[ΕΚΛΕΙΣΕ] ο προμηθεας αναζητα λιγη αγαπη

Αρχείο κλειστές αγγελίες

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] ο προμηθεας αναζητα λιγη αγαπη

Δημοσίευση από bluemοon » 06 Μάιος 2009, 11:55

Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ!
ΤΟΝ ΕΚΑΨΑΝ ΜΕ ΟΞΥ ΣΤΗ ΛΕΣΒΟ!

http://adespotologio.blogspot.com/2009/ ... st_23.html
ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΚΥΛΟΥ ΣΤΗΝ ΛΕΣΒΟ Στις 21-4-2009, ούρλιαξε πάλι ο κακόμοιρος ο Προμηθέας. Ούτε 1 έτους δεν είναι και έχει δηλητηριαστεί 2 φορές, έχει χτυπηθεί από αυτοκίνητο, έχει χτυπηθεί από τους κατοίκους της Σκάλας Καλλονής κατ' επανάληψη. Αυτή τη φορά του ρίξανε οξύ στο πρόσωπο. Βρίσκεται στην αγκαλιά της Κιβωτού και ψάχνει απεγνωσμένα για σπίτι, μετά την θεραπεία του. Παρακαλώ, βοηθήστε τον.

Αυτή τη στιγμή φιλοξενείται σε φιλικό petshop, στην Μυτιλήνη (ΤΟ ΓΙΑΤΑΚΙ) γιατί έχει ανάγκη από καθαρό περιβάλλον, περιορισμό, καθημερινή (2 φορές) καθαριότητα των πληγών, και την αντιβίωση του. Αν μπορεί κάποιος να αναλάβει την φιλοξενία του τώρα, ή μετά την θεραπεία του έως ότου βρει σπίτι, θα ήταν υπέροχο!


Για όποιον θέλει και μπορεί να βοηθήσει:
Επικοινωνία
Βασιλεία Μαυραγάννη
E-mail: vasmavra@yahoo.gr
Τηλ. 6937400469
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PavlitoRT την 01 Ιούλ 2010, 14:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΓΓΕΛΙΑΣ
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] o Προμηθέας αναζητά λίγη αγάπη

Δημοσίευση από bluemοon » 14 Μάιος 2009, 13:06

Ο Προμηθέας ζούσε εδώ και μερικούς μήνες στη Σκάλα Καλλονής, στη Λέσβο. Eίναι λιγότερο από 1 έτους, αλλά βίωσε 2 φόλες, 1 τροχαίο, άπειρες κλοτσιές από τους κατοίκους, και το αποκορύφωμα ήταν στις 21-4-2009 όταν του έριξαν ΟΞΥ στο πρόσωπο.

Τα εγκαύματα του είναι σοβαρά, αλλά όχι κρίσιμα. Αυτή τη στιγμή περιθάλπεται από μελή της Κιβωτού. Είναι αδύνατον όμως να επιστρέψει στην περιοχή του, και πρέπει να βρει σπίτι και αγάπη, έστω και προσωρινή φιλοξενία μέχρι να υιοθετηθεί.

Παρακαλώ βοηθήστε τον Προμηθέα, έστω και προωθώντας αυτό το μήνυμα, έχει ανάγκη από τη βοήθεια μας.
Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 6937400469.
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

Xara
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 27 Απρ 2009, 13:32
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] o Προμηθέας αναζητά λίγη αγάπη

Δημοσίευση από Xara » 14 Μάιος 2009, 23:35

μακάρι να βρεθεί κάποιος ΑΝΘΡΩΠΟΣ! θα το έπερνα εγώ αλλά όντας φοιτήτρια έχω πολύ μικρό σπίτι... :(

bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] o Προμηθέας αναζητά λίγη αγάπη

Δημοσίευση από bluemοon » 15 Μάιος 2009, 00:31

όλοι μας μπορουμε να βοηθησουμε τον Προμηθεα, προωθώντας το μηνυμα αυτο, και βρισκοντας του ένα σπιτι , ακομα κι αν εμεις οι ίδιοι δεν μπορουμε να τον φιλοξενησουμε μόνιμα.
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] o Προμηθέας αναζητά λίγη αγάπη

Δημοσίευση από bluemοon » 03 Ιουν 2009, 20:52

o Προμηθέας εξακολουθει να ψάχνει σπιτάκι...
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΛΕΣΒΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”