[ΕΚΛΕΙΣΕ] 1 πολυθρονα

Αγγελίες που έχουν κλείσει.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1595
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] 1 πολυθρονα

Δημοσίευση από fanio » 17 Δεκ 2017, 17:45

Αγαπητοί φίλοι ,αυτή είναι η πολυθρόνα μου.
Την πήρα πριν 2-3 χρόνια από εδώ.
Την βερνίκωσα, της έραψα καλύμματα καινούρια και την αγάπησα πολύ.
Το τελευταίο τρίμηνο , μετά από μια αλλαγή στο σπίτι μας, την περιφέρω από δωμάτιο σε δωμάτιο πιστεύοντας ότι θα της βρω μια πρέπουσα θέση και ότι και τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας θα πειστούν για τη χρησιμότητα της, αλλά ομολογώ ότι δε χωραει πουθενά.
Σαν πρώτη κίνηση, επικοινώνησα με φίλους και γνωστούς που ενδεχομένως θα τους ενδιέφερε να την πάρουν , έτσι ώστε έμμεσα / ενιοτε να την χαίρομαι κι εγώ, ή , και γιατί όχι , στο μέλλον, όταν τα παιδιά μου θα έχουν ανοίξει τα φτερά τους , να την πάρω πίσω, αλλά αν δεν ενδιαφερθεί κάποιος μέχρι το τέλος των γιορτών (προθεσμία που έβαλε ο Μιχάλης «για να μπούμε επιτέλους σε μια σειρά» όπως λέει) θα πρέπει, με βαριά καρδιά , να την δώσω σε ξένα χέρια.
Βάζω λοιπόν από τώρα την αγγελία, να την δείτε, μήπως βρεθεί κάποιος καλός άνθρωπος που θα την αγαπήσει σαν κι εμένα, να τη χαρεί στο δικό του το σπιτάκι.

Παραλαβή από το χώρο μου.
Διαθεσιμότητα μετά τις 6 Γεναρη
Διαστάσεις :63 πλατος, 83 βαθος, 83 υψος
Sos: Τα καλύμματα των μαξιλαριών θα τα κρατήσω (λίγο σαν αναμνηστικό, λίγο γιατί το ύφασμα το ακριβοπλήρωσα και λίγο γιατί ήδη έχω σκεφτεί τι θα το κάνω μετά).

Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση

https://eikona.info/image/27feA
https://eikona.info/image/27DnQ
https://eikona.info/image/27g7M
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fanio την 20 Ιαν 2018, 11:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.


Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: 1 πολυθρονα

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 18 Δεκ 2017, 18:29

φανιω καλησπερα! με ενδιαφερει πολυ μιας και οντως ειναι πολυ ομορφη! αν αποφασισεις να μου την χαρισεις θα ερθω για παραλαβη απο τον χωρο σου φυσικα. ευχαριστω!
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
olem
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5383
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 23:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: 1 πολυθρονα

Δημοσίευση από olem » 18 Δεκ 2017, 22:45

Με ενδιαφέρει πάρα πάρα πάρα πολύ! Έχω βρει και την θέση της.
Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολη η αποστολή............γιαυτό αν υπάρχει κάποιο μέλος που θα κατέβει Αθήνα και μπορεί να την μεταφέρει ή αν μπορεί να την πάει μέχρι το Κτελ θα ήμουν πολύ υπόχρεη και φυσικά με ευχαριστώ.

Επίσης αν αποφασίσετε να μου τη χαρίσετε, μπορώ να βάλω αγγελία μήπως τώρα τις γιορτές κατέβει κάποιος και μπορέσει να με εξυπηρετήσει.....διαφορετικά να πάει σε άλλο μέλος

ευχαριστώ πολύ!
Οφ.ευχαρ:
Περιμ.ευχαρ:
Οφ.χρήματα:bauhaus,give(0,56)
Περιμ.χρήματα:lenas(0,30ομ.)
Παραλαβή:ntoli
ntoli:παρέλαβε πράγματα για ανταλλαγή και δεν έστειλε ποτέ τπ,ούτε απάντησε στα μηνύματά μου

***Δεν μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή,γιατί δεν στέλνω τα δέματα εγώ***
Εδώ τα χειροποίητα που φτιάχνω με πολύ μεράκι http://slvrforest.wixsite.com/jewelry/katigories

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1595
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: 1 πολυθρονα

Δημοσίευση από fanio » 23 Δεκ 2017, 08:23

Επειδη τα χρονικα περιθωρια στενευουν, η πολυθρονα πρεπει να φυγει πιο γρηγορα απ' οτι περιμενα.
Δυστυχως δεν μπορει να την παρει κανεις απ' τον περιγυρο μου, οποτε...

Θα δωσω προτεραιοτητα στο μελος Κατερινα θεωρωντας οτι μπορει να ερθει πιο ευκολα και πιο συντομα να την παραλαβει.

Κατερινα, επικοινωνησε μαζι μου το συντομοτερο δυνατο για να το κανονισουμε.

olem, θα ηθελα πολυ να σου τη χαρισω δεδομενου οτι σου αρεσε τοσο πολυ. Μου φαινεται ομως υπερπαραγωγη εν μεσω γιορτων η πολυθρονα να φτασει Αθηνα. Αν για καποιο λογο η Κατερινα δεν την παρει ( αλλαξει γνωμη, καθυστερησει πολυ ή οτιδηποτε αλλο )θα ξαναμιλησουμε.
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: 1 πολυθρονα

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 03 Ιαν 2018, 02:40

ευχαριστω πολυ!! στειλε μου τηλ σε παρακαλω να επικοινωνησω για την παραλαβη
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: 1 πολυθρονα

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 13 Ιαν 2018, 01:08

παρελαβα και σε ευχαριστω πολυ!!!!
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1595
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: 1 πολυθρονα

Δημοσίευση από fanio » 14 Ιαν 2018, 18:21

Σου αρεσε; Της βρηκατε θεση ; Ελπιζω να τη χαρειτε.
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”