[ΧΑΡΙΖΩ] Τσαντες,σακος,νεσεσερ,κ.α. μεχρι αυριο! Προσθεσα

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Τσαντες,σακος,νεσεσερ,κ.α. μεχρι αυριο! Προσθεσα

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 03 Αύγ 2018, 20:00

Καλησπερα! Χαριζω τα εξης και δεχομαι ενδιαφερον μεχρι αυριο οπου εχω το περιθωριο να τα παρω. Οποιος θελει.να ζητησει κατι μεχρι αυριο να το παρω μαζι μου και επειτα.κανονιζουμε αλλη μερα για να το παραλαβει.

1)μπλε σκουρο μεταλλιζε νεσεσερ πορτοφολακι H&M καινουριο
2) πολλες ροδελες για νυχια για δοκιμες και δειγματισμο βερνικιων καινουριες
3) πορτοφολακι με εικονα
4)μινι βεντουζακι με κρεμαστακι,μπαινει στο πισω μερος.του κινητουκαι το σταθεροποιει σε οριζοντια θεση για να προβαλετε.βιντεο.
5) 2 λουτρινα , ενα λαγουδακι κ ενα.πτηνο.
6)τσαντουλα μπορντω δερματινη με πολλες θηκες.εσωτερικες,επεροχο σχεδιο με.κροσσια μπροστα. Πλεον ειναι χειρος.μονο καθως δεν υποστηριζει λουρακι ωμου(εχει φθαρει το ενα κρικακι για λουρι επειδη ειναι βαρια) οποτε δεν ενδεικνυται για ωμου.αλλα μονο για να την κρατατε,κατα.τ.αλλα σε αριστη κατασταση.
7)κοκκινος.σακος.ταξιδιου Hugo Boss με κλεισιμο σε.στυλ πουγκι, και ξεχωριστη θηκη στον πατο με.φερμουαρ.με ισοθερμικη επενδυση ιδανικη για ευαισθητα η τροφιμα. Εχει 2 λουρια οποτε.φοριεται στην πλατη.
8) ασπρομαυρο τσαντακι Mad Hat σε πτι καρω σχεδιο για τα απαραιτητα (κλειδια κινητο). Εχει μακρυ λουρακι που προσαρμοζεται το μηκος του. Μπροστα το φερμουαρ ειναι διακοσμητικο και δεν αντιστοιχει σε θηκη,εχει φυγει ενα κομματι δερμα που.ηταν διακοσμητικο οποτε.το φερμουαρ ειναι ετσι αλλα δεν.επηρεαζει λειτουργικοτητα.

https://eikona.info/image/bzUeF
https://eikona.info/image/bzBvN

Επιπλεον
https://eikona.info/image/bz97u

9)αρκουδι καφε Harrods με 2 σημαδακια απο ακρυλικο χρωμα δεν πολυφαινονται
10) γουρουνι λουτρινο
11)λουτρινη αρκουδα καλης ποιοτητας με πολυ ωραια σταση σωματος


Οποιος θελησει κατι και το εκφρασει μεχρι αυριο το πρωι, το παιρνω μαζι μου και το παραλαμβανει οποτε.μπορει ( σε ευλογο χρονικο διαστημα, οχι τον οκτωβρη ) αλλιως θα πανε αλλου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kathytrolldoll την 03 Αύγ 2018, 20:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
Godessofbeauty
Diamond Member
Diamond Member
5 92
Δημοσιεύσεις: 664
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2017, 13:06
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κομοτηνής
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Τσαντες,σακος,νεσεσερ,κ.α. μεχρι αυριο!

Δημοσίευση από Godessofbeauty » 03 Αύγ 2018, 20:35

1)μπλε σκουρο μεταλλιζε νεσεσερ πορτοφολακι H&M
3) πορτοφολακι με εικονα
4)μινι βεντουζακι με κρεμαστακι,μπαινει στο πισω μερος.του κινητουκαι το σταθεροποιει σε οριζοντια θεση για να προβαλετε.βιντεο.

6)τσαντουλα μπορντω δερματινη με πολλες θηκες.εσωτερικες,επεροχο σχεδιο με.κροσσια μπροστα. Πλεον ειναι χειρος.μονο καθως δεν υποστηριζει λουρακι ωμου(εχει φθαρει το ενα κρικακι για λουρι επειδη ειναι βαρια) οποτε δεν ενδεικνυται για ωμου.αλλα μονο για να την κρατατε,κατα.τ.αλλα σε αριστη κατασταση.
7)κοκκινος.σακος.ταξιδιου Hugo Boss με κλεισιμο σε.στυλ πουγκι, και ξεχωριστη θηκη στον πατο με.φερμουαρ.με ισοθερμικη επενδυση ιδανικη για ευαισθητα η τροφιμα. Εχει 2 λουρια οποτε.φοριεται στην πλατη.
8) ασπρομαυρο τσαντακι Mad Hat σε πτι καρω σχεδιο για τα απαραιτητα (κλειδια κινητο). Εχει μακρυ λουρακι που προσαρμοζεται το μηκος του. Μπροστα το φερμουαρ ειναι διακοσμητικο και δεν αντιστοιχει σε θηκη,εχει φυγει ενα κομματι δερμα που.ηταν διακοσμητικο οποτε.το φερμουαρ ειναι ετσι αλλα δεν.επηρεαζει λειτουργικοτητα.

https://eikona.info/image/bzUeF
https://eikona.info/image/

...

Καλησπέρα σας😊 Ενδιαφέρομαι για τα 6,7,8 πρώτιστα και για τα 1,3,4 αν δεν ζητηθούν.Σας ευχαριστώ😊

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Τσαντες,σακος,νεσεσερ,κ.α. μεχρι αυριο! Προσθεσα

Δημοσίευση από VickyV » 30 Σεπ 2018, 11:13

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες εδώ
-Αν δεν απαντήσετε εντός 1 μηνός θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Τσαντες,σακος,νεσεσερ,κ.α. μεχρι αυριο! Προσθεσα

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 25 Οκτ 2018, 14:53

Ο σάκος θα αποςταλεί σε μελος που το ζήτησε σε αγγελα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Τσαντες,σακος,νεσεσερ,κ.α. μεχρι αυριο! Προσθεσα

Δημοσίευση από VickyV » 21 Δεκ 2018, 10:52

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας και φροντίστε να βάλετε/ανανεώσετε τις φωτογραφίες αλλιώς η αγγελία δεν θα έχει καμιά τύχη

Οδηγίες για φωτογραφίες θα βρείτε εδώ
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Τσαντες,σακος,νεσεσερ,κ.α. μεχρι αυριο! Προσθεσα

Δημοσίευση από VickyV » 16 Φεβ 2019, 14:58

Η αγγελία πάει στο αρχείο λόγω μη ανταπόκρισης του αγγελιοδότη.
Αν θελήσει να επανέλθει να στείλει πμ σε μένα ή να γράψει στο Εδώ βοήθεια
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”