[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Χειροποίητη πλεκτή διπλή κουβέρτα με δύο μαξιλαροθήκες με μίξερ Kitchenaid

Εδώ κάθε μέλος θα μπορεί να παρέχει υπηρεσίες ή προϊόντα και να ζητάει υπηρεσίες ή προϊόντα χωρίς χρήματα, με την μορφή της ανταλλαγής.
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας, υπάρχει ΟΡΙΟ ΑΞΙΑΣ και χρειάζονται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Αγγελίες και δημοσιεύσεις περνούν από έλεγχο/έγκριση και οι λάθος θα διαγράφονται!
ΔΙΠΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΠΙΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας, υπάρχει ΟΡΙΟ ΑΞΙΑΣ και χρειάζονται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Αγγελίες και δημοσιεύσεις περνούν από έλεγχο/έγκριση και οι λάθος θα διαγράφονται!
ΔΙΠΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΠΙΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
olem
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Χειροποίητη πλεκτή διπλή κουβέρτα με δύο μαξιλαροθήκες με μίξερ Kitchenaid

Δημοσίευση από olem » 20 Απρ 2017, 17:53

Γειά σας,
βάζω την αγγελία εκ μέρους μιας φίλης.
Έχει μία διπλή χειροποίητη κουβέρτα καινούρια, αμεταχείρηστη σε ένα απαλό κίτρινο χρώμα, πραγματικά πολύ όμορφη και πλεγμένη με πολύ μαεστρία, συνοδεύεται από δύο μαξιλαροθήκες.
Η τιμή της κυμαίνεται από 380 έως 420 ευρώ.
Η φίλη μου ζητάει μίξερ Kitchenaid 300watt.

Αν χρειαστείτε επιπλέον πληροφορίες μου λέτε.

ευχαριστώ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος olem την 21 Απρ 2017, 14:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Οφ.ευχαρ:cristinatz,lizouli86,dalitsa_81
Περιμ.ευχαρ:τάνια,ntite,trelis,euphoria9
Οφ.χρήματα:bauhaus,felixthecat
Περιμ.χρήματα:lenas(0,30ομ.),ntite,trelis
Παραλαβή:ntoli
ntoli:παρέλαβε πράγματα για ανταλλαγή και δεν έστειλε ποτέ τπ,ούτε απάντησε στα μηνύματά μου

Εδώ τα χειροποίητα που φτιάχνω με πολύ μεράκι http://slvrforest.wixsite.com/jewelry/katigories

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης