ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Απάντηση
marigoula80
Gold Member
Gold Member
8 3
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: 30 Μαρ 2012, 14:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Τολοφώνος Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΣΗΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (ΕΣΤΑΛΗ ΕΜΑΙΛ)

Δημοσίευση από marigoula80 » 26 Απρ 2012, 15:03

Δεν ξερω αν ειναι το σωστο θεμα για να κανω μια προταση αλλα θα ηθελα να προτεινω να μπορουμε να διαγραψουμε την τελευταια μας απαντηση σε καποιο θεμα εφοσον δεν εχει απαντησει καποιος αλλος. Εψαξα να δω αν γινεται αλλα δεν το βρηκα. Μου συνεβη να απαντησω σε καποιο ατομο που μου ζητουσε κατι και μεσα σε λιγη ωρα ειχε ηδη ζητησει παρα πολλα και δεν μπορουσα να διαγραψω την απαντηση μου.Καλα τα στατιστικα αλλα τα ατιμα μπορουν να μεταβληθουν σε χρονο dt!


pan-ki
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1757
Εγγραφή: 10 Απρ 2009, 21:48
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΣΗΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (ΕΣΤΑΛΗ ΕΜΑΙΛ)

Δημοσίευση από pan-ki » 26 Απρ 2012, 15:08

marigoula80 έγραψε:Δεν ξερω αν ειναι το σωστο θεμα για να κανω μια προταση αλλα θα ηθελα να προτεινω να μπορουμε να διαγραψουμε την τελευταια μας απαντηση σε καποιο θεμα εφοσον δεν εχει απαντησει καποιος αλλος. Εψαξα να δω αν γινεται αλλα δεν το βρηκα. Μου συνεβη να απαντησω σε καποιο ατομο που μου ζητουσε κατι και μεσα σε λιγη ωρα ειχε ηδη ζητησει παρα πολλα και δεν μπορουσα να διαγραψω την απαντηση μου.Καλα τα στατιστικα αλλα τα ατιμα μπορουν να μεταβληθουν σε χρονο dt!
Όπως εγώ πάτησα το κουμπί παράθεση που φαινόταν στο ποστ σου έτσι έχεις ένα κουμπάκι επεξεργασία , με το οποίο μπορείς να αλλάξεις ότι θέλεις στο πόστ σου.

Αν έχετε να στείλετε ή να πάρετε και από Tougia2 μπορούμε να παραλάβουμε μαζί για μεγαλύτερη οικονομία
ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΣΤΟ FACEBOOK: Cindi Greek
ΠΑΡΑΚΑΛΩ , ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

Έστειλα φακέλους: siful,kouklakis,djdaisy90 (8/5)
Έστειλα πράγματα:andromahi tsav. (2/4), pupeta,kriari,chrisel (9/5)
Έστειλα γραμματόσημα: olympia (17/4) , Eleny (17/4) ,mariagkl (17/4)

marigoula80
Gold Member
Gold Member
8 3
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: 30 Μαρ 2012, 14:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Τολοφώνος Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΣΗΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (ΕΣΤΑΛΗ ΕΜΑΙΛ)

Δημοσίευση από marigoula80 » 26 Απρ 2012, 15:17

pan-ki έγραψε:
marigoula80 έγραψε:Δεν ξερω αν ειναι το σωστο θεμα για να κανω μια προταση αλλα θα ηθελα να προτεινω να μπορουμε να διαγραψουμε την τελευταια μας απαντηση σε καποιο θεμα εφοσον δεν εχει απαντησει καποιος αλλος. Εψαξα να δω αν γινεται αλλα δεν το βρηκα. Μου συνεβη να απαντησω σε καποιο ατομο που μου ζητουσε κατι και μεσα σε λιγη ωρα ειχε ηδη ζητησει παρα πολλα και δεν μπορουσα να διαγραψω την απαντηση μου.Καλα τα στατιστικα αλλα τα ατιμα μπορουν να μεταβληθουν σε χρονο dt!
Όπως εγώ πάτησα το κουμπί παράθεση που φαινόταν στο ποστ σου έτσι έχεις ένα κουμπάκι επεξεργασία , με το οποίο μπορείς να αλλάξεις ότι θέλεις στο πόστ σου.
Αχ αυτο εκανα και επεξεργαστηκα το αρχικο μνμ που εδινα το οκ στο να σταλουν γιατι οταν ξαναμπηκα στα στατιστικα του μελους ειχαν αλλαξει κατα πολυ. Δεν ηθελα να προσβαλω το μελος γιατι σκεφτηκα πως ισως να ετοιμαζε κι εκεινο καποια αγγελια για να χαρισει αλλα οταν ειδα την βαθμολογηση ηθελα να διαγραψω εντελως το μνμ μου.Ευχαριστω παντως για την αμεση απαντηση! :}

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κανόνες - Βοήθεια λειτουργίας - Ανακοινώσεις - Σχόλια”