Χάθηκε η αγγελία ή το θέμα που δημοσίευσα

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Απάντηση
JaneDoe
VIP Member
VIP Member
75 64
Δημοσιεύσεις: 911
Εγγραφή: 06 Αύγ 2013, 01:37
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Χάθηκε η αγγελία ή το θέμα που δημοσίευσα

Δημοσίευση από JaneDoe » 08 Οκτ 2014, 14:46

Καλησπέρα σας.

Αναζητώ την αγγελία μου με τίτλο "Επιτραπέζιο Star Trek με Βιντεοκασέτα" η οποία πλέον δεν υπάρχει πουθενά. Την αναζητώ για να την κλειδώσω, μιας και το αντικείμενο το έχω βάλει σε νέα συγκεντρωτική αγγελία, αλλά η αγγελία αυτή καθαυτή έχει εξαφανιστεί εντελώς από το site. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι έχει συμβεί;

:!: Παραδίδω μόνο ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ σε Θεσσαλονίκη (κι ενίοτε σε Σέρρες) :!:

Παρακαλώ οι συναλλαγές να γίνονται σύντομα λόγω έλλειψης χώρου.


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Χάθηκε αγγελία μου...

Δημοσίευση από polvar » 09 Οκτ 2014, 09:53

Την αγγελία την διέγραψα εγώ γιατί αντικαταστάθηκε από την νέα και είναι άσκοπο να υπάρχουν 2 αγγελίες για το ίδιο αντικείμενο ή να μείνει στο αρχείο αγγελία που από όσο θυμάμαι είχε μόνο ανανεώσεις. Συγνώμη για την όποια αναστάτωση.

JaneDoe
VIP Member
VIP Member
75 64
Δημοσιεύσεις: 911
Εγγραφή: 06 Αύγ 2013, 01:37
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Χάθηκε αγγελία μου...

Δημοσίευση από JaneDoe » 09 Οκτ 2014, 11:49

Καλημέρα!

Κανένα πρόβλημα! Κι εγώ για να την κλειδώσω την έψαχνα, απλώς ήμουν λίγο στα χαμένα γιατί τη μια στιγμή την έβλεπα και την άλλη δεν μπορούσα να τη βρω!

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση!

:!: Παραδίδω μόνο ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ σε Θεσσαλονίκη (κι ενίοτε σε Σέρρες) :!:

Παρακαλώ οι συναλλαγές να γίνονται σύντομα λόγω έλλειψης χώρου.

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7867
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Που μεταφέρθηκε το: Τελικά η Παναγία είναι η ...Μαγδαληνή?

Δημοσίευση από nicnt » 17 Νοέμ 2014, 23:42

Είχα ανοίξει ένα θέμα με αυτό το τίτλο, όπου σύμφωνα με όσα αναγράφονται εδώ: http://patrinaki.blogspot.gr/2014/11/lost-gospel.html ερευνητές που μετέφρασαν παλιά χειρόγραφα ηλικίας 1.450 ετών ανακάλυψαν ότι (πιθανόν?) η Παναγία δεν είναι η Μαρία που ξέρουμε αλλά η ...Μαγδαληνή!
Που μεταφέρθηκε το θέμα και δεν το βρίσκω?
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 18 Νοέμ 2014, 10:46

Στο [OFF TOPIC] για τους εξής λογους :

1) Θεμα πολλαπλά αμφισβητούμενο και μη αποδεικνυόμενο
2) Μακράν εκτός της θεματολογίας του xariseto
3) Δεν έχει καμιά χρησιμότητα
4) Δυνητική πηγή φιλονικιών (γι αυτό και στους όρους χρήσης του site αναφέρεται ότι δεν δεχόμαστε φανατισμένα θέματα αθλητικά, πολιτικά και θρησκευτικά και αυτό το θέμα θα μπορούσε να εξελιχτεί σε φανατισμένο)


Γι αυτό παρακαλούμε να σκέφτεστε δυο και τρεις φορές πριν αναρτήσετε παρόμοια θέματα

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7867
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από nicnt » 21 Νοέμ 2014, 00:16

Πολυχρόνη...
Πιθανόν να έχεις δίκιο ως προς τις προστριβές αλλά εγώ το είδα ως ένα απολύτως κοινωνικό και επιστημονικά τεκμηριωμένο θέμα γι αυτό και έκανα την ανάρτηση.
Εξάλλου στη στήλη κοινωνικά υπάρχει πληθώρα θεμάτων που/και αμιγώς πολιτικά είναι.
Εκτός αυτού τις ίδιες προστριβές ή στιγματισμούς μπορούν να δημιουργήσουν και αγγελίες τύπου ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ εικόνες, θρησκευτικά βιβλία κτλ σε κάποιους που είναι αντίθετοι με τη Χριστιανοσύνη.
Όπως επίσης προστριβές μπορούν να δημιουργηθούν από αδιάφορους σε ευαίσθητους πάνω σε οικολογικά θέματα, από επιλογές σε μουσικά ακούσματα (ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ CD) κ.α

Άρα, κατά την άποψή μου, πρέπει να καταργηθούν οι στήλες Chat and Fun που σχετίζονται με την ανθρώπινη υπόστασή μας και να περιοριστούμε αποκλειστικά στο πάρε-δώσε, αποκλείοντας-απαγορεύοντας παράλληλα αναρτήσεις όπως αυτές που ενδεικτικά προανάφερα.
Διαφορετικά, αφού υπάρχουν αυτές οι στήλες στο site, πρέπει να αποδεχθούμε το δικαίωμα του καθενός να αναρτά θέματα στα αντίστοιχα section προς ενημέρωση κάθε ενδιαφερόμενου, όπως και το δικαίωμά του να τεκμηριώνει ή να αποσύρει/κλειδώνει το θέμα που ανάρτησε.

Σε κάθε περίπτωση πάντως αν "αφήναμε τα πάντα όπως τα βρήκαμε" θα έπρεπε να πιστεύουμε ακόμα ότι η γη δεν κινείται και να ρίχναμε τις "μάγισσες" στην πυρά!!! :D

Δικιά σας φυσικά η όποια απόφαση και απόλυτα σεβαστή όπως πάντα από πλευράς μου.
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 21 Νοέμ 2014, 09:18

Εσείς έχετε κάθε δικαίωμα να λέτε την άποψή σας και να αναρτάτε ό,τι θέλετε.
Όμως αναφέρεστε σε ένα κείμενο που γράφτηκε σε ένα blog που αναφέρεται σε ένα χειρόγραφο που γράφτηκε πριν 1500 χρόνια και το οποίο αναφέρεται σε γεγονότα (;) που έγιναν πριν από 600 χρόνια από το χειρόγραφο. Αποδείξεις; Καμιά!
Από την άλλη μιλάμε για θέμα που θίγει τα θρησκευτικά πιστεύω εκατομμυρίων ανθρώπων επομένως μπορεί να εγερθούν διαξιφισμοί μεγάλου μεγέθους
Το xariseto δεν μπορεί να διαχειριστεί κάτι τέτοιο, και έχει το δικαίωμα να αποφεύγει να δέχεται παρόμοιες αναρτήσεις πράγμα που έπραξε
Υπάρχουν ένα σωρό άλλοι τρόποι πχ blogs συναφούς περιεχομένου, facebook, twitter, g+ κλπ να εκφράσετε τις απόψεις και τους προβληματισμούς σας

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”