ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 28 Μάιος 2016, 11:50

καλημερα! μπορειτε σας παρακαλω να ξεκλειδωσετε αυτην την αγγελια; παρελαβε το μελος και δεν μπορει να πατησει το ευχαριστω
κλειδωθηκε κατα λαθος
viewtopic.php?f=212&t=144948&hilit=%CF% ... E%B5%CF%82
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 28 Μάιος 2016, 12:57

Επανήλθε ..

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 28 Μάιος 2016, 12:58

ευχαριστω!!
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
deppieg
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4125
Εγγραφή: 21 Σεπ 2012, 11:46
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από deppieg » 29 Μάιος 2016, 14:47

Καλησπερα,
Μετεφερα ενα μηνυμα απο τον φακελο απεσταλμενα στον φακελο εισερχομενα. Ομως τωρα δεν εμφανιζεται πλεον σε κανενα απο τους δυο φακελους.
Τι εγινε; πως θα το ανακτησω;
Ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εχω Paypal, Alpha Bank, Πειραιως.

Για συναντήσεις άμεσα, πολύ κοντά στο μετρό Αμπελοκήπων (καθημερινές, πρωί έως μεσημέρι) ή Γκύζη αργά απόγευμα. Αλλιώς ως συνηθως με ΕΛ.ΤΑ. και κατ' εξαίρεση σε άλλα σημεία συνάντησης.

Καποιες φορες θα εχω αγγελιες πωλησης δικων μου αντικειμενων, σε διαδικτυο και τυπο.

Έχω εθισμό στα αρώματα όλων των ειδών, ανώνυμα και επώνυμα... Όποιος έχει διαθέσιμα ας με ενημερώσει...:bow:Εδώ η μικρή αρχόμενη συλλογή μου...viewtopic.php?f=335&t=166552

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 29 Μάιος 2016, 22:52

Εγώ , με αυξημένα δικαιώματα χρήσης δυνατοτήτων του site λόγω βαθμού, αδυνατώ να μεταφέρω πμ από τα Απεσταλμένα στα Εισερχομενα ή το ανάποδο. Δεν μου παρέχεται καν η δυνατότητα από το σύστημα, δεν υπάρχουν δηλαδή καν οι φάκελοι αυτοί στις επιλογές μετακίνησης
Γι αυτό το λόγο δεν έχω απάντηση στο ερώτημα σας
Εσείς πώς τα καταφέρατε;
Προσπαθήστε να ξανακάνετε αντίστοιχη μετακινηση και δειτε τι επιλογές σας βγαζει

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Aliki1984 » 29 Μάιος 2016, 23:00

polvar έγραψε:Εγώ , με αυξημένα δικαιώματα χρήσης δυνατοτήτων του site λόγω βαθμού, αδυνατώ να μεταφέρω πμ από τα Απεσταλμένα στα Εισερχομενα ή το ανάποδο. Δεν μου παρέχεται καν η δυνατότητα από το σύστημα, δεν υπάρχουν δηλαδή καν οι φάκελοι αυτοί στις επιλογές μετακίνησης
Γι αυτό το λόγο δεν έχω απάντηση στο ερώτημα σας
Εσείς πώς τα καταφέρατε;
Προσπαθήστε να ξανακάνετε αντίστοιχη μετακινηση και δειτε τι επιλογές σας βγαζει
Μόλις το δοκίμασα από περιέργεια. Μόλις κλικαρετε το μήνυμα κάτω κάτω στο κουτί με τις επιλογές δίπλα στη μετάβαση, μια από τις επιλογές είναι "μεταφορά των επιλεγμένων μηνυμάτων στο φάκελο Εισερχομενα "
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
deppieg
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4125
Εγγραφή: 21 Σεπ 2012, 11:46
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από deppieg » 29 Μάιος 2016, 23:02

Aliki1984 έγραψε:
polvar έγραψε:Εγώ , με αυξημένα δικαιώματα χρήσης δυνατοτήτων του site λόγω βαθμού, αδυνατώ να μεταφέρω πμ από τα Απεσταλμένα στα Εισερχομενα ή το ανάποδο. Δεν μου παρέχεται καν η δυνατότητα από το σύστημα, δεν υπάρχουν δηλαδή καν οι φάκελοι αυτοί στις επιλογές μετακίνησης
Γι αυτό το λόγο δεν έχω απάντηση στο ερώτημα σας
Εσείς πώς τα καταφέρατε;
Προσπαθήστε να ξανακάνετε αντίστοιχη μετακινηση και δειτε τι επιλογές σας βγαζει
Μόλις το δοκίμασα από περιέργεια. Μόλις κλικαρετε το μήνυμα κάτω κάτω στο κουτί με τις επιλογές δίπλα στη μετάβαση, μια από τις επιλογές είναι "μεταφορά των επιλεγμένων μηνυμάτων στο φάκελο Εισερχομενα "
Ακριβώς έτσι το έκανα κι εγώ....
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εχω Paypal, Alpha Bank, Πειραιως.

Για συναντήσεις άμεσα, πολύ κοντά στο μετρό Αμπελοκήπων (καθημερινές, πρωί έως μεσημέρι) ή Γκύζη αργά απόγευμα. Αλλιώς ως συνηθως με ΕΛ.ΤΑ. και κατ' εξαίρεση σε άλλα σημεία συνάντησης.

Καποιες φορες θα εχω αγγελιες πωλησης δικων μου αντικειμενων, σε διαδικτυο και τυπο.

Έχω εθισμό στα αρώματα όλων των ειδών, ανώνυμα και επώνυμα... Όποιος έχει διαθέσιμα ας με ενημερώσει...:bow:Εδώ η μικρή αρχόμενη συλλογή μου...viewtopic.php?f=335&t=166552

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Aliki1984 » 29 Μάιος 2016, 23:05

Δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία από το κινητό... Έβγαλα screen shot. Εμένα βέβαια μου έβγαλε ότι ο φάκελος είναι πλήρης και δεν γίνεται να μεταφερθεί. Για τσέκαρε ρε κορίτσι όλη τη λίστα σου. Μήπως λόγω παλιάς ημερομηνίας πήγε κάπου ανάμεσα. Γιατί έτσι έπαθα με τα Απεσταλμένα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 29 Μάιος 2016, 23:12

deppieg έγραψε:
Aliki1984 έγραψε:
polvar έγραψε:Εγώ , με αυξημένα δικαιώματα χρήσης δυνατοτήτων του site λόγω βαθμού, αδυνατώ να μεταφέρω πμ από τα Απεσταλμένα στα Εισερχομενα ή το ανάποδο. Δεν μου παρέχεται καν η δυνατότητα από το σύστημα, δεν υπάρχουν δηλαδή καν οι φάκελοι αυτοί στις επιλογές μετακίνησης
Γι αυτό το λόγο δεν έχω απάντηση στο ερώτημα σας
Εσείς πώς τα καταφέρατε;
Προσπαθήστε να ξανακάνετε αντίστοιχη μετακινηση και δειτε τι επιλογές σας βγαζει
Μόλις το δοκίμασα από περιέργεια. Μόλις κλικαρετε το μήνυμα κάτω κάτω στο κουτί με τις επιλογές δίπλα στη μετάβαση, μια από τις επιλογές είναι "μεταφορά των επιλεγμένων μηνυμάτων στο φάκελο Εισερχομενα "
Ακριβώς έτσι το έκανα κι εγώ....
Κατάφερα και το έκανα έτσι οπως λέτε και πήγε ενα μηνυμα των απεσταλμένων μου στα εισερχόμενα μου
Δεν χάθηκε αλλά εχει μπει με χρονολογική σειρά ανάμεσα στα άλλα εισερχόμενα
Αλλά πλέον φέρει το όνομα μου ως αποστολέα
Και έτσι ξεχωρίζει από τα άλλα
Έτσι θα βρείτε κι εσείς το δικό σας , φέρει το όνομα σας

Άβαταρ μέλους
deppieg
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4125
Εγγραφή: 21 Σεπ 2012, 11:46
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από deppieg » 29 Μάιος 2016, 23:22

Το βρήκα, Χιλια Ευχαριστώ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εχω Paypal, Alpha Bank, Πειραιως.

Για συναντήσεις άμεσα, πολύ κοντά στο μετρό Αμπελοκήπων (καθημερινές, πρωί έως μεσημέρι) ή Γκύζη αργά απόγευμα. Αλλιώς ως συνηθως με ΕΛ.ΤΑ. και κατ' εξαίρεση σε άλλα σημεία συνάντησης.

Καποιες φορες θα εχω αγγελιες πωλησης δικων μου αντικειμενων, σε διαδικτυο και τυπο.

Έχω εθισμό στα αρώματα όλων των ειδών, ανώνυμα και επώνυμα... Όποιος έχει διαθέσιμα ας με ενημερώσει...:bow:Εδώ η μικρή αρχόμενη συλλογή μου...viewtopic.php?f=335&t=166552

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”