[ΕΚΛΕΙΣΕ] μποτακια flat-καφε

Αγγελίες που έχουν κλείσει.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Χρυσα33
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
15 43
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: 14 Απρ 2019, 22:54
Νομός κατοικίας: Ν. Φωκίδας
Δήμος - Κοινότητα: Γαλαξιδίου Φωκίδας
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: μποτακια flat-καφε

Δημοσίευση από Χρυσα33 » 09 Ιαν 2020, 21:28

:rofl: Καλησπερα,δεν το κρατησα μου δωσανε μονο αποδειξη οτσν ζητησα τον κωδικο και επειδη ειχε πολυ κοσμο με την αποδειξη δεν βρηκα ακρη και την πεταξα,μπορω να ρωτησω αυριο παλι θα παω στο ταχυδρ8μειο ενα ειναι εδω περα,ευχομαι να μην εχει χαθει απο 24/12 το εστειλα αλλα ειχε πολυ κοσμο,θα ρωτησω και θα σας πω μολις ξερω κατι.ευχαριστω και σορυ για ολο αυτο,πιστευω να βρεθει.


Άβαταρ μέλους
olem
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5382
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 23:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: μποτακια flat-καφε

Δημοσίευση από olem » 10 Ιαν 2020, 08:42

Χρυσα33 έγραψε:
09 Ιαν 2020, 21:28
:rofl: Καλησπερα,δεν το κρατησα μου δωσανε μονο αποδειξη οτσν ζητησα τον κωδικο και επειδη ειχε πολυ κοσμο με την αποδειξη δεν βρηκα ακρη και την πεταξα,μπορω να ρωτησω αυριο παλι θα παω στο ταχυδρ8μειο ενα ειναι εδω περα,ευχομαι να μην εχει χαθει απο 24/12 το εστειλα αλλα ειχε πολυ κοσμο,θα ρωτησω και θα σας πω μολις ξερω κατι.ευχαριστω και σορυ για ολο αυτο,πιστευω να βρεθει.
ωραία θα περιμένω νέα σας, αν μοπρείτε στείλτε μου και σε πμ τα στοιχεία που το στείλατε να το διασταυρώσουμε πάλι μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος και τα έχει παραλάβει άλλος.

ευχαριστώ
Οφ.ευχαρ:
Περιμ.ευχαρ:
Οφ.χρήματα:bauhaus,give(0,56)
Περιμ.χρήματα:lenas(0,30ομ.)
Παραλαβή:ntoli
ntoli:παρέλαβε πράγματα για ανταλλαγή και δεν έστειλε ποτέ τπ,ούτε απάντησε στα μηνύματά μου

***Δεν μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή,γιατί δεν στέλνω τα δέματα εγώ***
Εδώ τα χειροποίητα που φτιάχνω με πολύ μεράκι http://slvrforest.wixsite.com/jewelry/katigories

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Χρυσα33
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
15 43
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: 14 Απρ 2019, 22:54
Νομός κατοικίας: Ν. Φωκίδας
Δήμος - Κοινότητα: Γαλαξιδίου Φωκίδας
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: μποτακια flat-καφε

Δημοσίευση από Χρυσα33 » 10 Ιαν 2020, 16:20

Καληδπερα,πηγα σημερα στο ταχυδρομειο και εξηγησα τι συνεβη καιοτι δεν εχω τον κωδικο και μου ειπανε μηπως σας εψει ερθει καποιο μην.στο κινητο?μετον κωδικο? Δεν εχω τροπο να το αναζητησω,με το μην.στο κινητο μου ειπανε θα βγαλουμε ακρη,μηπως λαβατε μην.? Ευχαριστω.

Άβαταρ μέλους
olem
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5382
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 23:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: μποτακια flat-καφε

Δημοσίευση από olem » 10 Ιαν 2020, 21:04

Χρυσα33 έγραψε:
10 Ιαν 2020, 16:20
Καληδπερα,πηγα σημερα στο ταχυδρομειο και εξηγησα τι συνεβη καιοτι δεν εχω τον κωδικο και μου ειπανε μηπως σας εψει ερθει καποιο μην.στο κινητο?μετον κωδικο? Δεν εχω τροπο να το αναζητησω,με το μην.στο κινητο μου ειπανε θα βγαλουμε ακρη,μηπως λαβατε μην.? Ευχαριστω.
Όχι δεν έχω λάβει κάποιο μήνυμα και συνήθως δεν λαμβάνω μηνύματα, πολύ σπάνια, γιαυτό το λόγο ζητάω τον αρ. αποστολής γιατί πάω στο κατάστημα τους το δείχνω και μου το δίνουν. Στείλτε μου με πμ σε τι στοιχεία το στείλατε....και τι ημερομηνία ευχαριστώ
Οφ.ευχαρ:
Περιμ.ευχαρ:
Οφ.χρήματα:bauhaus,give(0,56)
Περιμ.χρήματα:lenas(0,30ομ.)
Παραλαβή:ntoli
ntoli:παρέλαβε πράγματα για ανταλλαγή και δεν έστειλε ποτέ τπ,ούτε απάντησε στα μηνύματά μου

***Δεν μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή,γιατί δεν στέλνω τα δέματα εγώ***
Εδώ τα χειροποίητα που φτιάχνω με πολύ μεράκι http://slvrforest.wixsite.com/jewelry/katigories

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Χρυσα33
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
15 43
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: 14 Απρ 2019, 22:54
Νομός κατοικίας: Ν. Φωκίδας
Δήμος - Κοινότητα: Γαλαξιδίου Φωκίδας
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: μποτακια flat-καφε

Δημοσίευση από Χρυσα33 » 11 Ιαν 2020, 16:14

Καλησπερα,μου ειπαν μηπως ερθει μην στο κινητο,την αποδειξη δεν την εχω,δυστηχως αν δεν βρεθει μεχρι δευτερα-τριτη να σας επθστρεψω τα εξοδα αποστολης,λυπαμαι.

Άβαταρ μέλους
olem
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5382
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 23:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: μποτακια flat-καφε

Δημοσίευση από olem » 18 Ιαν 2020, 10:20

Πήγα πάλι χτες ταχυδρομείο κι ευτυχώς μου είπαν ότι ήρθε, βρέθηκε το δέμα.......
Παρέλαβα λοιπόν μετά από πολύ χρόνο, αλλά άξιζε η αναμονή γιατί ειναι πολύ όμορφες και σε πολύ καλή κατάσταση.

ευχαριστώ πολύ
:thank:
Οφ.ευχαρ:
Περιμ.ευχαρ:
Οφ.χρήματα:bauhaus,give(0,56)
Περιμ.χρήματα:lenas(0,30ομ.)
Παραλαβή:ntoli
ntoli:παρέλαβε πράγματα για ανταλλαγή και δεν έστειλε ποτέ τπ,ούτε απάντησε στα μηνύματά μου

***Δεν μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή,γιατί δεν στέλνω τα δέματα εγώ***
Εδώ τα χειροποίητα που φτιάχνω με πολύ μεράκι http://slvrforest.wixsite.com/jewelry/katigories

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΦΩΚΙΔΑΣ (Κλειστές αγγελίες)”