[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ρολόι χειρός

Αγγελίες που έχουν κλείσει.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Έρεια
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2015, 13:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από Έρεια » 04 Ιούλ 2017, 15:26

Ζητάω ρολόι χειρός, λειτουργικό σε καλή κατάσταση, δε με ενδιαφέρουν τα χρώματα μαύρο, άσπρο και ασημένιο! Θα ήθελα και κάποια φωτογραφία παρακαλώ, ώστε να είναι κάτι του γούστου μου! Ευχαριστώ!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Έρεια την 11 Αύγ 2017, 11:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Με το μέλος CHEERS@ είμαστε συγγενείς και γειτόνισσες. Πολλές φορές βολευόμαστε με κοινές αποστολές και παραλαβές!
Ζητάω βελόνες πλεξίματος 15 mm.
Χρωστάω 0,30€ σε: marstav, elenikaram, Sophia7i, mamaka35, GeorgeF, agg75, MarylinThess, lia88, kriari213, mitsipr, ΒΙΚΥ300, andromachi (0,80)


Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από chris kings » 04 Ιούλ 2017, 15:35

Έρεια έγραψε:
04 Ιούλ 2017, 15:26
Ζητάω ρολόι χειρός, λειτουργικό σε καλή κατάσταση, δε με ενδιαφέρουν τα χρώματα μαύρο, άσπρο και ασημένιο! Θα ήθελα και κάποια φωτογραφία παρακαλώ, ώστε να είναι κάτι του γούστου μου! Ευχαριστώ!
viewtopic.php?f=282&t=163838

δες δεδω δινει ρολογια το μελος rean 13
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6541
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από skrissos » 04 Ιούλ 2017, 17:44

καλησπέρα
Έχω αυτά τα δύο που είναι καινούργια με την ασφάλειά τους πάνω στο ρολόι. Αν σ'αρεσει κάτι διαλέγεις ποιο θέλεις και στο στέλνω.
Εικόνα
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από chris kings » 04 Ιούλ 2017, 18:04

skrissos έγραψε:
04 Ιούλ 2017, 17:44
καλησπέρα
Έχω αυτά τα δύο που είναι καινούργια με την ασφάλειά τους πάνω στο ρολόι. Αν σ'αρεσει κάτι διαλέγεις ποιο θέλεις και στο στέλνω.
Εικόνα
skrisso tha ithela to mble ama den to zitisi i ariel
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
Έρεια
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2015, 13:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από Έρεια » 04 Ιούλ 2017, 18:11

skrissos έγραψε:
04 Ιούλ 2017, 17:44
καλησπέρα
Έχω αυτά τα δύο που είναι καινούργια με την ασφάλειά τους πάνω στο ρολόι. Αν σ'αρεσει κάτι διαλέγεις ποιο θέλεις και στο στέλνω.
Εικόνα
Πω πω είναι πανέμορφα!!! Το μπλε αν βλέπω καλά είναι τυρκουάζ απόχρωση; Το ροζ τι απόχρωση είναι ακριβώς;; Είναι σομόν όπως βλέπω;;
Με το μέλος CHEERS@ είμαστε συγγενείς και γειτόνισσες. Πολλές φορές βολευόμαστε με κοινές αποστολές και παραλαβές!
Ζητάω βελόνες πλεξίματος 15 mm.
Χρωστάω 0,30€ σε: marstav, elenikaram, Sophia7i, mamaka35, GeorgeF, agg75, MarylinThess, lia88, kriari213, mitsipr, ΒΙΚΥ300, andromachi (0,80)

Άβαταρ μέλους
Έρεια
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2015, 13:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από Έρεια » 04 Ιούλ 2017, 18:12

chris kings έγραψε:
04 Ιούλ 2017, 15:35
Έρεια έγραψε:
04 Ιούλ 2017, 15:26
Ζητάω ρολόι χειρός, λειτουργικό σε καλή κατάσταση, δε με ενδιαφέρουν τα χρώματα μαύρο, άσπρο και ασημένιο! Θα ήθελα και κάποια φωτογραφία παρακαλώ, ώστε να είναι κάτι του γούστου μου! Ευχαριστώ!
viewtopic.php?f=282&t=163838

δες δεδω δινει ρολογια το μελος rean 13
Σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, τα έχω δει αλλά δεν είναι στα χρώματα που ψάχνω!! :D
Με το μέλος CHEERS@ είμαστε συγγενείς και γειτόνισσες. Πολλές φορές βολευόμαστε με κοινές αποστολές και παραλαβές!
Ζητάω βελόνες πλεξίματος 15 mm.
Χρωστάω 0,30€ σε: marstav, elenikaram, Sophia7i, mamaka35, GeorgeF, agg75, MarylinThess, lia88, kriari213, mitsipr, ΒΙΚΥ300, andromachi (0,80)

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από chris kings » 04 Ιούλ 2017, 18:13

Έρεια έγραψε:
04 Ιούλ 2017, 18:11
skrissos έγραψε:
04 Ιούλ 2017, 17:44
καλησπέρα
Έχω αυτά τα δύο που είναι καινούργια με την ασφάλειά τους πάνω στο ρολόι. Αν σ'αρεσει κάτι διαλέγεις ποιο θέλεις και στο στέλνω.
Εικόνα
Πω πω είναι πανέμορφα!!! Το μπλε αν βλέπω καλά είναι τυρκουάζ απόχρωση; Το ροζ τι απόχρωση είναι ακριβώς;; Είναι σομόν όπως βλέπω;;
αριελ ναι σομον ειναι
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
giouli34
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5262
Εγγραφή: 02 Οκτ 2016, 11:53
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από giouli34 » 04 Ιούλ 2017, 20:31

Δες αν θέλεις εδώ viewtopic.php?f=282&t=161417 υπάρχουν δύο ρολόγια που δεν έχουν χρησιμοποιηθεί ποτέ...
και έχω και αυτό το ρολόι (δεν το έχω βάλει σε αγγελία)
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Ψάχνω για: ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ, SUPERZINGS, LEGO FRIENDS και ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ BOX NOW. Άτομα που δεν ανταποκρίνονται, ενώ έχουν κάνει ζήτηση, θα αποκλείονται από μελλοντική ζήτηση.

Οφείλω: 0,30 σε kspil ..
Μου οφείλουν: Anast, skrisos 0,50

Άβαταρ μέλους
Έρεια
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2015, 13:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από Έρεια » 04 Ιούλ 2017, 21:48

giouli34 έγραψε:
04 Ιούλ 2017, 20:31
Δες αν θέλεις εδώ viewtopic.php?f=282&t=161417 υπάρχουν δύο ρολόγια που δεν έχουν χρησιμοποιηθεί ποτέ...
και έχω και αυτό το ρολόι (δεν το έχω βάλει σε αγγελία)
Εικόνα
Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον! Ψάχνω κάτι διαφορετικό από το ρολόι της αγγελίας και επίσης θα ήθελα άλλο χρώμα από το άσπρο! Ευχαριστώ και πάλι!!
Με το μέλος CHEERS@ είμαστε συγγενείς και γειτόνισσες. Πολλές φορές βολευόμαστε με κοινές αποστολές και παραλαβές!
Ζητάω βελόνες πλεξίματος 15 mm.
Χρωστάω 0,30€ σε: marstav, elenikaram, Sophia7i, mamaka35, GeorgeF, agg75, MarylinThess, lia88, kriari213, mitsipr, ΒΙΚΥ300, andromachi (0,80)

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6541
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ρολόι χειρός

Δημοσίευση από skrissos » 05 Ιούλ 2017, 09:10

Ναι όντως χάλια η φωτογραφία το ένα είναι τυρκουαζ και το άλλο λευκό διαλέγεις όποιο θέλεις....
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Κλειστές αγγελίες)”