[ΧΑΡΙΖΩ] ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Αγγελίες που έχουν κλείσει.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
feather
Diamond Member
Diamond Member
55 60
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 00:33
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από feather » 05 Σεπ 2013, 01:49

1. Σαμπουάν με ρόδι, αχρησιμοποίητο Εικόνα

2. Κρέμα για ίσιωμα, Loreal

Εικόνα ----sofia iliadou

3. Face Scrub με aloe vera

Εικόνα


4. Άρωμα, αχρησιμοποίητο, με το κουτί του
Εικόνα ---- sofia iliadou
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος feather την 18 Σεπ 2013, 14:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Παραλαβή από Παιανία Αττικής.
Μπορούμε να βρεθούμε σε στάση μετρό μπλε γραμμής ή κατόπιν συννενόησης όπου βολεύει και τους δύο! Αποστολή με ταχυδρομείο μετά από συζήτηση. Αν αργώ να απαντήσω, στείλτε μου ξανά μήνυμα!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

sofia iliadou
Diamond Member
Diamond Member
46 53
Δημοσιεύσεις: 444
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2011, 18:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από sofia iliadou » 05 Σεπ 2013, 01:51

EΕνδιαφέρομαι για 2 και 4! Κυρίως για 2! :D

Άβαταρ μέλους
feather
Diamond Member
Diamond Member
55 60
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 00:33
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από feather » 05 Σεπ 2013, 01:59

Καλησπέρα! Το 2 δικό σου! Περιμένω μήπως μου ζητήσει κάποιος άλλος το 4 για να τα μοιράσω. Αν όχι, δικό σου κι αυτό!
Παραλαβή από Παιανία Αττικής.
Μπορούμε να βρεθούμε σε στάση μετρό μπλε γραμμής ή κατόπιν συννενόησης όπου βολεύει και τους δύο! Αποστολή με ταχυδρομείο μετά από συζήτηση. Αν αργώ να απαντήσω, στείλτε μου ξανά μήνυμα!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από athina d » 05 Σεπ 2013, 09:41

Καλημέρα, ενδιαφερομαι για τα 3,4



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
feather
Diamond Member
Diamond Member
55 60
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 00:33
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από feather » 05 Σεπ 2013, 17:12

Καλησπέρα! Θα σου απαντήσω το ίδιο, ένα από τα δύο είναι δικά σου, περιμένοντας μήπως ζητήσει κάποιος/α άλλος/η τα υπόλοιπα!
Παραλαβή από Παιανία Αττικής.
Μπορούμε να βρεθούμε σε στάση μετρό μπλε γραμμής ή κατόπιν συννενόησης όπου βολεύει και τους δύο! Αποστολή με ταχυδρομείο μετά από συζήτηση. Αν αργώ να απαντήσω, στείλτε μου ξανά μήνυμα!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από athina d » 05 Σεπ 2013, 17:48

feather έγραψε:Καλησπέρα! Θα σου απαντήσω το ίδιο, ένα από τα δύο είναι δικά σου, περιμένοντας μήπως ζητήσει κάποιος/α άλλος/η τα υπόλοιπα!
ευχαριστω θα αποσυρω :D



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14125
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από elenikaram » 05 Σεπ 2013, 23:11

feather με τον νέο τιμοκατάλογο των ΕΛΤΑ οι τιμές είναι αρκετά τσουχτερές και γιαυτό θα ήταν κρίμα να προσπαθήσετε τόσο πολύ να μοιράσετε τα αντικείμενα ώστε να κερδίσετε τα ''ευχαριστώ''
Στην συγκεκριμένη αγγελία χαρίζετε 4 αντικείμενα και σας ζήτησαν 2 μέλη από 2 πράγμα που ακούγεται λογικότατο!
Η ισιωτική που χαρίζετε π.χ. κοστίζει γύρω στα 4 ευρώ οπότε δεν συμφέρει το μέλος να την πάρει από εσάς...θα προτιμήσει να την αγοράσει από το σούπερ μάρκετ και μάλιστα να βρει την πιο κατάλληλη για τα μαλλιά του!
Με αυτό που κάνετε τα μέλη θα αποσύρουν την ζήτηση τους και εσείς θα χάσετε και αυτό το ''ευχαριστώ'' που είχατε σίγουρο όπως και έγινε με το μέλος athina d
Όλος ο κόσμος περνάει πολύ δύσκολα όπως σαφέστατα γνωρίζετε και εσείς και πολύ πιθανόν να συμβαίνει και με εσάς το ίδιο. Δεν είναι κρίμα λοιπόν να πληρώνουν τα έξοδα αποστολής για τόσο μικρής αξίας αντικείμενα προκειμένου εσείς να αποσπάτε τα ''ευχαριστώ''?
Τουλάχιστον ας γράφατε εξ αρχής στην αγγελία ότι θέλετε να μοιραστούν τα προιόντα ώστε και τα μέλη να μην ''χρεώνονται'' τζάμπα τις ζητήσεις που κάνουν και να σκεφτούν αν θα ζητήσουν κάτι...
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


Άβαταρ μέλους
feather
Diamond Member
Diamond Member
55 60
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 00:33
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από feather » 06 Σεπ 2013, 03:52

Elenikaram σκεφτόμουν πολλή ώρα το πως ακριβώς θα έπρεπε να σου απαντήσω και το κατά πόσο θα άξιζε να μπω σε αυτή τη διαδικασία, αλλά είπα ότι θα το κάνω και δεν θα σχολιάσω περαιτέρω για να λήξει εδώ το θέμα.

feather με τον νέο τιμοκατάλογο των ΕΛΤΑ οι τιμές είναι αρκετά τσουχτερές και γιαυτό θα ήταν κρίμα να προσπαθήσετε τόσο πολύ να μοιράσετε τα αντικείμενα ώστε να κερδίσετε τα ''ευχαριστώ''

Καταρχήν, δεν αναφέρω πουθενά τον τρόπο με τον οποίο θα γίνει η ανταλλαγή των αντικειμένων και σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να συμπεράνει κανείς ότι θα χρησιμοποιήσω ΕΛΤΑ, κούριερ ή οτιδήποτε άλλο. Αυτό είναι κάτι που κανονίζω με τα μέλη με προσωπικά μηνύματα. Όσο για το ότι προσπαθώ να κερδίσω ευχαριστώ, δεν χρειάζεται να πω τίποτα. Βλέποντας λίγο παραπάνω τα στατιστικά μου και τις αγγελίες που έχω ενεργές, θα δείτε ότι δεν χρειάζομαι απαραίτητα να σπάσω τα αντικείμενα στα τέσσερα.

Στην συγκεκριμένη αγγελία χαρίζετε 4 αντικείμενα και σας ζήτησαν 2 μέλη από 2 πράγμα που ακούγεται λογικότατο!

Αν κοιτάξετε λίγο παραπάνω, θα δειτε ότι τα δύο μέλη ζήτησαν ένα αντικείμενο και τα δύο, κάτι που με βάζει σε δίλημμα, από τη στιγμή που είπα όχι στο πρώτο μέλος που το ζήτησε. Το ότι σκέφτομαι το ενδεχόμενο να το δώσω σε κάποιο άλλο μέλος, στο πρώτο ή στο δεύτερο, έχω την εντύπωση ότι είναι αναφαίρετο δικαίωμα μου και ότι επιλέγω εγώ το που θα δοθεί και τι. Πάμε παρακάτω.

Η ισιωτική που χαρίζετε π.χ. κοστίζει γύρω στα 4 ευρώ οπότε δεν συμφέρει το μέλος να την πάρει από εσάς...θα προτιμήσει να την αγοράσει από το σούπερ μάρκετ και μάλιστα να βρει την πιο κατάλληλη για τα μαλλιά του!

Σε αυτήν την περίπτωση δεν έχω να πω τίποτα. Αντιβαίνει στην όλη λειτουργία της σελίδας που είναι το να χαρίζεις ότι έχεις. Αν το μέλος θέλει να πάρει μια κρέμα που να είναι ακριβώς για τον τύπο των μαλλιών του, δεν θα ψάξει εδώ, αλλά θα πάει ευθύς εξαρχής στο σούπερ μάρκετ.


Με αυτό που κάνετε τα μέλη θα αποσύρουν την ζήτηση τους και εσείς θα χάσετε και αυτό το ''ευχαριστώ'' που είχατε σίγουρο όπως και έγινε με το μέλος athina d
Όλος ο κόσμος περνάει πολύ δύσκολα όπως σαφέστατα γνωρίζετε και εσείς και πολύ πιθανόν να συμβαίνει και με εσάς το ίδιο. Δεν είναι κρίμα λοιπόν να πληρώνουν τα έξοδα αποστολής για τόσο μικρής αξίας αντικείμενα προκειμένου εσείς να αποσπάτε τα ''ευχαριστώ''?


Αυτό είναι απλά μια κρίση και σε καμία περίπτωση διαπίστωση. Όπως και να έχει όμως, δεν νομίζω ότι αντιβαίνει σε κάποιους κανόνες, ούτε ότι χρειάζεται την άποψη ενός διαχειριστή. Επιτρέψτε μου να μη γνωρίζω ακριβώς τη συμβολή σας στο σαιτ, αλλά θέλω να πιστεύω ότι το να σπαμμάρετε δεν είναι μέσα στα καθήκοντα σας.


Τουλάχιστον ας γράφατε εξ αρχής στην αγγελία ότι θέλετε να μοιραστούν τα προιόντα ώστε και τα μέλη να μην ''χρεώνονται'' τζάμπα τις ζητήσεις που κάνουν και να σκεφτούν αν θα ζητήσουν κάτι...

Τέλος, το κατά πόσο θα αποφασίσω να μοιράσω τα αντικείμενα ή θα τα δώσω όλα στον πρώτο που θα μου τα ζητήσει, είναι καθαρά υποκειμενικό και προσωπικό και δεν νομίζω ότι υπάρχει ο οποιοσδήποτε λόγος να συζητηθεί παραπάνω. Σχετικά με τις "χρεώσεις" δε, είναι κάτι που διαβάζω πρώτη φορά και νομίζω ότι είναι άκυρα και άκαιρα τοποθετημένο σε αυτήν την ανάρτηση. Καλό βράδυ.
Παραλαβή από Παιανία Αττικής.
Μπορούμε να βρεθούμε σε στάση μετρό μπλε γραμμής ή κατόπιν συννενόησης όπου βολεύει και τους δύο! Αποστολή με ταχυδρομείο μετά από συζήτηση. Αν αργώ να απαντήσω, στείλτε μου ξανά μήνυμα!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14125
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από elenikaram » 06 Σεπ 2013, 14:09

Δεν θέλω να δώσω συνέχεια. Απλά αυτά σκέφτηκα σαν απλό μέλος και όχι σαν συντονίστρια και τα εξέφρασα.
Και τα μέλη που διάβασαν τις απαντήσεις σας, αυτό κατάλαβαν, όχι μόνο εγώ!
Καλή συνέχεια!
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΑΡΩΜΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, SCRUB, ΚΡΕΜΑ ΙΣΙΩΜΑΤΟΣ

Δημοσίευση από athina d » 06 Σεπ 2013, 16:09

Ελενη μου, εχω πει πολλές φορές οτι θα έπρεπε και εδω να έχουμε κουμπακι "μου αρέσει", όπως στο fb.... Για να μην καθόμαστε να γράφουμε και χάνουμε την ώρα μας...
Γι'αυτο λοιπόν και μιας και είχα ζητήσει και εγω απο αυτή την αγγελία και απο το συγκεκριμένο μέλος θα ειναι και η τελευταία φορά, αφου δεν μπορεσε να καταλΑβει οτι ο λόγος απεσυρα ειναι επειδη δεν αξιζει να πληρωσω ελτα για ενα αντικειμενο τόσο χαμηλής αξίας και οτι ειναι φως φαναρι πως ηθελε να τα μοιρασει προκειμενου να κερδισει τα ευχαριστω!
Νομίζω οτι πρώτα θα πρέπει να σκεφτόμαστε τους ανθρώπους που θελουμε να χαρισουμε κάτι, πως μπορούμε να τουσ βοηθησουμε, αν αξίζει να το πάρει κανείς όταν μπορεί να το βρει με πολύ λιγότερα η εστω τα ιδια χρήματα από αυτά που θα χαλάσει για μία αποστολή.
Αυτα... Δεν πρόκειται να συνεχίσω άλλο αυτήν την κουβέντα, απλά θεώρησα υποχρέωση μου να διευκρίνησω γιατι απεσυρα



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (Κλειστές αγγελίες)”