[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] σχιστήριο ξύλων με Κλαδοτεμαχιστή , ή φυσσσητήρα . Δέχομαι αντιπροτάσεις

Εδώ κάθε μέλος θα μπορεί να παρέχει υπηρεσίες ή προϊόντα και να ζητάει υπηρεσίες ή προϊόντα χωρίς χρήματα, με την μορφή της ανταλλαγής.
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας, υπάρχει ΟΡΙΟ ΑΞΙΑΣ και χρειάζονται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Αγγελίες και δημοσιεύσεις περνούν από έλεγχο/έγκριση και οι λάθος θα διαγράφονται!
ΔΙΠΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΠΙΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας, υπάρχει ΟΡΙΟ ΑΞΙΑΣ και χρειάζονται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Αγγελίες και δημοσιεύσεις περνούν από έλεγχο/έγκριση και οι λάθος θα διαγράφονται!
ΔΙΠΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΠΙΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ!
Απάντηση
Poudim
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] σχιστήριο ξύλων με Κλαδοτεμαχιστή , ή φυσσσητήρα . Δέχομαι αντιπροτάσεις

Δημοσίευση από Poudim » 05 Μάιος 2018, 13:59

είναι ηλεκτρικό , AL-KO KHS5200 2200W , οριζόντιο , 5 τόνων . Το αγόρασα προ 3ετίας 480 ευρώ , σήμερα η ίδια εταιρία το πουλάει 339 ευρώ http://www.e-ergaleio.gr/product_info.p ... stprice.gr . Έχει χρησιμοποιηθεί 2 φορές (2 χρονιές) και έχει δουλέψει το πολύ 40 ώρες συνολικά . Είναι λειτουργικό , σε άριστη κατάσταση , εκτός από τις φθορές που δημιουργούνται άμεσα , με τα πρώτα ξύλα που σχίζεις . Στην 8η τελευταία φωτογραφία , φαίνεται σπασμένο το πλαστικό , όμως έχω αγοράσει το ανταλλακτικό και θα το στείλω μαζί με το μηχάνημα . Στην 6η & 7η φωτογραφία φαίνονται τα πόδια και οι βίδες τους , σε περίπτωση που θέλεις να "ανεβάσεις" το μηχάνημα λίγο ψηλότερα από την μέση . Δεν τα χρησιμοποίησα ποτέ . Είναι 54 κιλά(νομίζω χωρίς τα πόδια) και η μεταφορά γίνεται μόνον με μεταφορική εταιρία . Δέχομαι αντιπρόταση με άλλο εργαλείο , ή αντικείμενο. Ευχαριστώ .

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω web-banking μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου . Εξαρτάται από τι εργασίες προκύπτουν και πότε πρέπει να ολοκληρωθούν . Το ίδιο ισχύει και για την ταχυδρόμηση αντικειμένων μέσω ΕΛΤΑ .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ”