[ΕΚΛΕΙΣΕ] Αντρικές μπότες 43-44

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
vya
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1888
Εγγραφή: 14 Μαρ 2011, 15:19
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Αντρικές μπότες 43-44

Δημοσίευση από vya » 20 Ιαν 2021, 12:00

Χαρίζω αυτές τις αντρικές μπότες από εξαιρετικής ποιότητας δέρμα, χρώματος μπορντώ (νομίζω, δεν είμαι και πολύ καλός στα χρώματα!). Είναι νούμερο 43-44 και για σχετικά στενό πόδι. Τις φόρεσα τελευταία φορά πριν από καμια δεκαπενταριά χρόνια και τις άφησα και τώρα δεν μου κάνουν, αλλά είναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση, όπως βλέπετε. Υπάρχουν οι μικρές επιφανειακές εξωτερικές φθορές που βλέπετε στις μύτες και καλύπτονται πολύ εύκολα από έναν τσαγκάρη. Ήταν πανάκριβες στην εποχή τους!

Ιδιαιτερότητες:
- Είναι λίγο βαριές!
- Έχουν τακούνι που φτάνει στο πίσω μέρος τα 4εκ.
- Είναι λίγο σκληρές στο περπάτημα, το οποίο όμως είναι πλεονέκτημα για την αντοχή τους.

Παραλαβή από Χαλάνδρι ή αποστολή με ΕΛΤΑ.

ΠΡΙΝ ζητήσετε διαβάστε τους όρους κάτω από την αγγελία!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vya την 10 Φεβ 2021, 09:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
  • Αν δεν έχετε χαρίσει ποτέ ούτε ένα αντικείμενο στο xariseto.gr και δεν έχετε ενεργές αγγελίες χαρίσματος, μην κάνετε καν τον κόπο να μου ζητήσετε κάτι. Επίσης δεν δίνω σε ζήτουλες.
  • Μην μου στέλνετε ΠΜ ζητώντας κάτι αν δεν επικοινωνήσω πρώτα εγώ μαζί σας. Αν ζητάτε κάτι που χαρίζω, απαντήστε στην αγγελία και θα σας στείλω πρώτα εγώ ΠΜ ή θα απαντήσω στην αγγελία. Μπορεί και να μην απαντήσω καθόλου αν δώσω το αντικείμενο σε άλλο μέλος.
  • Άμα αργώ να απαντήσω μπορεί να είμαι πνιγμένος στη δουλειά ή να λείπω σε ταξίδι.
  • Παρακαλώ ελέγχετε συχνά τα "Εισερχόμενα" σας, διότι αν έχει γεμίσει ο φάκελος ΔΕΝ θα λάβετε τα ΠΜ που σας έχω στείλει για συνεννόηση!

vya
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1888
Εγγραφή: 14 Μαρ 2011, 15:19
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Αντρικές μπότες 43-44

Δημοσίευση από vya » 02 Φεβ 2021, 10:22

Διαθέσιμες ακόμα για όποιον ενδιαφέρεται!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”