στο αυτονόητο: Ότι όλα είναι εντάξει και δεν υπάρχει λόγος να αναφερθώ σε κάτι.
Εκτός αυτού έχουμε και το δεδομένο: (αντιγράφω) "ολα τα καψηματα τα ειχα κληρονομήσει..."
Παρακαλώ πολύ ρίξε και εσύ μια ματιά στη φωτογραφία του πληκτρολογίου που ανέβασε ο φίλτατος Γιάννης
(χωρίς να την κατεβάσεις στον υπολογιστή)
και αν διαπιστώσεις την κατάσταση του όπως την ανέδειξα στη δική μου φωτό, αφού την κατεβάσεις, θα σε παραδεχτώ!
Θα μου επιτρέψεις λοιπόν, ως mod, να το βγάλω και εγώ για χάρισμα χωρίς να πω κουβέντα για την κατάσταση του.
Όποιος το πάρει χωρίς να αντιληφθεί τα χάλια του και παραπονεθεί θεωρώ δεδομένη τη συμπαράσταση σου.!
Ευχαριστώ πολύ[/b]
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από GeorgeF » 22 Ιουν 2017, 10:11

nicnt έγραψε:
22 Ιουν 2017, 01:41
Όταν δεν υπάρχει περιγραφή ή αναφορά δυσλειτουργιών ή ελαττωμάτων που πάει το μυαλό σου?
Για μένα στο αυτονόητο: Ότι όλα είναι εντάξει και δεν υπάρχει λόγος να αναφερθώ σε κάτι.
Εκτός αυτού έχουμε και το δεδομένο: (αντιγράφω) "ολα τα καψηματα τα ειχα κληρονομήσει..."
Παρακαλώ πολύ ρίξε και εσύ μια ματιά στη φωτογραφία του πληκτρολογίου που ανέβασε ο φίλτατος Γιάννης
(χωρίς να την κατεβάσεις στον υπολογιστή)
και αν διαπιστώσεις την κατάσταση του όπως την ανέδειξα στη δική μου φωτό, αφού την κατεβάσεις, θα σε παραδεχτώ!
Θα μου επιτρέψεις λοιπόν, ως mod, να το βγάλω και εγώ για χάρισμα χωρίς να πω κουβέντα για την κατάσταση του.
Όποιος το πάρει χωρίς να αντιληφθεί τα χάλια του και παραπονεθεί θεωρώ δεδομένη τη συμπαράσταση σου.!
Ευχαριστώ πολύ
Κάπου τα μπερδεύεις.Δεν γίνεται να ρυθμίζουμε τους κανόνες όπως σε βολεύουν.
(Δες τη φωτογραφία-μη πατήσεις στο link.Πάτα στο link-μη κατεβάσεις φωτογραφία)
Έχεις και εσύ ένα μερίδιο ευθύνης που το ζήτησες χωρίς επαρκείς λεπτομέρειες οπότε άλλη φορά να είσαι πιο προσεκτικός.
Αν κάνεις κάτι ενάντια στους κανόνες να θεωρείς δεδομένη την αντίθεση μου.
Πάντως σε αυτήν την περίπτωση,επειδή το ζήτημα έγινε κατ'εξακολούθηση θεωρώ πως είναι αμέλεια του μέλους taramas και του ζήτησα να επιστρέψει πίσω τα μεταφορικά και σε εσένα για να μην παραπονιέσαι,οπότε αφαίρεσε το ευχαριστώ.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7867
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από nicnt » 22 Ιουν 2017, 10:36

Είχα γράψει ότι δεν λειτουργεί το ποντίκι και το πληκτρολόγιο αλλά δεν το βλέπω.
Που πήγε η ανάρτηση ?

GeorgeF έγραψε:
22 Ιουν 2017, 10:11
nicnt έγραψε:
22 Ιουν 2017, 01:41
Όταν δεν υπάρχει περιγραφή ή αναφορά δυσλειτουργιών ή ελαττωμάτων που πάει το μυαλό σου?
Για μένα στο αυτονόητο: Ότι όλα είναι εντάξει και δεν υπάρχει λόγος να αναφερθώ σε κάτι.
Εκτός αυτού έχουμε και το δεδομένο: (αντιγράφω) "ολα τα καψηματα τα ειχα κληρονομήσει..."
Παρακαλώ πολύ ρίξε και εσύ μια ματιά στη φωτογραφία του πληκτρολογίου που ανέβασε ο φίλτατος Γιάννης
(χωρίς να την κατεβάσεις στον υπολογιστή)
και αν διαπιστώσεις την κατάσταση του όπως την ανέδειξα στη δική μου φωτό, αφού την κατεβάσεις, θα σε παραδεχτώ!
Θα μου επιτρέψεις λοιπόν, ως mod, να το βγάλω και εγώ για χάρισμα χωρίς να πω κουβέντα για την κατάσταση του.
Όποιος το πάρει χωρίς να αντιληφθεί τα χάλια του και παραπονεθεί θεωρώ δεδομένη τη συμπαράσταση σου.!
Ευχαριστώ πολύ
Κάπου τα μπερδεύεις.Δεν γίνεται να ρυθμίζουμε τους κανόνες όπως σε βολεύουν.
(Δες τη φωτογραφία-μη πατήσεις στο link.Πάτα στο link-μη κατεβάσεις φωτογραφία)
Έχεις και εσύ ένα μερίδιο ευθύνης που το ζήτησες χωρίς επαρκείς λεπτομέρειες οπότε άλλη φορά να είσαι πιο προσεκτικός.
Αν κάνεις κάτι ενάντια στους κανόνες να θεωρείς δεδομένη την αντίθεση μου.
Πάντως σε αυτήν την περίπτωση,επειδή το ζήτημα έγινε κατ'εξακολούθηση θεωρώ πως είναι αμέλεια του μέλους taramas και του ζήτησα να επιστρέψει πίσω τα μεταφορικά και σε εσένα για να μην παραπονιέσαι,οπότε αφαίρεσε το ευχαριστώ.
Δεν παραπονιέμαι, απλά αναφέρω γεγονότα.
Και θα δεχθώ, φυσικά, οποιαδήποτε παρατήρηση αν παρεκτραπώ απ' τους κανόνες. Δουλειά σας είναι, ντόντ γουόρυ
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από GeorgeF » 22 Ιουν 2017, 10:41

Η συζήτηση λήγει εδώ πέρα για να μην έχουμε αντεγκλησεις.Έχω στείλει με πμ λογαριασμό στο μέλος taramas για να μου επιστρέψει τα μεταφορικά.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
taramas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3360
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 11:35
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης

Δημοσίευση από taramas » 22 Ιουν 2017, 11:11

Liakii έγραψε:
26 Μάιος 2017, 14:47
11, 12, 20 μαςς ενδιαφερουνν πολυυ. Ευχαριστώ. :)
Πιο πολυυ το 11 (αν είναι λειτουργικό γιατι το δικό μας πετάχτηκε εξαιτίας βλάβης και δεν ξέρουμε που να βάζουμε τα Dvd των μικρών μας. )
καλημερα τα θελετε ακομα τα πραγματα?θα κανετε καταθεση?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Διαθετω λογαριασμο στην ALPHA BANK , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ,ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στη paypal

ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε....

Άβαταρ μέλους
taramas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3360
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 11:35
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από taramas » 22 Ιουν 2017, 11:13

tgi έγραψε:
26 Μάιος 2017, 23:19
Καλησπέρα
Δηλώνω ενδιαφέρον για το Νο 12
καλημερα τα θελετε ακομα τα πραγματα?θα κανετε καταθεση?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Διαθετω λογαριασμο στην ALPHA BANK , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ,ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στη paypal

ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε....

Άβαταρ μέλους
Ουρανία Αποστόλου
Platinum Member
Platinum Member
46
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 25 Δεκ 2016, 13:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από Ουρανία Αποστόλου » 22 Ιουν 2017, 14:34

Καλησπέρα σας.Σας έχω κάνει την κατάθεση στην τράπεζα στις 13/6.Ήθελα να σας ρωτήσω,αν έχετε αποστείλει το δέμα και αν δεν το έχετε αποστείλει, θα ήθελα με θλίψη,σεβόμενη τους κανόνες της κοινότητας του xariseto.gr,να αποσύρω το ενδιαφέρον μου για το πληκτρολόγιο υπ΄αριθμόν 31 και τους αντάπτορες.Παρακαλώ,ενημερώστε με,ώστε να σας στείλω με προσωπικό μήνυμα τον αριθμό λογαριασμού,για να κάνετε την κατάθεση του 1,5 Ευρώ στην τράπεζα.Ευχαριστώ.
Από διαχείριση: Σε περιορισμό γιατί παίρνει συνεχώς αντικείμενα υπολογιστών και δεν χαρίζει καν

Άβαταρ μέλους
taramas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3360
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 11:35
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: διάφορα από εκκαθάριση αποθήκης συμπηρωσα και αλλα

Δημοσίευση από taramas » 24 Ιουν 2017, 09:56

Kαλημερα να τελειωνει εδω το θεμα εγω δεχομαι να κρατησει τα πραγματα το μελος και να μην βαλει το ευχαριστω.και να μείνουμε ετσι.ενταξει?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Διαθετω λογαριασμο στην ALPHA BANK , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ,ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στη paypal

ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε....

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (Κλειστές αγγελίες)”