Μη απάντηση σε ενεργές αγγελίες

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Achileas7
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 08 Σεπ 2014, 02:42
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ηλιουπόλεως Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Μη απάντηση σε ενεργές αγγελίες

Δημοσίευση από Achileas7 » 14 Σεπ 2014, 04:33

Καλησπέρα

Είμαι νέο μέλος στην σελίδας σας. Μέχρι στιγμής έχω δει κάποια πράγματα που με ενδιαφέρουν και έχω δηλώσει ενδιαφέρον. Ωστόσο δεν έχω πάρει απάντηση είτε θετική ούτε αρνητική. Γνωρίζω πως αρκετά μέλη δεν θέλουν να δώσουν σε κάποιον που δεν έχει δώσει αλλά ήδη έχω κάνει προσπάθειες να δώσω πράγματα που δεν χρειάζομαι χωρίς ανταπόκριση.

Η ερώτησή μου είναι η εξής λοιπόν. Επιτρέπεται να μην δοθεί απάντηση σε κάτι που ζητάω και δεν υπάρχει κάποιος άλλος ενδιαφερόμενος;

Γνωρίζω πως δεν δικαιούται κανείς να μου δώσει κάτι και το σέβομαι απόλυτα. Αυτό που με ενοχλεί είναι πως δεν παίρνω καμία απάντηση από κανέναν μέχρι στιγμής και αναβαίνει το πλήθος αγγελιών που ζητάω.
Διαθέτω Λογαριασμό Εθνικής, Πειραιώς και Paypal!


morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μη απάντηση σε ενεργές αγγελίες

Δημοσίευση από morfo212 » 14 Σεπ 2014, 07:52

Συμφωνώ μαζί σας όσο αφορά την απάντηση αλλά στην αγγελία viewtopic.php?f=13&t=112643&start=10 το μέλος έχει να μπει στο site από 26/8. Όσο αφορά στην αγγελία viewtopic.php?f=346&t=118994&p=1081061#p1081061 το μέλος μπήκε 10/9 στο site αλλά μπορεί να μην είδε την απάντηση οπότε μπορείτε να του στείλετε πμ. Όσο αφορά τέλος την αγγελία viewtopic.php?f=42&t=117040 το μέλος έχει να μπει από 8/7. Το πότε μπήκε και τι δημοσίευσε κάθε μέλος φαίνεται μόλις πατήστε πάνω στο όνομά τους και δείτε τα στατιστικά του, κάπου αναφέρει τελευταία επίσκεψη.
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”