[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΠΑΡΑΛΑΒΉ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΝΆΟΥΣΑΣ

Αγγελίες που έχουν κλείσει.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Joan.supernova
Diamond Member
Diamond Member
50 58
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2019, 12:16
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Πτολεμαϊδας Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΠΑΡΑΛΑΒΉ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΝΆΟΥΣΑΣ

Δημοσίευση από Joan.supernova » 10 Δεκ 2020, 17:22

:welcome:
Δυστυχώς μετά το νοκ άουτ του eshop γνωστου παιχνιδαδικου δεν μπορώ να παραλάβω το παιχνίδι που ζήτησε η μικρή απ' τον άγιο Βασίλη.
Οπότε Ζήτω την βοήθεια μέλους που μπορεί να παραλάβει για μένα από το τζάμπο Νάουσας. Με ευχάριστω εννοείται!! Το κατάστημα κάνει αποστολές μόνο εντός νομού, η παραλαβή παραγγελίας από το κατάστημα, συγκεκριμενα από το καφέ που βρίσκεται εκεί μου είπαν.

Εγώ λοιπόν έχω παραγγείλει κάτι αλλά ψάχνω άτομο που να είναι ο δρόμος του από κει, η να μπορεί να μεταβεί και να παραλάβει. Γιατί σε κούριερ δεν το δίνουν το δέμα μου είπαν. Φυσικά θα έχω βάλει το ποσό στο άτομο που θα προσφερθεί για το πληρώσει όταν πάει στο τζάμπο.
Μετά θα στείλω εγώ τον κούριερ από το σημείο που βρεθεί τελικά το δέμα με δική μου επιβάρυνση φυσικά για να μου το φέρει στην Καστοριά.
Πλιζζ βοήθεια αδέρφια, μέχρι και με το τζάμπο Αλβανίας επικοινωνισα αλλά άκρη δεν βγήκε. Έστω αν έχετε κάποιον γνωστό στη Νάουσα κάντε μια ερώτηση μήπως και μπορεί να βοηθήσει.

Ευχαριστώ.🙏
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Joan.supernova την 21 Δεκ 2020, 22:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Έχουμε 🐱γατούλη🐱στο σπίτι οπότε οι γατοτριχουλες του μπορεί να βρεθούν οπουδήποτε...🌍

~~>>ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ<<~~

Δεν χαρίζω σε νέα μέλη που δεν έχουν χάρισει κάτι, και προπάντων δεν έχουν διαβάσει τους κανόνες!

Joan.supernova
Diamond Member
Diamond Member
50 58
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2019, 12:16
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Πτολεμαϊδας Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑΛΑΒΉ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΝΆΟΥΣΑΣ

Δημοσίευση από Joan.supernova » 21 Δεκ 2020, 22:32

Τακτοποιήθηκε.
Η αγγελία κλείνει.
Έχουμε 🐱γατούλη🐱στο σπίτι οπότε οι γατοτριχουλες του μπορεί να βρεθούν οπουδήποτε...🌍

~~>>ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ<<~~

Δεν χαρίζω σε νέα μέλη που δεν έχουν χάρισει κάτι, και προπάντων δεν έχουν διαβάσει τους κανόνες!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”