ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από theosve » 17 Αύγ 2011, 14:32

Εχει ξανααναφερθει οτι αν περασουν καποιες μερες και δεν εχει ερθει το κουριερ πρεπει να ενημερωνετε τη Γωγω αφου πρωτα εχετε βεβαιωθει οτι ο παραληπτης εχει πληρωσει για να παραλαβει.
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

Άβαταρ μέλους
marstav
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Κιλκίς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από marstav » 17 Αύγ 2011, 15:01

ευχαριστω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Μπορείτε να παραλαμβάνετε και από Δυτική Θεσσαλονίκη όπου μένουν οι γονείς μου.

Η διεύθυνση ειναι όπως σας τη δίνω εξαρχής!
ΟΤΑΝ παραλαμβάνω (κι ας φαινεται οτι εχει φτασει στα ελτα 5 μερες πριν) ενημερώνω.
ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Μη βιάζεστε ν μου την πείτε απλά και μόνο επειδή βλέπετε στη διαδρομή των ελτα οτι παρέλαβα!!!!! Το ταχυδρομείο είναι δυο χωριά πιο εκεί και ο ταχυδρόμος δεν! :z
Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
alkat
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alkat » 18 Αύγ 2011, 14:13

κλειδωσα την παρακατω αγγελια
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=291&t=48585
τα πραγματα εχουν δωθει το ενα στο μελος arial χερι με χερι και το αλλο στο μελος ανθηκ...εχουν ευχαριστησει και οι δυο αλλα δεν μου εγραψε το μελος ανθηκ αν παρελαβε...θα εχω καποιο προβλημα?
ευχαριστω πολυ!!!!!!!!
δειξτε υπομονη...ειναι λιγο δυσκολα λογω χρονου.. . οι αποστολές μου ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ λογω του ότι προσπαθώ να μαζεύω ομαδική......
Μου χρωσταει:eiritsel
. να με συγχωρείτε για τα χάλια στατιστικά μου...οι ανάγκες μεγαλώνουν όσο μεγαλώνουν και τα παιδιά....προσπαθώ να τα διορθώσω 😁...
Για αποστολες εχω μονο εθνική (και ebanking)

Άβαταρ μέλους
ισα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ισα » 18 Αύγ 2011, 19:45

όταν κάποιος μας πατάει ευχαριστώ στην αγγελια [ως καταλαβένουμε οτι εχει πατήσει ?
παιδια βοηθήστε έχω καταμπερδευτη .... στέλνω πράγματα κ μου δείχνει οτι εχω δώσει μονο 3 αντικίμενα σ 3 αγγελίες...
Εικόνα
Έχω λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στέλνω και ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ!

Καμιά φορά αργώ η ξεχνάω μένω σε χωριό οπότε οι μετακινήσεις μου είναι δύσκολες,έχω μια μικρή πριγκίπισσα και την μεγαλώνω μόνη μου !
Είμαι αδερφή με το μέλος peggouliny,και συγγενείς με το μέλος tsogme!

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 18 Αύγ 2011, 19:54

alkat έγραψε:κλειδωσα την παρακατω αγγελια
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=291&t=48585
τα πραγματα εχουν δωθει το ενα στο μελος arial χερι με χερι και το αλλο στο μελος ανθηκ...εχουν ευχαριστησει και οι δυο αλλα δεν μου εγραψε το μελος ανθηκ αν παρελαβε...θα εχω καποιο προβλημα?
ευχαριστω πολυ!!!!!!!!
Εφοσον εχει ευχαριστησει εχει παραλαβει αλλα καλο θα ειναι να γραφεται κ απο κατω.Αλλα στην περιπτωση αυτην ρωτας το μελος με π.μ εαν παρελαβε κτλ.
ισα έγραψε:όταν κάποιος μας πατάει ευχαριστώ στην αγγελια [ως καταλαβένουμε οτι εχει πατήσει ?
παιδια βοηθήστε έχω καταμπερδευτη .... στέλνω πράγματα κ μου δείχνει οτι εχω δώσει μονο 3 αντικίμενα σ 3 αγγελίες...
Απο κατω σε καθε αγγελια σου θα λεει ΄Οι παρακάτω χρήστες ευχαρίστησαν το μέλος ταδε για την αγγελία του, και δηλώνουν οτι πήραν το αντικείμενο-α το μελος ταδε'
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ξηροκρήνη - Αγίων Πάντων, αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Άβαταρ μέλους
Magiie3
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
12 28
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Magiie3 » 21 Αύγ 2011, 17:00

Kαλησπερα. Επειδη ο υπολογιστης μου ειναι σχετικα παλιος πολλες φορες το ιντερντετ κολλαει και δεν μπαινει, ετσι καμια φορα μπαινω απ'τον υπολογιστη μιας φιλης μου (της roseλοστ). Δεν υπαρχει προβλημα ετσι?

evridikitasou
new member
new member
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Επικοινωνία:

συλλογική δωρεά νεανικών κοσμημάτων

Δημοσίευση από evridikitasou » 24 Αύγ 2011, 22:13

καλησπέρα, έχω την εξής απορία..
έχω μαζέψει διάφορα κοσμήματα νεανικά δικά μου και τσάντες που δν χρησιμοποιώ, συνολικά είναι γύρω στα 40 κομμάτια..υπάρχει κάπου που μπορώνα τα δώσω όλα μαζί;έχετε καμιά ιδέα;κάτι σαν ίδρυμα με παιδιά ή κάτι τέτοιο..έχω δυνατότητα να μαζέψω και άλλα από φίλες μου..καμιά ιδέα;

ευχαριστώ πολύ

Άβαταρ μέλους
elen2
Diamond Member
Diamond Member
40 73
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από elen2 » 26 Αύγ 2011, 14:19

καλησπέρα, δυο απορίες έχω, πότε κάποιος ειναι περιορισμένο μέλος και γιατι δεν ενημερώνετε το "μέλη που πήραν ban"? απλα έχει τύχει να στείλω- πάρω απο μέλη που εχουν ban και δεν τα βρίσκω στο αντίστοιχο θέμα ώστε να ξέρω να πράξω καταλλήλως. (δεν θυμάμαι τώρα ονόματα γιατι έχει περάσει καιρός). ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
katterin
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
43 23
Δήμος - Κοινότητα: Μαργαριτίου Θεσπρωτίας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από katterin » 28 Αύγ 2011, 12:50

Καλησπέρα, δύο απορίες:

1) Βρήκα στο θέμα "Προσφέρεις δουλειά ή υπηρεσία ; " μία αγγελία που πιθανόν να μ' ενδιαφέρει και έστειλα π.μ. στο μέλος ώστε να έρθουμε σε συννενόηση. Δεδομένου ότι το εν λόγω θέμα είναι συλλογικό και όχι ατομικό (και η αγγελία ήταν του 2009), πρέπει να απαντήσω κι εκεί ότι έστειλα π.μ. ή το θέμα είναι μόνο για να καταχωρούν τις αγγελίες οι προσφέροντες;

2) Σε αναζήτηση που έκανα στο σάιτ για κάτι που ψάχνω, έπεσα πάνω σε μία αγγελία η οποία έχει κλείσει εδώ και καιρό, όμως ένα μέλος απ' αυτή την αγγελία (όχι αυτό που άνοιξε το θέμα) ίσως να έχει αυτό που ζητάω. Του έστειλα λοιπόν π.μ. ελπίζοντας ότι αν μπορεί να με βοηθήσει, θα γράψει στην αγγελία μου (ότι προσφέρει δηλαδή...). Έπρεπε να κάνω κάτι άλλο, δεδομένου ότι εκείνη η αγγελία είχε κλείσει; Ρωτάω γιατί δε θέλω να φανεί ότι στέλνω π.μ. σε κάποιο μέλος χωρίς να έχω απαντήσει σε κάποια αγγελία.

Ευχαριστώ πολύ

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank-TTbank
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από makis » 29 Αύγ 2011, 02:35

mrscaty έγραψε:χαίρεται..είμαι καινούριο μέλος.. κάθε φορά που κάνω μια δημοσίευση για να χαρίσω κάτι το εικονίδιο έχει πάνω ένα αστεράκι. αυτό τι σημαίνει;ρωτάω επειδή εκεί που εξηγείτε τα σύμβολα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο. ευχαριστώ πολύ.
Που πανω το βλεπεις αυτο
elen2 έγραψε:καλησπέρα, δυο απορίες έχω, πότε κάποιος ειναι περιορισμένο μέλος και γιατι δεν ενημερώνετε το "μέλη που πήραν ban"? απλα έχει τύχει να στείλω- πάρω απο μέλη που εχουν ban και δεν τα βρίσκω στο αντίστοιχο θέμα ώστε να ξέρω να πράξω καταλλήλως. (δεν θυμάμαι τώρα ονόματα γιατι έχει περάσει καιρός). ευχαριστώ
περιορισμενο μπαινει ενα μελος οταν ζηταει με πμ η οταν ζηταει παρα πολλα (πχ εδωσε 5 και πηρε 25+) ενω του εγινε παρατήρηση και συνεχίζει και ζηταει.

Καποιες φορες δεν το γραφουμε ! :< λογο ελλειψεις χρονου για το ποιοι πηραν ban
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”