[ΖΗΤΑΩ] Παιχνίδια Εξωτερικού Χώρου για Δημόσιο Νηπιαγωγείο

Αγγελίες που έχουν κλείσει.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
aRL
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 13 Σεπ 2019, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Κέρκυρας
Δήμος - Κοινότητα: Κέρκυρας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Παιχνίδια Εξωτερικού Χώρου για Δημόσιο Νηπιαγωγείο

Δημοσίευση από aRL » 14 Σεπ 2019, 09:38

Αν τα μπουμπουκάκια σας έχουν μεγαλώσει και πλέον δεν παίζουν με σπιτάκια κήπου, τραμπάλες, κούνιες,τούνελ, τραμπολίνο, αυτοκινητάκια, ποδηλατάκια, πατίνια, ινδιάνικες σκηνές κ.τ.λ. μπορείτε να μας τα χαρίσετε. Έχουμε 35 παιδιά που "διψάνε" για ατέλειωτο παιχνίδι και δυστυχώς ελάχιστους κρατικούς πόρους για να καλύψουμε τις ανάγκες διαμόρφωσης μιας πλούσιας σε εκτόνωση αυλής.

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6538
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Παιχνίδια Εξωτερικού Χώρου για Δημόσιο Νηπιαγωγείο

Δημοσίευση από skrissos » 14 Σεπ 2019, 10:23

καλημέρα
Εχω υλικό κατάλληλο για νηπιαγωγούς .....Αν σ'ενδιαφέρει στο στέλνω

Εικόνα

Εικόνα
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

aRL
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 13 Σεπ 2019, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Κέρκυρας
Δήμος - Κοινότητα: Κέρκυρας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Παιχνίδια Εξωτερικού Χώρου για Δημόσιο Νηπιαγωγείο

Δημοσίευση από aRL » 15 Σεπ 2019, 09:14

Καλημέρα! Απ' ό,τι μπορώ να δω υποθέτω πως είναι κάρτες ντόμινο, άβακας και κάποιο βιβλίο;
Οτιδήποτε εμπλουτίζει τις γωνιές μας και το εποπτικό μας υλικό είναι καλοδεχούμενο φυσικά και σ' ευχαριστώ.
Έγραψα κυρίως για τα παιχνίδια εξωτερικού χώρου γιατί το κόστος τους είναι μεγάλο και το σχολικό ταμείο αδυνατεί να το καλύψει. Απ' τους γονείς δε, προσπαθούμε να μη ζητάμε καμία οικονομική συμμετοχή γιατί οι καιροί είναι πολύ δύσκολοι πια.
Επειδή είμαι νέο μέλος θα σε παρακαλούσα να μου εξηγήσεις με ποια διαδικασία θα γίνει η αποστολή. Να υποθέσω πως είσαι συνάδελφος;

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6538
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Παιχνίδια Εξωτερικού Χώρου για Δημόσιο Νηπιαγωγείο

Δημοσίευση από skrissos » 16 Σεπ 2019, 07:57

Λοιπόν σαν αρχή ζυγίζεται το δέμα που είναι 2,450 κιλά (περιέχει πολλά εκπαιδευτικά βιβλιαράκια) και κοστίζει για να το στείλω 3,60 ευρό. Σαν δεύτερη κίνηση σου στέλνω με π.μ. ένα τραπεζικό λογαριασμό και μου καταθέτεις τα 3,60 ευρό. Ταυτόχρονα με ενημερώνεις ότι έκανες τη κατάθεση και το βλέπω και εγώ στη κίνηση του λογαριασμού. Μου στέλνεις με π.μ. τα στοιχεία σου και έναν αριθμό κινητού και σου στέλνω το δέμα. Η τρίτη κίνηση είναι όταν παραλάβεις το δέμα να ανοίξεις πάλι την αγγελία και να πατήσεις δίπλα από τη φωτογραφία το χεράκι. Με αυτόν το τρόπο πατάς το ευχαριστώ και δείχνεις ότι παρέλαβες το αντικείμενο......είναι πολύ εύκολο....
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ElenaTralala
Silver Member
Silver Member
7 2
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 10 Σεπ 2019, 18:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κέρκυρας
Δήμος - Κοινότητα: Αχιλλείων Κέρκυρας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Παιχνίδια Εξωτερικού Χώρου για Δημόσιο Νηπιαγωγείο

Δημοσίευση από ElenaTralala » 20 Σεπ 2019, 11:03

Καλή σας μέρα!
Έχω ένα κοχύλι από αυτό που βάζουν μέσα άμμο για να παίζουν τα παιδάκια, σαν μικρή πισινούλα πλαστική.
Βρίσκομαι Κέρκυρα μπορούμε να συναντηθούμε να σας το δώσω.
Θα σας βγάλω φωτογραφία μέσα στο Σαββατοκύριακο αν σας ενδιαφέρει.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Έχω λογαριασμό Πειραιώς.
:thank:

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Παιχνίδια Εξωτερικού Χώρου για Δημόσιο Νηπιαγωγείο

Δημοσίευση από morfo212 » 27 Δεκ 2019, 10:45

Η αγγελία πάει στο αρχείο λόγω μη ανταπόκρισης του αγγελιοδότη.
Αν θελήσει να επανέλθει να στείλει πμ σε μένα ή να γράψει στο Εδώ βοήθεια
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”