[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ρούχα για αγόρι και ανδρικά

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
ztheano
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2614
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 09:39
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αμαρουσίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ρούχα για αγόρι και ανδρικά

Δημοσίευση από ztheano » 29 Μάιος 2019, 10:20

Καλημέρα σας! Μου έδωσαν να χαρίσω τα παρακάτω. Τα έχω ελέγξει και γράφω την κατάστασή τους. Αν θέλετε επιπλέον μετρήσεις μου λέτε!

1. Παντελόνι κοτλέ Zara kids No 11-12 (152cm) γκρι ανοιχτό σε ίσια γραμμή (θα έλεγα skinny) σε πολύ καλή κατάσταση
Εικόνα
Εικόνα

2. Παντελόνι λευκό καλοκαιρινό Νο 122cm σε πολύ καλή κατάσταση
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

3. Σορτς-βερμούδα Νο 5-6 ετών (116cm). Τα χρώματα έχουν ξεθωριάσει στο πίσω μέρος...
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

4. Λεπτό αδιάβροχο τζάκετ με επένδυση μάλλον για αθλητικές δραστηριότητες. Δεν γράφει Νο, μασχάλη με μασχάλη 64. μήκος από μασχάλη 35.
Εικόνα
Εικόνα

5. Φούτερ Jumbo 4 ετών με φθορά στη ραφή της μιας μασχάλης. Δεν έχει ξηλωθεί είναι τραβηγμένη.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

6. Μαύρη μακρυμάνικη μπλούζα Spiderman 4-5 ετών
Εικόνα
Εικόνα

7. Λευκή μακρυμάνικη μπλούζα 2-4 ετών (98-104cm). Έχει μια κιτρινίλα στην πλάτη που δεν ξέρω αν βγαίνει...
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

8. Ανδρικό τζην Soul Rebels Νο 36. Μέση 46, μήκος από καβάλο 87. Εχει κάποια ξέφτια στο στρίφωμα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

9. Ανδρικό τζην Navy & Green σε μαύρο-καφέ χρώμα. Γράφει Νο 42 αλλά το έχουν στενέψει στη μέση όπως φαίνεται στην κοντινή φωτό. Μέση 51, μήκος από καβάλο 73.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

10. Ανδρική μακρυμάνικη μπλούζα καφέ/χακί Tex Man Νο XL. Είναι ομοιόμορφα ξεβαμμένη ή δεν ξέρω αν έτσι είναι το χρώμα της.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

11. Ανδρική κοντομάνική μπλούζα τύπου Polo ριγέ άσπρη/ροζ, XL. Εχει δυο πολύ μικρούς λεκέδες σαν μολυβιά. Φαίνονται στη φωτό με την τσέπη.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

12. Ανδρικό Τζην Bershka Νο 36 αρκετά φορεμένο όπως φαίνεται στον καβάλο αλλά χωρίς τρύπες ή σκισίματα μόνο μια μικρή κουκκίδα πίσω στο αριστερό μπατζάκι (δείχνω στη φωτό). Μέση 42 μήκος από καβάλο 87
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

13. Ανδρικό τζην σκουρο μπλε (πιο σκούρο από τις φωτό) PepeJeans Νο W31 - Ins34. Μέση 41, μήκος από καβάλο 80 χωρίς ιδιαίτερες φθορές.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ztheano την 08 Οκτ 2019, 08:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Έχω Paypal, έχω web banking Εθνική,Πειραιώς,Alpha, έχω κούτελο και δυο δίδυμα κορίτσια !!! ;-)
Συγκατοικούμε με σκύλο και γάτο και είμαι καπνίστρια...

Χρέωση στις ομαδικές: 0-1 κιλό 1,50 ευρώ, 1-2 κιλά 2,00 ευρώ, 2-3 κιλά 2,50 ευρώ κλπ

Ανεβάζω αγγελίες αντικειμένων σε ελληνικά sites αγγελιών και στο e-bay για συγγενείς μου που δεν έχουν τη δυνατότητα να το κάνουν οι ίδιοι.


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρούχα για αγόρι και ανδρικά

Δημοσίευση από polvar » 02 Οκτ 2019, 11:28

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες εδώ
-Αν δεν απαντήσετε εντός 1 μηνός θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”