ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
vaskokkal
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από vaskokkal » 13 Ιούλ 2011, 12:58

makis έγραψε:
vaskokkal έγραψε:Να κάνω δηλαδή πολλαπλές καταθέσεις των 3,5 € ή μία (π.χ μία κατάθεση 35 €);
MIA ! αλλιως θα σε διωξει ο υπαλληλος αν κανεις μια-μια καταθεση ! :D ;)
Χα χα εννοείται με τέτοιες ζέστες κιόλας. Θα κάνω κατάθεση μέσω του μηχανήματος που έχουν στα καταστήματα αυτά των αυτόματων πληρωμών.
Ευχαριστώ πάντως .(Παρεπιπτόντως μου έχετε αφήσει κάποιο μήνυμα - ερώτημα αναπάντητο μήπως θα μπορούσατε να μου το απαντήσετε;)

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeorgeF » 13 Ιούλ 2011, 21:12

Αρχικά makis με συγχωρείς,εκ παραδρομής έστειλα το pm με την ερώτηση.Να τη θέσω τώρα και εδώ:
Τελικά οι ανταλλαγές ισχύουν μόνο για καινούρια πράγματα ή όχι;Γιατί βλέπω μια αγγελία ανταλλαγής εδώ:
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... 8&start=10
και δεν είναι καθόλου καινούριο το αντικείμενο.
Επίσης, κατά την προσωπική μου άποψη είναι παράλογο να υπάρχει αγγελία όπου ανταλλάσει κανείς κάτι το χαλασμένο και περιμένει να πάρει κάτι λειτουργικό.
  • Πριν γράψετε κάτι,διαβάστε τους κανόνες

Αποφεύγετε να βάζετε αγγελίες για αντικείμενα (ειδικά για υπολογιστές/κινητά/ηλεκτρονικές συσκευές) για τα οποία δεν είστε σίγουροι αν λειτουργούν.

Aν κάτι φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό, τότε πιθανότατα δεν είναι αληθινό.

Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
Anastasiakoutsouri
Banned member !!
Banned member !!
11 37
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ομαλών Κεφαλληνίας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anastasiakoutsouri » 16 Ιούλ 2011, 16:38

επιδί παρακολουθώ πολλά θέματα και έχω πίξει πως μπορώ αυτα που δεν χρειαζομαι να τα διαγράψω? αν διλαδι πατάω Προβολή των δημοσιεύσεών σας να μου βγαζει μονο αυτα που θελω και όχι τα παλια θεματα?
απο 26-9-2011 λογο εργασίας και εκει που θα ειμαι δεν θα εχω ιντερνετ θα μπαίνω καθε Κυριακή μόνο οπότε για οποιαδήποτε καθυστέρηση ζητάω την κατανόηση σας

Άβαταρ μέλους
Anastasiakoutsouri
Banned member !!
Banned member !!
11 37
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anastasiakoutsouri » 16 Ιούλ 2011, 22:45

είναι να χαρίσω αυτο το σκουπάκι...http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=19&t=48042 πως μπορω να χρεισιμοποιησω το κουριερ?
απο 26-9-2011 λογο εργασίας και εκει που θα ειμαι δεν θα εχω ιντερνετ θα μπαίνω καθε Κυριακή μόνο οπότε για οποιαδήποτε καθυστέρηση ζητάω την κατανόηση σας

theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από theosve » 17 Ιούλ 2011, 00:02

Διαβαστε παρακατω σχετικα με το κουριερ.

http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... 99#p182099
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786
και 'ευχαριστώ' στο viewtopic.php?f=275&t=14951

Άβαταρ μέλους
Anastasiakoutsouri
Banned member !!
Banned member !!
11 37
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anastasiakoutsouri » 17 Ιούλ 2011, 00:04

το διαβασα αλλα είναι ολοκληρη ταλεπορία...

Άβαταρ μέλους
Anastasiakoutsouri
Banned member !!
Banned member !!
11 37
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anastasiakoutsouri » 17 Ιούλ 2011, 18:40

ξέρω ότι έχω ζητήσει πολλά πράγματα και ευχαριστώ πολύ για την κατανοεισει...η ερωτησή μου είναι πότε θα έχω το δικαιομα ζητησεις παλυ?

rilke
VIP Member
VIP Member
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από rilke » 17 Ιούλ 2011, 22:47

Anastasiakoutsouri έγραψε:ξέρω ότι έχω ζητήσει πολλά πράγματα και ευχαριστώ πολύ για την κατανοεισει...η ερωτησή μου είναι πότε θα έχω το δικαιομα ζητησεις παλυ?

Καλησπέρα, στο xariseto μπορείς να ζητάς 5 αντικείμενα το μήνα αν είσαι απλό μέλος.
Αν έχεις πραγματική όμως ανάγκη για κάτι, μπορείς να επικοινωνήσεις με τους διαχειριστές, υπάρχει καλή διάθεση.

Επίσης αν σου αρέσει γενικά να "βρίσκεις" ή να ανταλλάζεις γενικώς πράγματα αντί να αγοράζεις καινούργια και να καταναλώνεις
υπάρχουν και φόρουμ στο διαδίκτυο χωρίς όριο ζήτησης αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν είναι εξίσου οργανωμένα.
Αν θέλεις σου στέλνω ΠΜ ;)

Άβαταρ μέλους
ol_dim
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Φθιώτιδας
Δήμος - Κοινότητα: Κρανιδίου Αργολίδας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ol_dim » 18 Ιούλ 2011, 09:56

Καλημέρα!! Θα ήθελα παρακαλώ να ρωτήσω πως μπορώ να αλλάξω κάτι στην αγγελία μου αφού δεν μου βγάζει επεξεργασία; Επιπλέον προσπαθώ ξανά να κλείσω κάποιες αγγελίες μου και δεν μπορώ, οπότε απλά έγραψα προς το παρόν προσφορά έκλεισε. Θα ήθελα παρακαλώ αν γίνεται και δεν είναι μεγάλος κόπος να μου τις κλείσει κάποιος διαχειριστής!! Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!
"Bereue nie was du getan hast, wenn du es zum Zeitpunkt des Geschehens auch wolltest......"

Παρακαλώ να είστε συνεπείς όταν δηλώνετε για κάτι ενδιαφέρον, διότι ο χρόνος μου είναι περιορισμένος...Ευχαριστώ πολύ!!

salepi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από salepi » 19 Ιούλ 2011, 01:00

Στην παρακάτω αγγελία ένα μέλος μπερδεύτηκε και, μάλλον για να εκφράσει τις ευχαριστίες του γενικώς, πάτησε 2 φορές του ευχαριστώ στο μέλος που χάριζε και μία σε μένα.
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=32&t=47954
Δεν ξέρω αν τελικώς παρέλαβε το αντικείμενο ή τί έγινε, αλλά παρακαλώ κάποιον να αφαιρέσει το ευχαριστώ από το δικό μου όνομα, μιας και δεν έδωσα κάτι σε εκείνη την αγγελία.
Λόγω μεγάλου φόρτου εργασίας όσοι ζητήσουν πράγματα παραλαμβάνουν από Σχολή Τυφλών ή από Καμάρα/Πανεπιστήμια κάποιες μέρες και ώρες ή με ΕΛΤΑ. Όποιος ζητάει με ΕΛΤΑ, αναλαμβάνει την ευθύνη, γι'αυτό παρακαλώ τα μέλη να πατάνε το "ευχαριστώ" ακόμη κι αν δεν παραλάβουν μετά από καιρό. Το ίδιο, φυσικά, ισχύει και για μένα.

Oι αγγελίες μου: http://goo.gl/dhA3H

Προσφέρω/Ανταλλάσσω μαθήματα Μονωδίας (κλασικού τραγουδιού)
Παραδίδω ιδιαίτερα φιλολογικών

Χρωστάω 55 λεπτά στη MairyZ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”