ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Poudim
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Θέλω να χαρίσω 14 γραβάτες

Δημοσίευση από Poudim » 03 Ιαν 2015, 17:19

Θέλω να χαρίσω 14 γραβάτες , μέχρι 2 σε κάθε ενδιαφερόμενο . Τίς έχω αριθμίσει και φωτογραφίσει όλες μαζί και μία μία . Πώς πρέπει να τις παρουσιάσω , ώστε να μπορεί το κάθε μέλος να κλικάρει «ευχαριστώ» ;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω web-banking μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου . Εξαρτάται από τι εργασίες προκύπτουν και πότε πρέπει να ολοκληρωθούν . Το ίδιο ισχύει και για την ταχυδρόμηση αντικειμένων μέσω ΕΛΤΑ .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !

Άβαταρ μέλους
Muttley Black
VIP Member
VIP Member
64 43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ελληνικού Αττικής
Επικοινωνία:

Re: Θέλω να χαρίσω 14 γραβάτες

Δημοσίευση από Muttley Black » 03 Ιαν 2015, 17:36

Poudim έγραψε:Θέλω να χαρίσω 14 γραβάτες , μέχρι 2 σε κάθε ενδιαφερόμενο . Τίς έχω αριθμίσει και φωτογραφίσει όλες μαζί και μία μία . Πώς πρέπει να τις παρουσιάσω , ώστε να μπορεί το κάθε μέλος να κλικάρει «ευχαριστώ» ;
Ίσως να μην κατάλαβα καλά την ερώτηση, αλλά δεν υπάρχει κάποιου είδους ρύθμιση. Εφόσον έχετε αριθμήσει τις γραβάτες δεν θα δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα. Ο ενδιαφερόμενος θα σας ζητήσει 2 τεμάχια πχ. θα του τις στείλετε και τέλος. Αυτός με την σειρά του θα πατήσει το "ευχαριστώ" στο αρχικό σας post όταν τις παραλάβει. Δηλαδή το post της δημοσίευση σας. Το ίδιο θα γίνει και με τον επόμενο και μεθεπόμενο ενδιαφερόμενο. Όλοι δηλαδή θα πατήσουν το "ευχαριστώ" στο αρχικό σας ποστ/δημοσίευση. Τα οποία θα είναι εμφανές ακριβώς στο κάτω μέρος τις αρχικής δημοσίευσή σας.

Τώρα αν υπάρξουν μέλη που θέλουν τις ίδιες γραβάτες είναι καθαρά στην κρίση σας που θα επιλέξετε να τις χαρίσετε. Θέλετε να ακολουθήσετε σειρά προτεραιότητας; Θέλετε να επιλέξετε βάση στατιστικών (που είναι και το πιο σωστό); Είναι επιλογή σας.

Δεν κρατώ σειρά προτεραιότητας. Χαρίζω σε αυτούς που πιστεύω ότι το έχουν πιο πολύ ανάγκη και ακολουθούν
τους κανονισμούς του site.

Παράδοση με ΕΛΤΑ ή χέρι με χέρι στον τερματικό σταθμό του μετρό στο ελληνικό.
Διαθέτω λογαριασμό PayPal & τραπεζικό λογαριασμό στις τράπεζες Πειραιώς, Εθνική & N26.

Άβαταρ μέλους
Ελένη14
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Ελένη14 » 07 Ιαν 2015, 09:12

Καλημέρα και καλη χρονια σε ολους μας.
Προ ημερών έκανα μια αποστολή σε ενα μέλος το όποιο δεν μου ειχε καταθέσει τα έξοδα.Καθάρα απο καλή θέληση ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΘΥΝΗ.Υπενθύμισα στο μελος οτι μου οφείλει τα εξοδα αποστολης αλλα εκεινο με αγνοει επιδεικτικά.Θεωρώντας με προφανώς ανοητη καθως φαινεται ποτε επισκέπτεται το σαιτ.Πριν μου πει κάποιος για την προειδοποίηση του να μην στέλνουμε δεματα εαν δεν εχουν πρωτα κατατεθει τα χρηματα,δεν με ενδιαφερει το 1,5 € αλλα η συμπεριφορά.Τι γινεται σε αυτην την περιπτωση?

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Aria » 07 Ιαν 2015, 09:18

Καλημέρα και επίσης καλή χρονιά!

viewtopic.php?f=250&t=122858
13. ΜΗΝ στέλνετε ποτέ κάτι όταν δεν έχετε λάβει το αντίστοιχο ποσό για τα έξοδα αποστολής, ειδάλλως δεν θα ασχολούμαστε ως συντονιστές ΚΑΘΟΛΟΥ.

Άβαταρ μέλους
Ελένη14
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Ελένη14 » 07 Ιαν 2015, 09:32

ar_ia έγραψε:Καλημέρα και επίσης καλή χρονιά!

viewtopic.php?f=250&t=122858
13. ΜΗΝ στέλνετε ποτέ κάτι όταν δεν έχετε λάβει το αντίστοιχο ποσό για τα έξοδα αποστολής, ειδάλλως δεν θα ασχολούμαστε ως συντονιστές ΚΑΘΟΛΟΥ.

Μαλλον παρεξηγηθηκα.Γνωριζω τους κανονες οπως ανάφερα,η αποστολη έγινε με δικη μου ΕΥΘΥΝΗ.δεν θελω κάποιον να κανει "παρατηρηση" το μελος ουτε καποιον να του ζητησει τον λογο.Αλλιως θα εγραφα και ποιος ειναι.
ευχαριστω και καλημερα

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από polvar » 07 Ιαν 2015, 09:56

Να γράψετε δημόσια ποιος είναι, είπαμε ότι όλα τα λέμε δημόσια.
Απλά δεν μπορούμε εμείς να κάνουμε κάτι αλλιώς θα πρέπει να επαληθεύσουμε ότι όντως δεν έγινε κατάθεση, να κυνηγήσουμε το μέλος προσπαθώντας να το πείσουμε να το κάνει, και στο τέλος αν δεν το κάνει, να δώσουμε ποινή μη καταφέρνοντας όμως να πάρετε εσείς τα χρήματα σας.
Και όλα αυτά γιατί αγνοήσατε τον κανόνα!

Άβαταρ μέλους
Ελένη14
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Ελένη14 » 07 Ιαν 2015, 10:04

Καλημέρα και καλή χρονια polvar.Θα κάνω αλλη μια προσπάθεια και επειτα θα ενημερώσω.
Ειδα τα στατιστικα ειπα οτι δεν θα την πατησω,'αλλωστε χωρις λίγο καλή θέληση δεν θα υπήρχε τιτοπα.Αλλα αυτο που ενοχλεί ειναι οτι ενω διαβαζει τα μηνυματα μου και δεν μπαινει στον κόπο καν να μου απαντησει.Αυτο με εξοργίζει.Δεν το θέλω το 1,5 €.Χαρισμα

Ευχαριστω πολυ

thefashionista
Platinum Member
Platinum Member
14 19
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από thefashionista » 26 Ιαν 2015, 00:04

Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω αν δύο άτομα, χωρίς να είναι συγγενείς χρησιμοποιούν τον ίδιο υπολογιστή αλλά διαφορετικό εμαιλ μπορούν να γίνουν κ τα 2 μέλη? Η κολλητή μου θέλει να γραφτεί στο χάρισετο, αλλά δεν είμαστε σίγουροι αν γίνεται. Μένουμε μαζί και χρησιμοποιούμε τον ίδιο υπολογιστή (για λόγους οικονομικούς αλλά αυτό δεν έχει σχέση), έχουμε διαφορετικά εμαιλ όμως. Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank-TTbank
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από makis » 26 Ιαν 2015, 01:04

thefashionista έγραψε:Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω αν δύο άτομα, χωρίς να είναι συγγενείς χρησιμοποιούν τον ίδιο υπολογιστή αλλά διαφορετικό εμαιλ μπορούν να γίνουν κ τα 2 μέλη? Η κολλητή μου θέλει να γραφτεί στο χάρισετο, αλλά δεν είμαστε σίγουροι αν γίνεται. Μένουμε μαζί και χρησιμοποιούμε τον ίδιο υπολογιστή (για λόγους οικονομικούς αλλά αυτό δεν έχει σχέση), έχουμε διαφορετικά εμαιλ όμως. Ευχαριστώ

Μπορειτε , αν οντως ειναι 2 διαφορετικα ατομα.
Να κανετε κλικ στο προφιλ σας στην ανάλογη ερώτηση.
Και να το γραφετε στο αναλογο θεμα

το λεει και ο 3ος κανονας (πρεπει να τους διαβάσετε)
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

ntite
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Κύπρος
Δήμος - Κοινότητα: Λευκωσίας Κύπρου
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ntite » 30 Ιαν 2015, 18:53

καλησπέρα
πως θα γίνω πιστοποιημένο μέλος, όταν πατάω στη φόρμα viewtopic.php?f=2&t=41221 με βγάζει εδώ: https://web163.secure-secure.co.uk/2030 ... hp?page=13 που δηλώνω στοιχεία?
και τι σημαίνει όταν κάποιος είναι silver member? είναι πιστοποιημένο μέλος?

Στέλνω με δέμα εσωτερικού (χρέωση 2,60 € εώς 1 κιλό) αλλα και με ομαδική αποστολή για χρέωσεις δείτε εδώ
Έχω λογαριασμό σε Εθνική
Περιμένω δέμα από :

Εχω μετακομισει στην Κύπρο, ευχαριστώ πολυ τα μέλη και την κοινότητα του χάρισε το, ευελπιστώ εν καιρό να μπορέσω να βελτιώσω και τα στατιστικα μου και ίσως αργότερα να επανελθω κανονικά στο site

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”