ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από vayia81 » 07 Δεκ 2015, 16:15

makis έγραψε:
vayia81 έγραψε: Ήδη με το φόβο της ποινής και κάποια λίγα μέλη παρακούν. Φανταστείτε χωρίς....! :-
Τα μέλη το παρακάνουν επειδή τους χαρίζουν κάποια άλλα μέλη !
Αρα στο χερι τον μελων ειναι να χαριζουν οσο πιο σωστα μπορουν και απλα εμεις να κανουμε αποκλεισμο σε μελη που εμπορεύονται.
Ναι... Όμως η ποινή, γενικά, συμμαζεύει/στρώνει λίγο μια κατ/ση που εχει ξεφύγει/πάει να ξεφύγει...

Το αποτέλεσμα πάντως είναι ενα :{

Όταν δεν τηρούνται οι κανόνες, είναι σα να λένε τα μέλη στους συντονιστές κτλ
"μιλάτε στον τοίχο, τζάμπα μιλάτε" .

Φαντάσου τι άσχημα αισθάνεται αυτός που σπατάλησε οξυγόνο, χρόνο και ενέργεια για να ασχοληθεί για να μας προσφέρει ενα καλύτερο "περιβάλλον"...!
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace


Άβαταρ μέλους
xxristinoula
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1578
Εγγραφή: 17 Μαρ 2013, 21:02
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από xxristinoula » 07 Δεκ 2015, 18:15

Συμφωνώ με τις ποινές! Εδώ ειναι site και θα πρέπει να τηρούνται κανόνες. Αν όχι τότε ποινή. Δεν " είμαστε στην γειτονιά μας ή στο χωριό μας" που λίγο πολύ όλοι γνωριζόμαστε. Στην ουσία είμαστε άγνωστοι μεταξύ μας. Δεν έχουν ολοι καλή πρόθεση , διάθεση και αισθήματα αλληλεγγύης δυστυχώς.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xxristinoula την 07 Δεκ 2015, 21:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Δεν χαρίζω πλέον σε νέα μέλη και σε μέλη που έχουν υπερβεί το όριο ζήτησης.

εχω 3 παιδια ζητάω κυριως παιδικα!
Έχω i-bank εθνική τράπεζα και PayPal.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από polvar » 07 Δεκ 2015, 19:30

Ολα αυτά ωραία τα λέτε αλλά θα είχαν απήχηση αν όλα τα μέλη είχαν ευαισθησίες, σκέψη, διάθεση για συνεργασία, αυτοσυγκράτηση και όχι εγωισμό.

Επίσης αν οι κανόνες γίνουν πάλι λίγοι και συνοπτικοί και οι λεπτομέρειες δεν αναγράφονται πουθενά, κάποιοι πάλι θα βγαίνουν και θα λένε ότι "δεν το διαβάσαμε αυτό σε κάποιον κανόνα" ή ότι "τους κανόνες τους έχετε σκόρπιους και δεν βγάζουμε άκρη" και θα χάσουμε πάλι την μπάλα.

Και πλέον εγώ δεν μπορώ να συνεχίζω να παρακαλάω (όλα μου τα μηνύματα ξεκινούν με "παρακαλούμε"), να έχω δαπανήσει εδώ μέσα χιλιάδες ώρες αφιλοκερδώς, να με γράφουν μερικοί εκεί που δεν πιάνει μελάνι και όταν αγανακτώ και ρίχνω ποινή (παρότι το αποφεύγω γιατί στεναχωριέμαι αλλά δεν έχω άλλο τρόπο να πιέσω για να εισακουστώ), να με αποκαλούν "φασίστα" ή πνευματικά ανάπηρο από την μια και από την άλλη να με ακυρώνει ο διαχειριστής μην τυχόν και χάσει το μέλος που δεν υπακούει!

Καιρός λοιπόν να διαλέξουν και να ξεκαθαρίσουν όλοι τι θέλουν!

Άβαταρ μέλους
andreasoi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
76 65
Δημοσιεύσεις: 874
Εγγραφή: 16 Μάιος 2011, 01:39
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XXL
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από andreasoi » 07 Δεκ 2015, 19:41

Ελάχιστοι (4-5 ) κανόνες που θα ορίζουν την χρήση αλλά και την εμφάνιση της σελίδας με ΑΜΕΣΗ εφαρμογή τους σε ΟΛΑ τα μέλη που τους παραβαίνουν.
Δεν μπορεί κάθε φορά που γίνετε ένα θέμα να απολογούνται οι διαχειριστές.
Πολλές σελίδες το εφαρμόζουν και ανθούν, ας μην ξεχνάμε ότι η σελίδα λέγετε ΧΑΡΙΣΕΤΟ και όχι ΖΗΤΗΣΕΤΟ και η πρόοδος της στηρίζετε καθαρά στα αισθήματα προσφοράς των μελών που απέδειξαν μέχρι σήμερα ότι είναι πολύ μεγάλα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Δεν κάνω αποστολές, Δεν κρατώ σειρά προτεραιότητας

Μην μου ζητάς αν
1) ΔΕΝ εχεις χαρισει κατι
2) Εχεις ασχημα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
3) Εχεις ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ απο τους διαχειριστες στο προφιλ σου

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 07 Δεκ 2015, 20:53

Συμφωνώ λίγοι κανόνες και ουσιαστικοί, polvar πιστεύω θα είναι ευκολότερο και για εσάς και δε θα πρέπει να υπάρχουν περιθώρια να κατακρίνεστε συνεχώς για τα αυτονόητα...και αναλυτικά παραθέτω τις απόψεις μου με αφορμή μια πρόσφατη αγγελία νέου μέλους...πολύ μπέρδεμα...πολύ προσοχή...πολλά υπονοούμενα...διαχειριστές σε δύσκολη θέση και κρίση γενικώς.
Είναι κοινότητα έχει κανόνες λίγους κατανοητούς ουσιαστικούς αλλά πρέπει να έχει και αλληλοσεβασμό.
Ορίστε η αφορμή δικού μου παραληρήματος σκέψεων και απόψεων.
viewtopic.php?f=277&t=139323&start=30
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2786
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από Aliki1984 » 07 Δεκ 2015, 22:21

Να ξαναπώ κάτι κάπου εδώ; Διάβασα σε διάφορα σχόλια (από συνδέσμους που βάλατε διάφοροι εδώ) κάποιοι έχουν πρόβλημα με το %από τα 100 χαρίσματα και πάνω γιατί δεν μπορούν να υπολογίσουν. Αφού υπάρχουν οι φωτογραφίες (που έχω κι εγώ - για λίγο ακόμα εύχομαι - στο προφίλ μου) που δείχνουν ποιος έχει υπερβεί το όριο. Ποιο το πρόβλημα λοιπόν;; Και μια παράκληση... Γιατί τόσα που διαβάζω τις τελευταίες μέρες έχω αγχωθει πολύ και μάλλον πρέπει να ξαναδιαβάσω τους κανόνες (να κάνουμε και λίγο χιούμορ), θα παρακαλούσα λοιπόν αν αλλάξουν οι κανόνες να ειδοποιηθουμε με κάποιο τρόπο!! Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 07 Δεκ 2015, 22:59

Aliki1984 έγραψε:Να ξαναπώ κάτι κάπου εδώ; Διάβασα σε διάφορα σχόλια (από συνδέσμους που βάλατε διάφοροι εδώ) κάποιοι έχουν πρόβλημα με το %από τα 100 χαρίσματα και πάνω γιατί δεν μπορούν να υπολογίσουν. Αφού υπάρχουν οι φωτογραφίες (που έχω κι εγώ - για λίγο ακόμα εύχομαι - στο προφίλ μου) που δείχνουν ποιος έχει υπερβεί το όριο. Ποιο το πρόβλημα λοιπόν;; Και μια παράκληση... Γιατί τόσα που διαβάζω τις τελευταίες μέρες έχω αγχωθει πολύ και μάλλον πρέπει να ξαναδιαβάσω τους κανόνες (να κάνουμε και λίγο χιούμορ), θα παρακαλούσα λοιπόν αν αλλάξουν οι κανόνες να ειδοποιηθουμε με κάποιο τρόπο!! Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!

Γιατί αγαπητό μέλος αν είχαμε όλοι την απλή σωστή δική σας λογική τα πράγματα θα ήταν πιο έυκολα μαζί και οι κανόνες...προφανώς η εικόνα σε εσάς δε μπήκε για να σας προσβάλει αλλά για να διευκολύνει τα μέλη από τυχόν σπατάλη χρόνου υπολογισμού των στατιστικών σας...άλλα όποιος δε θέλει να το δει έτσι δε ξέρω γιατί δε το βλέπει. Βλέπουμε λοιπόν ότι οι κανόνες από μόνοι τους δεν ευθύνονται δεν είναι πια και τόσο μπερδεμένοι...ούτε ξύπνησαν ένα πρωί και είπαν θα βάλουμε αυτούς τους κανόνες...έχουν μελετηθεί φαντάζομαι...τώρα βλέπουμε ότι θα απλοποιηθούν ακόμη περισσότερο να δούμε λοιπόν πάλι θα μας φταίνε οι κανόνες ?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2786
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από Aliki1984 » 07 Δεκ 2015, 23:14

ΜΑΡΑΚΙ! έγραψε:
Aliki1984 έγραψε:Να ξαναπώ κάτι κάπου εδώ; Διάβασα σε διάφορα σχόλια (από συνδέσμους που βάλατε διάφοροι εδώ) κάποιοι έχουν πρόβλημα με το %από τα 100 χαρίσματα και πάνω γιατί δεν μπορούν να υπολογίσουν. Αφού υπάρχουν οι φωτογραφίες (που έχω κι εγώ - για λίγο ακόμα εύχομαι - στο προφίλ μου) που δείχνουν ποιος έχει υπερβεί το όριο. Ποιο το πρόβλημα λοιπόν;; Και μια παράκληση... Γιατί τόσα που διαβάζω τις τελευταίες μέρες έχω αγχωθει πολύ και μάλλον πρέπει να ξαναδιαβάσω τους κανόνες (να κάνουμε και λίγο χιούμορ), θα παρακαλούσα λοιπόν αν αλλάξουν οι κανόνες να ειδοποιηθουμε με κάποιο τρόπο!! Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!

Γιατί αγαπητό μέλος αν είχαμε όλοι την απλή σωστή δική σας λογική τα πράγματα θα ήταν πιο έυκολα μαζί και οι κανόνες...προφανώς η εικόνα σε εσάς δε μπήκε για να σας προσβάλει αλλά για να διευκολύνει τα μέλη από τυχόν σπατάλη χρόνου υπολογισμού των στατιστικών σας...άλλα όποιος δε θέλει να το δει έτσι δε ξέρω γιατί δε το βλέπει. Βλέπουμε λοιπόν ότι οι κανόνες από μόνοι τους δεν ευθύνονται δεν είναι πια και τόσο μπερδεμένοι...ούτε ξύπνησαν ένα πρωί και είπαν θα βάλουμε αυτούς τους κανόνες...έχουν μελετηθεί φαντάζομαι...τώρα βλέπουμε ότι θα απλοποιηθούν ακόμη περισσότερο να δούμε λοιπόν πάλι θα μας φταίνε οι κανόνες ?
Το ίδιο λέμε νομίζω. Αφού φαίνεται στο προφίλ μου ότι έχω πρόβλημα, που στην περίπτωσή μου είναι μικρό και μόλις τελειώσω κάτι παραδόσεις που έχω δεν θα υπάρχει, άρα φαίνεται σε όλους. Άρα όταν έμενα μου ζητάει μέλος (όταν είχα πρωτομπει) με 0 έδωσε και δεν ξέρω κι εγώ πόσα πήρε, δεν έφταιγε το μέλος φταίγανε αυτοί που του δίνανε. Εγώ έχω που λέει ο λόγος και 10 αγγελίες "χαρίζω". Και τότε με είχε σώσει ένας διαχειριστής θυμάμαι. Εγώ το βούρλο στον κόσμο μου! Για να καταλήξω, το πρόβλημα δεν είναι το ποσοστό πάνω από τα 100 (γιατί κατά τη γνώμη μου αν αλλάξει αυτό θα βρεθούν ξαφνικά με πρόβλημα μέλη που ως σήμερα ήταν πάντα με το "γράμμα του νόμου") είναι το να τηρούνται τα όποια όρια. Και να το πω και ωμά; Εγώ πχ που κοιτάω την πάρτη μου και θέλω να παίρνω και να παίρνω ας βρω 100 πράγματα να χαρίσω για να μπορώ να παίρνω κι εγώ περισσότερα. Στο κάτω κάτω θα βοηθήσω 100 ανθρώπους, όποιο κι αν είναι το κίνητρό μου. Το θέμα είναι να ξέρουμε που είναι τα όρια και να μην τα καταπαταμε
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
MarilynThess
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4946
Εγγραφή: 18 Φεβ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από MarilynThess » 08 Δεκ 2015, 01:19

Εγώ πάλι... γιατί θεωρώ οτι οι κανόνες είναι μια χαρά??
Ίσως θα πρέπει να γίνουν λίγο πιο αυστηροί ως προς το ποσοστό ζήτησης γιατί πιστεύω οτι είναι υπερβολή να έχεις δώσει πχ 1000 και να δικαιούσαι +200...
Ας δικαιούσαι ένα μπόνους παραπάνω για την προσφορά σου, πχ +50 αλλά όχι πιο πολλά...
Οι κανόνες είναι οκ για όσους δίνουν την απαραίτητη προσοχή και την καλή διάθεση να τους ακολουθήσουν.
Το να λένε κάποιοι δεν τους διάβασα, δεν το θυμάμαι, δεν το πρόσεξα.. εγώ δεν το καταλαβαίνω!
Από τη στιγμή που γίνεσαι μέλος οφείλεις να ενημερωθείς για τους όρους του σάιτ και τις υποχρεώσεις που έχεις.
Γιατί δηλαδή δεν αφιερώνουν κάποιοι λίγο χρόνο να διαβάσουν τα σχετικά (και να τα εμπεδώσουν - δεν είναι δα και κινέζικα) ενώ αντίθετα διαθέτουν άπειρο χρόνο να σαρώνουν τις αγγελίες και να ζητάνε...??
Εγώ προσωπικά δεν έχω πολύ χρόνο, όμως από την πρώτη στιγμή διάβασα τους κανόνες και τους έμαθα και όσο καιρό είμαι μέλος ΠΟΤΕ δεν μου έχει δοθεί ποινή ή παρατήρηση (εκτός από το να κλειδώσω την αγγελία μου) Περιαυτολόγησα τώρα! :up: :D
Δεν χρειάζεται πια να έχεις διδακτορικό για να κατανοήσεις τους όρους, να τους θυμάσαι και να τους εφαρμόζεις.
Και ας υπάρχουν κάποιες ποινές για τη μή συμμόρφωση κάποιων.
Οι κανόνες είτε αλλάξουν και γίνουν πιο ευνοΐκοί ή πιο αυστηροί ή πιο λίγοι, ΠΑΛΙ θα υπάρχουν μέλη που δεν θα συμμορφώνονται, οπότε το σενάριο θα διαιωνίζεται...
Λείπει η υπευθυνότητα και επικρατεί ο εγωκεντρισμός και η ενίοτε η υπερκατανάλωση. Αυτά είναι τα κίνητρα που δεν αφήνουν περιθώρια βελτίωσης, πρώτα των μελών.
Εξάλλου όπως προανέφερα, γνώμη μου είναι οτι δεν χρειάζεται ιδιαίτερη βελτίωση το ίδιο το xariseto όσο τα ίδια του τα μέλη.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Λόγω 4 μικρών παιδιών, ενδέχεται κάποιες φορές να καθυστερώ λίγο με τις συναλλαγές μου... Ζητώ την κατανόησή σας!

Μόνο μεμονωμένες αποστολές
gvtg : οφείλει 0.50
[/bΟφείλει 1.50 ευρώ η Arigata
Οφείλω :1.50 "xxristinoula

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
Λίτσα Γιούτη
Diamond Member
Diamond Member
41 37
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 03 Δεκ 2014, 00:49
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Δημοσίευση από Λίτσα Γιούτη » 08 Δεκ 2015, 08:19

Μάκη αν και δεν σε γνωρίζω,

να ενημερώσω λίγο κάτι σχετικά με την διαφήμιση...


Το έχω προτείνει σε αρκετό κόσμο, και παρακάτω αναφέρω κάποιες απαντήσεις που πήρα.

"Μου φαίνεται πολύπλοκο και δεν ξέρω πως να το χειριστώ αν δεν μου το δίξεις απο κοντά, άστο, μπες εσύ και
ψάξε"

"Μπα δεν μπλέκω με τέτοια θα μου πούν να πληρώσω μετά τίποτα κουλό και θα τρέχω"

"Και πού ξέρω μωρέ, τί πρέπει να κάνω, θα περιμένω να ευκαιρήσεις να το δούμε μαζί..."

"Δεν μου λέει και πολλά, μου φαίνεται κάπως μουντό και περίεργο" (αναφερόμενη στην εικόνα της σελίδας)

Υπάρχει λοιπόν ένας γενικός φόβος της αγνωσίας. όσο και να τους πιπιλάω για την σελίδα.

Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Μπορώ αν θέλετε και υπάρχει δυνατότητα να αλλάξουμε κάπως την εικόνα της σελίδας μαζί με άλλα παιδιά που δηλώσαν να το κάνουν αυτό εθελοντικά.

Μάκης, για κάποιους ανθρώπους που αδυνατούν να εργασθούν κάπου έξω, το να δημιουργούν κοινοφελή εργασία
είναι χαρά τους. Αρκεί να γίνεται με ευγένεια. :)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η Ευγένεια και η Ειλικρίνεια πάντα με κερδίζει.

Δίνω προτεραιότητα σε ανθρώπους με θέματα υγείας!

υγ- Δεν μπορώ τις κλάψες ... τύπου "είμαι άνεργη με 15 παιδιά, το έχει ανάγκη ο αντρούλης μου να το κανει δώρο στον προπάππου του προπάππου του παππού του που είναι ετοιμοθάνατος κτλ κτλ"

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κανόνες - Βοήθεια λειτουργίας - Ανακοινώσεις - Σχόλια”