[ΖΗΤΑΩ] γυναικεία φούτερ - μπλούζες και φόρμες - παντελόνες

Ρούχα & παπούτσια, αθλητικά κλπ (Εκτός παιδικά)

Συντονιστής: VickyV

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] γυναικεία φούτερ - μπλούζες και φόρμες - παντελόνες

Δημοσίευση από chryssa77 » 06 Νοέμ 2018, 17:01

Χαίρεται!!! ψάχνω για εμένα φούτερ μπλούζες χυτές σε σχετικά φαρδιά γραμμή,με κουκούλα ή χωρίς.Ή και μπλούζες σε φαρδιά γραμμή,γενικά άνετες δηλαδήΣε μοντέρνα νεανικά σχέδια και σε άριστη κατάσταση παρακαλώ.Επίσης παντελόνια φόρμες σε άνετη γραμμή,όχι ελαστικές και κολλητές.Είτε σε ίσια γραμμή,είτε στυλ Buggy ,βράκας κλπ.Όπως επίσης μακριές φαρδιές παντελόνες καθημερινού στυλ και σαλβάρια.Επίσης σε μοντέρνα σχέδια και άριστη κατάσταση παρακαλώ.Τα νούμερα για τις μπλούζες μάλλον Medium εκτός αν υπάρχει κανένα πάρα πολύ άνετο small,ή κανένα πολύ στενό large.Για τις φόρμες και τα παντελόνια,εξαρτάται πάντα την γραμμή,τους σε small και Medium.Σας παραθέτω φωτογραφίες να δείτε τί περίπου αναζητώ.Ευχαριστώ εκ των προτέρων είτε βρεθούν ,είτε όχι!

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Μετά από αρκετό διάστημα επέστρεψα.Είχα και έχω ακόμη πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Δυστυχώς έχασα και τον πατέρα μου ξαφνικά.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά.

]Παραδόσεις εντός Αθήνας,κάνω με συνάντηση.
Αποστολές μόνο εκτός Αττικής.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω εκτός αν έχετε κάποιον δικό σας να παραλάβει από τον χώρο μου και να το κάνει για εσάς.Αλλιώς με courier.

katerina22
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Παπούτσι: 36
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: γυναικεία φούτερ - μπλούζες και φόρμες - παντελόνες

Δημοσίευση από katerina22 » 11 Μαρ 2019, 15:42

Επιστρεφω με φωτο....

Σε λιγους μηνες ο μικρος μας θα εχει αδερφουλα!!!
Εαν εχω παραλειψει να σας καταθεσω ή να σας βαλω ευχαριστω , σας παρακαλω θυμηστε το μου...Σας ευχαριστω ολους για οτι μας χαριζετε,πρωτον για το παιδι μου και επειτα για την οικογενεια μου!!

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: γυναικεία φούτερ - μπλούζες και φόρμες - παντελόνες

Δημοσίευση από chryssa77 » 18 Μαρ 2019, 08:34

katerina22 έγραψε:
11 Μαρ 2019, 15:42
Επιστρεφω με φωτο....
Ευχαριστώ πολύ,αναμένω.

Μετά από αρκετό διάστημα επέστρεψα.Είχα και έχω ακόμη πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Δυστυχώς έχασα και τον πατέρα μου ξαφνικά.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά.

]Παραδόσεις εντός Αθήνας,κάνω με συνάντηση.
Αποστολές μόνο εκτός Αττικής.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω εκτός αν έχετε κάποιον δικό σας να παραλάβει από τον χώρο μου και να το κάνει για εσάς.Αλλιώς με courier.

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Αττική) Γυναικεία ρούχα & υποδήματα”