Συμβουλές συσκευασίας δεμάτων

agg75
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3338
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 22:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από agg75 » 12 Σεπ 2014, 14:58

Και μενα μου το κανανε στην αρχη οπου πηγα κουτα και την περασαν για επιστολη με το ετσι θελω και εφτασε στον παραληπτη μετα απο ενα μηνα μεχρι που πηγε την επομενη ο αντρας μου και τους τα εψαλε και στρωσαν. Δε μπορουν να σε υποχρεωσουν να το στειλεις σαν επιστολη σαν γραμμα δηλ. ακομη και φακελο αν θες μπορει να σταλει σαν δεμα! Εσυ αποφασιζεις πως θες να σταλει.!!!
Σας παρακαλω να ειστε συνεπεις σε αυτα που ζητατε.
Εχω internet banking σε Εθνική - Πειραιώς - Γιούρομπανκ. Αυτα που ζηταω δεν ειναι αποκλειστικα για μενα αλλα και για δικα μου ατομα που εχουν αναγκη.
Αν ξεχνάω κάτι ζητώ συγνώμη ένα μυαλό το έχω, στείλτε μου πμ για να μου θυμίσετε.






aspanik
Platinum Member
Platinum Member
27 30
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 06 Αύγ 2015, 15:52
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αχαρνών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Συμβουλές συσκευασίας δεμάτων

Δημοσίευση από aspanik » 10 Σεπ 2015, 13:01

Καλησπερα σας,ειμαι νεο μελος και εχω σε αναμονη καποια αλλα μελη,γιατι περιμενουν δεματα απο εμενα,επειδη δεν ξερω πως,μπορει καποιος να μου εξηγησει πως μπορω να φτιαξω ενα δεμα??Ας πουμε οτι εχω βρει κουτι απο δημητριακα αλλα κουτια απο ηλ.συσκευες που δεν τα χρειαζομαι τα πακεταρω εκει μεσα και πρεπει να τα περιτυλιξω με χαρτι δεματος???η ποιος αλλος τροπος υπαρχει??Ευχαριστω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε :
θα παρω πραγματα απο:
περιμενω καταθεση απο:
πρεπει να καταθεσω σε
χρωσταω σε αποστολια γρεβενα 0,50$

palmira
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2995
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 21:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: Συμβουλές συσκευασίας δεμάτων

Δημοσίευση από palmira » 10 Σεπ 2015, 14:08

aspanik έγραψε:Καλησπερα σας,ειμαι νεο μελος και εχω σε αναμονη καποια αλλα μελη,γιατι περιμενουν δεματα απο εμενα,επειδη δεν ξερω πως,μπορει καποιος να μου εξηγησει πως μπορω να φτιαξω ενα δεμα??Ας πουμε οτι εχω βρει κουτι απο δημητριακα αλλα κουτια απο ηλ.συσκευες που δεν τα χρειαζομαι τα πακεταρω εκει μεσα και πρεπει να τα περιτυλιξω με χαρτι δεματος???η ποιος αλλος τροπος υπαρχει??Ευχαριστω
κανονικά πρέπει να τυλιχτεί με χαρτί δέματος (το μπέζ), αλλά αν δεν έχεις (το πιθανότερο) μπορείς να πάρεις πχ μια σακούλα καταστήματος (όχι σούπερ μάρκετ), να τη γυρίσεις ανάποδα ούτως ώστε να έχεις απο την έξω πλευρά του δέματος, την μονόχρωμη όψη της σακούλας. στη συνέχεια το τυλίγεις και κολλάς με ταινία ή αν δεν έχεις μπορείς να χρησιμοποιήσεις και σχοινί, αρκεί να γίνει ασφαλές (να μην υπάρχει κίνδυνος να φύγουν έξω τα αντικείμενα). κολλάς επάνω και μια λευκή Α4 και γράφεις τα στοιχεία αποστολέα-παραλήπτη.

aspanik
Platinum Member
Platinum Member
27 30
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 06 Αύγ 2015, 15:52
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αχαρνών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Συμβουλές συσκευασίας δεμάτων

Δημοσίευση από aspanik » 10 Σεπ 2015, 15:57

Ευχαριστω παρα πολυ!!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε :
θα παρω πραγματα απο:
περιμενω καταθεση απο:
πρεπει να καταθεσω σε
χρωσταω σε αποστολια γρεβενα 0,50$

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια για δέματα και έξοδα αποστολής”