ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 14 Μαρ 2016, 08:46

Η τελευταία διορθώθηκε
Στις άλλες όμως γράφετε:

Προσωρινα ,επειδη ο συντονιστης θα μεταφερει την αγγελια στην ενοτητα ''Αχαιας'' κι επειδη ττο Νοκια μαζι με αρκετα αλλα αντικειμενα βρισκονται στην Αθηνα, οπου ηταν η κατοικια μου μεχρι προσφατα, δεν εχω τη δυνατοτητα αποστολης. Θα επανελθω οταν τα σχετικα ερθουν στο μερος οπου κατοικω τωρα. Ο συντονιστης ας μου πει αν πρεπει να κλεισω την αγγελια για να ανοιξω νεα αργοτερα. Ευχαριστω.!!!!

-Αν μέχρι να ολοκληρώσετε την μετακομιση σας μπορείτε να ασχοληθείτε με τα χαρίσματα αυτά από την Αθήνα, μπορούν να συνεχίσουν να υπάρχουν
-Αν τα αντικείμενα έχουν μεταφερθεί ήδη στην Αχαία πείτε μας να μεταφέρουμε τις αγγελίες
-Αν όμως βρίσκονται σε κούτες που θα αργήσουν πολυ να ανοίξουν, τότε τροποποιήστε την τελευταία δημοσίευση σας και κλείστε τις αγγελίες αυτες ωστε να ανοιξετε νεες οταν θα ειναι ξανα διαθεσιμα

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Aliki1984 » 16 Μαρ 2016, 17:35

Καλησπέρα. Υπάρχει περίπτωση το σύστημα να "πάρει" λάθος στατιστικά; Εγώ έχω ένα τετράδιο που γράφω τα πάντα. Τι περιμένω , από ποιον, αν έχω κάνει κατάθεση, κωδικό δέματος κτλ. Το ίδιο και σε ποιους στέλνω. Μόλις παραδοθεί το δέμα βάζω ένα κόκκινο τικ. Στο ίδιο τετράδιο γράφω και τα πήρα-έδωσα (με βάση τα νούμερα στο προφίλ μου ούτως ώστε μετρώντας τα "χωρίς τικ" πήγαινε - έλα να μην ξεπεράσω τα όρια. Χθες βράδυ λοιπόν είχα 59 πήρα και 51 έδωσα. Και πριν λίγο μου έβαλε ευχαριστώ το μέλος lenas που παρέλαβε και πήγα να ενημερώσω το τετράδιο αλλά εξακολουθεί το προφίλ μου να γράφει το ίδιο... Πώς γίνεται;
Υγ.1 το τετράδιο δεν το είχα από την αρχή της συμμετοχής μου στη σελίδα οπότε δεν μπορώ να κάνω αντιπαραβολη να δω αν κάποιος λείπει.
Υγ.2 πριν κάποιες μέρες κι άλλο μέλος είχε γράψει κάτι αντίστοιχο σε μια αγγελία του αλλά δεν θυμάμαι ποιο
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Poudim
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Poudim » 16 Μαρ 2016, 18:11

(1) Η αγγελία viewtopic.php?f=279&t=142028 με ενημέρωσε ότι ταχυδρόμησε με κωδικό CP337849399GR και η αγγελία viewtopic.php?f=187&t=142082 με κωδικό cp337410041gr , αλλά δεν «ανέβηκαν» ποτέ στις δημοδιεύσεις μου . Το ανεκάλυψα ψάχνοντας (2) . Πώς κλειδώνουμε αγγελία με τον νέο server ? (3) Πώς αναρτώ συλλογη μου ? (4) Έχω κάνει ακόμη 2 άλλες ερωτήσεις στο πρόσφατο παρελθόν και κανείς δεν απήντησε !!

Έχω web-banking μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου . Εξαρτάται από τι εργασίες προκύπτουν και πότε πρέπει να ολοκληρωθούν . Το ίδιο ισχύει και για την ταχυδρόμηση αντικειμένων μέσω ΕΛΤΑ .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από polvar » 16 Μαρ 2016, 20:03

Aliki1984 αφαιρέθηκε ένα 'ευχαριστώ' που είχατε ξεκάρφωτο από rodis24 στην αγγελία viewtopic.php?f=349&t=112530 στην οποία δεν έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον, ενώ σας έχει πατήσει 'ευχαριστώ' στην αγγελία ζήτησης του

Poudim
(1) Το σύστημα δουλεύει για όλους το ίδιο, επομένως φυσικά και ανέβηκαν αλλα θα κατέβηκαν πιο κάτω μέχρι να τις δείτε
(2) Η αγγελία κλειδώνει όπως και πριν. Βοήθεια γι αυτό δείτε στο viewtopic.php?f=305&t=142657#p310163
(3) Η ανάρτηση συλλογής περιγράφεται στην αντίστοιχη Δ. Συζήτηση. Διαβάστε το viewtopic.php?f=335&t=85656
(4) Δεν θυμάμαι να μην απάντησα σε ερωτήσεις σας. Αν θυμάμαι λάθος να μου υποδείξετε πού είναι οι ερωτήσεις αυτες

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Aliki1984 » 16 Μαρ 2016, 20:57

polvar έγραψε:Aliki1984 αφαιρέθηκε ένα 'ευχαριστώ' που είχατε ξεκάρφωτο από rodis24 στην αγγελία viewtopic.php?f=349&t=112530 στην οποία δεν έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον, ενώ σας έχει πατήσει 'ευχαριστώ' στην αγγελία ζήτησης του

Poudim
(1) Το σύστημα δουλεύει για όλους το ίδιο, επομένως φυσικά και ανέβηκαν αλλα θα κατέβηκαν πιο κάτω μέχρι να τις δείτε
(2) Η αγγελία κλειδώνει όπως και πριν. Βοήθεια γι αυτό δείτε στο viewtopic.php?f=305&t=142657#p310163
(3) Η ανάρτηση συλλογής περιγράφεται στην αντίστοιχη Δ. Συζήτηση. Διαβάστε το viewtopic.php?f=335&t=85656
(4) Δεν θυμάμαι να μην απάντησα σε ερωτήσεις σας. Αν θυμάμαι λάθος να μου υποδείξετε πού είναι
Α είχε πατήσει 2;;; Συγνώμη δεν το είχα δει! Ευτυχώς που το είδατε!

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από athina d » 21 Μαρ 2016, 17:18

η επιλογη "user" στην επεξεργασια απαντησης....δεν υπαρχει πια?

ΖΗΤΑΩ!
ΠΑΙΔΙΚΗ ΠΑΠΛΩΜΑΤΟΘΗΚΗ- ΣΕΝΤΟΝΙΑ spiderman
viewtopic.php?f=254&t=168528&p=1656952#p1656952
ΚΑΛΟ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΓΑΜΟ νο.μ/λ
viewtopic.php?f=291&t=181563

εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από polvar » 21 Μαρ 2016, 17:37

Είναι αλλά δεν παραπέμπει πλέον στο προφίλ του μέλους που αναγράφεται λόγω ενός bug που βρίσκεται σε αναμονή επισκευής

ΓΙΩΡΓΟΣ1963
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Ρίου Αχαΐας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ1963 » 21 Μαρ 2016, 21:18

polvar έγραψε:Είναι αλλά δεν παραπέμπει πλέον στο προφίλ του μέλους που αναγράφεται λόγω ενός bug που βρίσκεται σε αναμονή επισκευής
Ειχα παρατηρησει , οτι δεν δουλευε και πριν στα nickname που ειναι με Ελληνικους χαρακτηρες . Αυτο μπορει να αλλαξει;
REUSE-REDUCE-RECYCLE

Εικόνα
Υπάρχουν σκύλοι και γάτες στο σπίτι, οπότε προσοχή οι αλλεργικοί.
Για τους υπόλοιπους σας βεβαιώ οτι είναι πλήρως εμβολιασμένα και επισκέπτονται συχνά τον κτηνίατρο.

Άβαταρ μέλους
Bella19
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
57 73
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Bella19 » 21 Μαρ 2016, 23:46

Καλησπέρα!! Είναι χαζη απορία αλλα θα την κανω. Θελω να βαλω στην υπογραφή μου έναν σύνδεσμο αλλά να μη φαίνεται και να έχει έναν τίτλο. Πχ πατηστε "εδω" και όταν το παταει καποιος να πηγαινει στη διευθυνση που θελω. Πως γίνεται;; Ευχαριστώ πολύ!!!

Ειχε σχεδον την ιδια ερωτηση πιο πανω.. το βρηκα :oups:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Bella19 την 21 Μαρ 2016, 23:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Μονο χερι με χερι σε στασεις μετρο κ τραμ. Σε οσα μελη δινω το κινητο μου, εχω Viber

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Aria » 21 Μαρ 2016, 23:48

Η υπογραφή είναι για να δίνει πληροφορίες στα άλλα μέλη για τις ενεργές αγγελίες σας και για τις προτιμήσεις αποστολών/συναντήσεων.
Δεν είναι για διαφημίσεις ούτε για αυτοπροβολή ούτε για άλλα στοιχεία που μπορούν να προστεθούν στα αντίστοιχα πεδία του προφίλ σας (https://www.xariseto.gr/ucp.php?i=164)
Περισσότερα διαβάστε εδώ και στους γενικούς κανόνες

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”