[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Οι Κλειστές αγγελίες

Συντονιστής: christitzav

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !

1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
χρυσάνθη
new member
new member
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από χρυσάνθη » 03 Ιούλ 2009, 01:04

ΖΗΤΑΩ παιδικό καρεκλάκι αυτοκινήτου.έχω ένα μωράκι 5 μηνών κ όλο το μεταφέρω στα χέρια μου μέσα στο αυτοκίνητο..επειδή φοβάμαι.. αν γίνεται κ μπορεί κάποιος να μου χαρίσει ένα καθισματάκι(σε καλή κατάσταση)..Ευχαριστώ..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PavlitoRT την 28 Ιουν 2010, 13:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Άβαταρ μέλους
ΕΛΘΑ
new member
new member
Νομός κατοικίας: Ν. Φθιώτιδας
Επικοινωνία:

Re: [ΕΚΛΕΙΣΕ] ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από ΕΛΘΑ » 03 Ιούλ 2009, 11:55

Έχω παιδικό καρεκλάκι σε καλή κατάσταση για παιδάκι μέχρι 3 ετών και προσθετικό καθισματάκι για όταν μεγαλώσει κι άλλο.Έχω χωρίσει τα υφασμάτινα μέρη για να μην χαλάσουν.Θα τα βρω το Σαββατοκύριακο.Είμαι στη Λαμία.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PavlitoRT την 28 Ιουν 2010, 13:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΓΓΕΛΙΑΣ
Σνφμύωα με μια έυρενα στο Πμανιπσητετο του Κμτρπιαιζ, δεν πεαιzι ρλόο με τι σριεά ενίαι τοθοπεμετενα
τα γτάμαμρα μσέα σε μια λξέη, αεκρί, το πώτρο και το ταελείτυο γάμρμα να ενιαί στη στωσή θσέη.
Τα υλοπιόπα μροπούν να ενίαι σε τχίυεας θιέεσς και να μροπετίε να τςι δαβαιάεστε χρωίς πλβημόρα.
Ατυό γενίται γαιτί ο απρώνθονις εκέγλφοας δεν δαεβζιάι γάμρμα γάμρμα κθάε λξέη αλλά την βέλεπι σαν σνύλοο.

Ατίπτσυεο

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (Κλειστές αγγελίες)”