ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 17 Σεπ 2010, 23:15
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από cactus » 01 Ιούλ 2011, 12:02

Ωραία! Πάω καταθέτω το ποσό σε μια από τις 3 τράπεζες και σαν αιτιολογία βάζω cactus! Και έπειτα στέλνω κάποιο κωδικό ή κάποιο αριθμό κατάθεσης στο μέλος που είναι να μου στείλει το δέμα (αποστολέας); Από πλευράς μου κάνει κάτι άλλο; Ευχαριστώ!
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :


Περιμένω δέμα από:






Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 01 Ιούλ 2011, 23:41

cactus έγραψε:Ωραία! Πάω καταθέτω το ποσό σε μια από τις 3 τράπεζες και σαν αιτιολογία βάζω cactus! Και έπειτα στέλνω κάποιο κωδικό ή κάποιο αριθμό κατάθεσης στο μέλος που είναι να μου στείλει το δέμα (αποστολέας); Από πλευράς μου κάνει κάτι άλλο; Ευχαριστώ!
εσύ δεν κάνεις τίποτε άλλο...αφού δούν την κατάθεση με την αιτιολογία cactus θα τρέξουν και την αίτηση που θα έχει κάνει το μέλος που σου στέλνει το μπουφάν...εσύ απλά περιμένεις...και για ξέρετε όλα τα μέλη όποιος έχει λογαριασμό στην γιούρομπανκ μπορεί να κάνει μέσω τηλεφώνου την κατάθεση των 3,50 ευρώ ζητώντας απο την γιούρομπανκ κωδικό για τηλεφωνικές συναλλαγές...Εγώ τον είχα για άλλες δουλειές και τώρα απλά ότι ώρα θέλω πέρνω και ζητάω να κάνω μεταφορά ποσού σε λογαριασμό τρίτου δίνω τα στοιχεία και τέλος...δεν πάω πουθενά :D :D :D
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Vlada
VIP Member
VIP Member
84 78
Δημοσιεύσεις: 1510
Εγγραφή: 15 Απρ 2011, 18:20
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Vlada » 01 Ιούλ 2011, 23:51

ΜΑΡΑΤΑ έγραψε:.και για ξέρετε όλα τα μέλη όποιος έχει λογαριασμό στην γιούρομπανκ μπορεί να κάνει μέσω τηλεφώνου την κατάθεση των 3,50 ευρώ ζητώντας απο την γιούρομπανκ κωδικό για τηλεφωνικές συναλλαγές...Εγώ τον είχα για άλλες δουλειές και τώρα απλά ότι ώρα θέλω πέρνω και ζητάω να κάνω μεταφορά ποσού σε λογαριασμό τρίτου δίνω τα στοιχεία και τέλος...δεν πάω πουθενά :D :D :D
Γνωρίζεις, μήπως, τι ποσό χρεώνουν για αυτήν την υπηρεσία;

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5022
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από gogo » 02 Ιούλ 2011, 00:13

Vlada έγραψε:
ΜΑΡΑΤΑ έγραψε:.και για ξέρετε όλα τα μέλη όποιος έχει λογαριασμό στην γιούρομπανκ μπορεί να κάνει μέσω τηλεφώνου την κατάθεση των 3,50 ευρώ ζητώντας απο την γιούρομπανκ κωδικό για τηλεφωνικές συναλλαγές...Εγώ τον είχα για άλλες δουλειές και τώρα απλά ότι ώρα θέλω πέρνω και ζητάω να κάνω μεταφορά ποσού σε λογαριασμό τρίτου δίνω τα στοιχεία και τέλος...δεν πάω πουθενά :D :D :D
Γνωρίζεις, μήπως, τι ποσό χρεώνουν για αυτήν την υπηρεσία;
δωρεαν ειναι

Άβαταρ μέλους
irene_labros
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3171
Εγγραφή: 08 Ιουν 2011, 23:52
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Δύμης Αχαΐας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από irene_labros » 02 Ιούλ 2011, 21:16

συγνωμη για την ενοχληση ρε παιδια αλλα εχω μια απορια εχω 3 μερρες που εκανα στο courier για να ερθουν να παρουν ενα δεμα απο μενα να το στειλουν και ακομα να φανουν.μπορει να μου εξηγησει καποιος τι συμβαινει? ή αν ετσι ειναι τα πραγματα και πρεπει να περασει ενα χρονικο διαστημα μεχρι να ερθουν γτ δεν ξερω απο αυτα?

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 02 Ιούλ 2011, 21:32

irene_labros έγραψε:συγνωμη για την ενοχληση ρε παιδια αλλα εχω μια απορια εχω 3 μερρες που εκανα στο courier για να ερθουν να παρουν ενα δεμα απο μενα να το στειλουν και ακομα να φανουν.μπορει να μου εξηγησει καποιος τι συμβαινει? ή αν ετσι ειναι τα πραγματα και πρεπει να περασει ενα χρονικο διαστημα μεχρι να ερθουν γτ δεν ξερω απο αυτα?
εσύ έκανες αίτηση πρίν 3 μέρες το μέλος όμως είχε πληρώσει;;;;αν δεν γίνει πληρωμή, εντολή να φύγει το δέμα δεν δίνεται ακόμη και αν εσύ το έχεις κάνει την αίτηση ένα μήνα πρίν που λέει ο λόγος...μόλις πληρωθεί τότε θα έρθουν να το πάρουν...εκτός και στη δική σου περίπτωση συμβαίνει κάτι άλλο που δεν ξέρω :z :z
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
di_ci
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
11 11
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: 19 Ιουν 2011, 12:47
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Aβδήρων Ξάνθης
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από di_ci » 05 Ιούλ 2011, 00:13

καλησπερα να κανω μι ερωτηση γιατι οταν μου στελνουν μυνημα στο προσωπικο οταν δεν τα ανοιγω αμσεσως μου λεει οτι διεγραφονται δεν μου το εκανε αυτο τοσες μερες??? ευχαριστω θα περιμενω απαντηση σας :please:

Άβαταρ μέλους
niki_Z
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 12226
Εγγραφή: 12 Ιουν 2010, 11:51
Νομός κατοικίας: Ν. Χανίων
Δήμος - Κοινότητα: Παμίσου Καρδίτσας
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από niki_Z » 05 Ιούλ 2011, 08:46

di_ci έγραψε:καλησπερα να κανω μι ερωτηση γιατι οταν μου στελνουν μυνημα στο προσωπικο οταν δεν τα ανοιγω αμσεσως μου λεει οτι διεγραφονται δεν μου το εκανε αυτο τοσες μερες??? ευχαριστω θα περιμενω απαντηση σας :please:
κ εμενα μου το εκανε αυτο εχθες αλλα υπεθεσα οτι τα διαγραφει το μελος που τα στελνει πριν τα διαβασω.. :mm:
Δείτε εδώ τις ενεργές αγγελίες μου: http://bit.ly/gLm82f

Προτιμώ να χαρίζω σε άτομα που είναι εντάξει στις υποχρεώσεις τους
Αποστολή με ΔΕΜΑ ΕΛΤΑ

παρακαλώ πολύ τα μελή που μου στέλνουν γραμματόσημα να γραφούν μέσα για ποιο αντικείμενο είναι και το ψευδώνυμο τους όταν δεν παραλαμβάνω γραμματόσημα εντός 15 ημερών χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος το αντικείμενο θα πηγαίνει στον επόμενο ενδιαφερόμενο ευχαριστώ
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ

Άβαταρ μέλους
tatianoula
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5475
Εγγραφή: 11 Ιουν 2011, 19:23
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλιάκμονα Καστοριάς
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από tatianoula » 05 Ιούλ 2011, 14:46

γεια σας οταν ειναι καποιος αποκλεισμενος κ πρεπει να του στειλω δεμα...να το στειλω κανονικα θα μπορεσει μετα να ευχαριστησει η να μην στειλω??????


ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΟΜΑΔΙΚΑ ΔΕΜΑΤΑ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ. Δείτε εδώ πως συμφέρει

Μαζι με την διευθυνση να γραφετε κ το κινητο σας.το ζητανε στα Ελτα!

Άβαταρ μέλους
Vlada
VIP Member
VIP Member
84 78
Δημοσιεύσεις: 1510
Εγγραφή: 15 Απρ 2011, 18:20
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Vlada » 05 Ιούλ 2011, 18:39

Καλησπέρα.
Θέλω να κάνω αποστολή με κούριερ με πράγματα από τρις αγγελίες
από ποια αγγελία θα βάλω το ID στο πεδίο "ID αγγελίας το t" ;
Ευχαριστώ :D :D

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”