ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank-TTbank
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από makis » 30 Ιουν 2011, 22:23

vaskokkal έγραψε:Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει κάποιος τρόπος να τσεκάρω κάποιο θέμα (πχ παιδικά είδη Ν. Θεσσαλονίκης) κ να βλέπω την καινούργιο υπάρχει ή θα πρέπει να βλέπω τις αγγελίες συνολικά;
Πανω απο ΚΑΘΕ αγγελια στο ροζ φοντο που λεει για τους κανονες λεει και αυτο !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
zasia
VIP Member
VIP Member
62 92
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από zasia » 01 Ιούλ 2011, 00:10

Να ρωτησω κι εγω κατι, εδω και λιγο καιρο ειχα κανει καταθεση στη Eurobank για να λαβω απο μια αγγελια, επειδη ομως μας εφεραν αντιστοιχο αντικειμενο δωρο απεσυρα το ενδιαφερον, να το παρει καποιος αλλος, Το ποσο δεν θελω να το χρησιμοποιησω σε καποια αλλη ζητηση αλλα να διατεθει σαν δωρεα στο σαϊτ, ενταξει, ειναι πολυ μικρο σαν ποσο, αλλα φασουλι το φασουλι, γεμιζει το σακουλι... Γινεται αυτο??
Ζητω συγνωμη για την καθυστερηση, επιστρεφω Αθηνα και θα τακτοποιησω οποια εκρεμμοτητα, ευχαριστω.

Για ολες τις αγγελιες μου καντε ''κλικ'' εδω --> http://1gr.me/fDnV4

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gogo » 01 Ιούλ 2011, 00:12

zasia έγραψε:Να ρωτησω κι εγω κατι, εδω και λιγο καιρο ειχα κανει καταθεση στη Eurobank για να λαβω απο μια αγγελια, επειδη ομως μας εφεραν αντιστοιχο αντικειμενο δωρο απεσυρα το ενδιαφερον, να το παρει καποιος αλλος, Το ποσο δεν θελω να το χρησιμοποιησω σε καποια αλλη ζητηση αλλα να διατεθει σαν δωρεα στο σαϊτ, ενταξει, ειναι πολυ μικρο σαν ποσο, αλλα φασουλι το φασουλι, γεμιζει το σακουλι... Γινεται αυτο??
γινεται

Άβαταρ μέλους
zasia
VIP Member
VIP Member
62 92
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από zasia » 01 Ιούλ 2011, 00:28

Oκ, καντε το τοτε :D
Ζητω συγνωμη για την καθυστερηση, επιστρεφω Αθηνα και θα τακτοποιησω οποια εκρεμμοτητα, ευχαριστω.

Για ολες τις αγγελιες μου καντε ''κλικ'' εδω --> http://1gr.me/fDnV4

vaskokkal
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ιωαννίνων
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vaskokkal » 01 Ιούλ 2011, 01:18

makis έγραψε:
vaskokkal έγραψε:Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει κάποιος τρόπος να τσεκάρω κάποιο θέμα (πχ παιδικά είδη Ν. Θεσσαλονίκης) κ να βλέπω την καινούργιο υπάρχει ή θα πρέπει να βλέπω τις αγγελίες συνολικά;
Πανω απο ΚΑΘΕ αγγελια στο ροζ φοντο που λεει για τους κανονες λεει και αυτο !

Απαντήστε μου κ σε αυτό το μήνυμα:
Αγαπητοί administrator γιατί δεν απαντάτε σε πμ; Ή εγώ δεν στέλνω σωστά μήνυμα (γιατί δεν εμφανίζεται στα απεσταλμένα) ή εσείς έχετε πολύ φόρτο κ δεν προλαβαίνετε να απαντήσετε σε όλα τα μηνύματα. Τι γίνεται τελικά

Άβαταρ μέλους
niki_Z
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Χανίων
Δήμος - Κοινότητα: Παμίσου Καρδίτσας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από niki_Z » 01 Ιούλ 2011, 01:37

giotagts έγραψε:ειχα δανισει ενα βιβλιο σε ενα παιδι σε μια αγγελια που το ζητσουσε. για να κλεισει τωρα που επεστραφει εχω μια απορια, τι γινεται με τα ευχαριστω? βαζουμε κι οι δυο? δε βαζει κανεις οπως στις ανταλλαγες? γινεται κατι αλλο? :mm:
λογικα δεν πρεπει να βαλει κανεις ευχαριστω..
Δείτε εδώ τις ενεργές αγγελίες μου: http://bit.ly/gLm82f

Προτιμώ να χαρίζω σε άτομα που είναι εντάξει στις υποχρεώσεις τους
Αποστολή με ΔΕΜΑ ΕΛΤΑ

παρακαλώ πολύ τα μελή που μου στέλνουν γραμματόσημα να γραφούν μέσα για ποιο αντικείμενο είναι και το ψευδώνυμο τους όταν δεν παραλαμβάνω γραμματόσημα εντός 15 ημερών χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος το αντικείμενο θα πηγαίνει στον επόμενο ενδιαφερόμενο ευχαριστώ
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ

Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Παπούτσι: 40
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cactus » 01 Ιούλ 2011, 11:48

Γεία!!! Θέλω μια βοήθεια και πάλι.... :z Συμφώνησα με κάποιο μέλος να μου στείλει ένα αντικείμενο (συγκεκεριμένα ένα δερμάτινο μπουφάν) με την κούριερ του xariseto.gr! Εγώ από πλευράς μου σαν παραλήπτης τι πρέπει να κάνω; Να καταθέσω τα χρήματα στον προσωπικό λογαριασμό του αποστολέα (μέλος), ή να κάνω κατάθεση σε 1 από τις 3 τράπεζες (Πειραιώς/Εμπορική/Eurobank) που αναφέρει το site με δικαιούχο Δημούδη; Και τι ποσό πρέπει να καταθέσω....; Γιατί παέι ανάλογα με το βάρος.... έως 4 κιλά 3,5 ευρώ κτλ... και σαν ατιολογία, θα βάλω από cactus σε τάδε μέλος ή Δημούδη (δικαιούχος). Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :

Περιμένω δέμα από:

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gogo » 01 Ιούλ 2011, 11:59

cactus έγραψε:Γεία!!! Θέλω μια βοήθεια και πάλι.... :z Συμφώνησα με κάποιο μέλος να μου στείλει ένα αντικείμενο (συγκεκεριμένα ένα δερμάτινο μπουφάν) με την κούριερ του xariseto.gr! Εγώ από πλευράς μου σαν παραλήπτης τι πρέπει να κάνω; Να καταθέσω τα χρήματα στον προσωπικό λογαριασμό του αποστολέα (μέλος), ή να κάνω κατάθεση σε 1 από τις 3 τράπεζες (Πειραιώς/Εμπορική/Eurobank) που αναφέρει το site με δικαιούχο Δημούδη; Και τι ποσό πρέπει να καταθέσω....; Γιατί παέι ανάλογα με το βάρος.... έως 4 κιλά 3,5 ευρώ κτλ... και σαν ατιολογία, θα βάλω από cactus σε τάδε μέλος ή Δημούδη (δικαιούχος). Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
θα κανεις καταθεση σε εναν απο τους 3 λογαριασμους με αιτιολογια cactous, θα κανεις καταθεση αναλογα με το βαρος του μπουφαν αν ειναι πανω απο 4 κιλα θα πρεπει να δεις ποσο ειναι η κουριερ στο σχετικο πινακα αν ειναι μεχρι 4 κιλα θα κανεις 3,5 € καταθεση

Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Παπούτσι: 40
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cactus » 01 Ιούλ 2011, 12:02

Ωραία! Πάω καταθέτω το ποσό σε μια από τις 3 τράπεζες και σαν αιτιολογία βάζω cactus! Και έπειτα στέλνω κάποιο κωδικό ή κάποιο αριθμό κατάθεσης στο μέλος που είναι να μου στείλει το δέμα (αποστολέας); Από πλευράς μου κάνει κάτι άλλο; Ευχαριστώ!
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :

Περιμένω δέμα από:

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 01 Ιούλ 2011, 23:41

cactus έγραψε:Ωραία! Πάω καταθέτω το ποσό σε μια από τις 3 τράπεζες και σαν αιτιολογία βάζω cactus! Και έπειτα στέλνω κάποιο κωδικό ή κάποιο αριθμό κατάθεσης στο μέλος που είναι να μου στείλει το δέμα (αποστολέας); Από πλευράς μου κάνει κάτι άλλο; Ευχαριστώ!
εσύ δεν κάνεις τίποτε άλλο...αφού δούν την κατάθεση με την αιτιολογία cactus θα τρέξουν και την αίτηση που θα έχει κάνει το μέλος που σου στέλνει το μπουφάν...εσύ απλά περιμένεις...και για ξέρετε όλα τα μέλη όποιος έχει λογαριασμό στην γιούρομπανκ μπορεί να κάνει μέσω τηλεφώνου την κατάθεση των 3,50 ευρώ ζητώντας απο την γιούρομπανκ κωδικό για τηλεφωνικές συναλλαγές...Εγώ τον είχα για άλλες δουλειές και τώρα απλά ότι ώρα θέλω πέρνω και ζητάω να κάνω μεταφορά ποσού σε λογαριασμό τρίτου δίνω τα στοιχεία και τέλος...δεν πάω πουθενά :D :D :D
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”