[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ρουχα (Διαθέσιμα 1,3,4,10,12,13,14, 17,18)

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρουχα

Δημοσίευση από Alexiaprev » 02 Ιούλ 2018, 21:15

velliou έγραψε:
01 Ιούλ 2018, 14:10
Καλησπερα.Ενδιαφερομαι για 2,7,16.Ευχαριστω πολυ
Καλησπέρα το δέμα σας έφυγε σήμερα με αριθμό cp360004042gr
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12073
Εγγραφή: 21 Δεκ 2011, 15:58
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρουχα

Δημοσίευση από VICKY1978 » 10 Ιούλ 2018, 22:35

επιτελουσ βρηκα το δεμα!!! ενω εδειχνε οτι ηταν στα ελτα που παραλαμβανω ...δεν ηταν εκει ...κ κανεισ δεν ηξερε που μορει να ειναι1
μενουμε σε μοναδα στρατου αν καταλαβεσ απο τη διευθυνση κ πηγα κ στο ταχυδρομειο του στρατου μηπωσ ειναι εκει κ μου ελεγαν το πηγαν στα ελτα!!!οτι να ναι! τελικα σημερα με πηρε τηλέφωνο ενασ ταχυδρομοσ απο τη διοικηση να μου πει οτι ενα δεμα εχω εκει στη κεντρικη γραμ,ματεια!!αχ κ εφαγα κ βρισιμο απο πάνω γιατι λένε εκει πάει η αλληλογραφια τησ διοικησησ μονο! ποιοσ εξυπνοσ το πηγε εκει δεν μπορω να καταλάβω1 αφου βρέθηκε!!!! πάλι καλά! μονο που πρέπει να το ξαναταχυδρομησω στη βαπτιστηρα μου μιασ και εφυγε για αθηνα και δεν την προλαβα να τησ δοσω τα ρουχαλάκια που ηταν για αυτη...χαχαχα καλο!!
οσο για τα εξοδα αποσυολησ τα εβαλα σημερα το μελοσ alkat κ εβαλε αιτιολογια το vicky1978 . τσεκαρετο σε παρακαλω οταν μπορεσεισ στην εθνικη και αν θεσ αποδεικτικο μου ειπε να τησ δοσεισ ενα μαιλ να στο στειλει.
ευχαριστω πολυ και για τα ρουχα! ολα υπέροχα1
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

χρωσταω 0,30 λεπτα απο ομαδικη σε:
marimari
Τανια

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρουχα

Δημοσίευση από Alexiaprev » 10 Ιούλ 2018, 22:38

VICKY1978 έγραψε:
10 Ιούλ 2018, 22:35
επιτελουσ βρηκα το δεμα!!! ενω εδειχνε οτι ηταν στα ελτα που παραλαμβανω ...δεν ηταν εκει ...κ κανεισ δεν ηξερε που μορει να ειναι1
μενουμε σε μοναδα στρατου αν καταλαβεσ απο τη διευθυνση κ πηγα κ στο ταχυδρομειο του στρατου μηπωσ ειναι εκει κ μου ελεγαν το πηγαν στα ελτα!!!οτι να ναι! τελικα σημερα με πηρε τηλέφωνο ενασ ταχυδρομοσ απο τη διοικηση να μου πει οτι ενα δεμα εχω εκει στη κεντρικη γραμ,ματεια!!αχ κ εφαγα κ βρισιμο απο πάνω γιατι λένε εκει πάει η αλληλογραφια τησ διοικησησ μονο! ποιοσ εξυπνοσ το πηγε εκει δεν μπορω να καταλάβω1 αφου βρέθηκε!!!! πάλι καλά! μονο που πρέπει να το ξαναταχυδρομησω στη βαπτιστηρα μου μιασ και εφυγε για αθηνα και δεν την προλαβα να τησ δοσω τα ρουχαλάκια που ηταν για αυτη...χαχαχα καλο!!
οσο για τα εξοδα αποσυολησ τα εβαλα σημερα το μελοσ alkat κ εβαλε αιτιολογια το vicky1978 . τσεκαρετο σε παρακαλω οταν μπορεσεισ στην εθνικη και αν θεσ αποδεικτικο μου ειπε να τησ δοσεισ ενα μαιλ να στο στειλει.
ευχαριστω πολυ και για τα ρουχα! ολα υπέροχα1
Σε ευχάριστη κορίτσι μου οχι δεν χρειάζεται αποδεικτικό, να εισαι καλα! Ταλαιπωρήθηκες πολυ, ειδα τη διευθυνση που μου έδωσες αλλα δεν ειχα καταλάβει τι ακριβώς ειναι. Αφου το βρηκες ομως παλι καλα!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρουχα

Δημοσίευση από Alexiaprev » 13 Ιούλ 2018, 07:22

Διαθέσιμα τα 1, 3, 4, 10, 12,13,14, 17,18
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρουχα (Διαθέσιμα 1,3,4,10,12,13,14, 17,18)

Δημοσίευση από Alexiaprev » 27 Ιούλ 2018, 16:16

Δόθηκαν εκτός
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”