ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
XRISLA
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2009
Εγγραφή: 28 Οκτ 2011, 17:20
Νομός κατοικίας: Ν. Χανίων
Δήμος - Κοινότητα: Τραγανού Ηλείας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από XRISLA » 18 Νοέμ 2011, 14:16

manoula3 έγραψε:χρυσλα μου χωρις να ειμαι σιγουρη,γιατι καινουρια ειμαι,νομιζω οτι μπορεις να πατησεις ευχαριστω στο μελος σε αλλη δημοσιευση του,οχι μονο στη συγκεκριμενη αγγελια!!απλα να της στειλεις κ μνμ να της το πεις οτι πατησες καπου αλλου!!νομιζω οτι γινεται,αλλα μη σε παρω κ στο λαιμο μου!!ελπιζω καποιος αλλος να σε βοηθησει καλυτερα!! :}
ευχαριστω!ελπιζω να γινεται και μπορεσει και η courier να κανει κανονικα την αποστολη
Kαποιοι ανθρωποι γυρω μας, μας εχουν αναγκη. Aς τους βοηθησουμε. Mπορουμε. Eιναι κριμα να υπαρχουν ανθρωποι που κρυωνουν, που πεινανε. Eχουν γεμισει οι γειτονιες μας. Aς σκυψουμε απο πανω τους και ας μη τους προσπερναμε. Aς δειξουμε την ανθρωπια μας!


Άβαταρ μέλους
giannis16
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
16 14
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 20 Ιουν 2011, 17:11
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: S
Τοποθεσία: θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από giannis16 » 18 Νοέμ 2011, 14:20

manoula3 έγραψε:καλημερα!!!!σημερα στα ποστ μου εμφανιζεται η επεξεργασια,αλλα σε παλια ποστ οχι!!αν μπορει καποιος να βοηθησει γιατι δεν μπορω να κλειδωσω 2 παλιες αγγελιες! :?
πατάς "επεξεργασία" μετά το ζητάω ή το χαρίζω ου γράφει ο τίτλος το κάνεις [ΕΚΛΕΙΣΕ]

και μετα τέρμα κάτω έχει ένα κουτί που το διαλέγεις που γράφει κλειδώστε το θέμα

Εγκρεμότητα πρός συνενόηση:
Εγκρεμότητα προς αποστολή-παραλαβή :
Περιμένω γραμματόσημα:
Περιμένω ευχαριστώ: marina_lee_m



είναι χαρά μου να δώσο κάτι που χρειάζεται ο συνάνθρωπος μου!!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
giotagts
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2649
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2010, 00:52
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Εσπερίων Κέρκυρας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από giotagts » 18 Νοέμ 2011, 14:21

Δε νομιζω οτι εχεις θεμα με την κουριερ.. Αλλα για το ευχαριστω το καλυτερο ειναι να ανοιξει ξανα η αγγελια απο καποιο συντονιστη ισως.. Διατηρειται αρχειο για να ξερουν οι διαχειριστες τι γινονται τα αντικειμενα οποτε καλο ειναι το ευχαριστω να μπει σ εκεινη την αγγελια κι οχι σε μια αλλη σκορπια.. ;)
Παρακαλω, μεσα στους φακελους να αναγραφετε το username και τι εχετε ζητησει!!
δεν εχω ιντερνετ συγγνωμη οταν μπορεσω θα σας ενημερωσω...

People were created to be loved.Things were created to be used.The reason why the world is in chaos is because things are being loved and people are being used.

Άβαταρ μέλους
manoula3
VIP Member
VIP Member
97 96
Δημοσιεύσεις: 1164
Εγγραφή: 25 Οκτ 2011, 10:34
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Μελισσουργών Άρτας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από manoula3 » 18 Νοέμ 2011, 15:08

giannis16 έγραψε:
manoula3 έγραψε:καλημερα!!!!σημερα στα ποστ μου εμφανιζεται η επεξεργασια,αλλα σε παλια ποστ οχι!!αν μπορει καποιος να βοηθησει γιατι δεν μπορω να κλειδωσω 2 παλιες αγγελιες! :?
πατάς "επεξεργασία" μετά το ζητάω ή το χαρίζω ου γράφει ο τίτλος το κάνεις [ΕΚΛΕΙΣΕ]

και μετα τέρμα κάτω έχει ένα κουτί που το διαλέγεις που γράφει κλειδώστε το θέμα
γεια σου!!κ ευχαριστω για την απαντηση!ξερω πως να κλειδωσω την αγγελια,αλλα δεν υπαρχει το κουτακι που λεει επεξεργασια πανω πανω!!κ ετσι δεν μπορω να σβησω το χαριζω κ να βαλω εκλεισε.... :?
ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119451


ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΡΟΥΧΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556

καλοκαιρινα γυναικεια ρουχα https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556


γυναικεια παπουτσια https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=120109

ΕΥΦΗΜΙΑ
Gold Member
Gold Member
13 20
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 22 Οκτ 2011, 16:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γερόνθρων Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΕΥΦΗΜΙΑ » 18 Νοέμ 2011, 21:52

Λοιπόν, θέλω πάλι βοήθεια, γιατί μάλλον τα έκανα θάλασσα. Εγώ γράφτηκα γύρω στις 20 Οκτωβρίου. Είχα ζητήσει να μου στείλουν δείγματα καλλυντικών κάτι και προσφέρθηκαν πολλοί. Απάντησα σε 3 και μου έστειλαν. Και πήγα να κλειδώσω την αγγελία, έγραψα πάνω ότι έκλεισε, και πάτησα 3 φορές το ευχαριστώ, αλλά ενώ νόμιζα ότι θα μετρήσει για μία αγγελία, μέτρησε για 3. Περιμένω άλλους 2 φακέλους από άλλες αγγελίες που σημαίνει ότι θα προσθέσω στα ήδη 7 ευχαριστώ άλλα 2, και μέσα σε ένα μήνα θα υπερβώ το όριο.
Δεν καταλαβαίνω πως βρέθηκαν τα 7 ευχαριστώ στο προφίλ μου όταν έχω παραλάβει συνολικά από ανθρώπους του σάϊτ μέχρι στιγμής 4 φορές μέσω των ΕΛΤΑ.
Κοινώς έχουν γίνει όλα θάλασσα. Εγώ μέχρι αρχές Δεκεμβρίου δεν θα ζητήσω τίποτε άλλο. Αλλά δεν θα ήθελα και να αποκλειστώ από την ενημέρωση. ευχαριστώ
Προτιμώ να στέλνω και να μου στέλνουν προπληρωμένο φάκελο από τα ΕΛΤΑ.
Πολλές φορές δεν έχω πρόσβαση στο ιντερνετ γι αυτό αργώ να δω κάποιο μήνυμα.
Καλή δύναμη σε όλους.
Μπορώ να συναντηθώ και σε διάφορα σημεία του μετρό κυρίως γύρω από το κέντρο της Αθήνας αλλά περιορισμένες ημέρες

ευτυχια κοσμα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1726
Εγγραφή: 01 Ιουν 2010, 18:20
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αριδαίας Πέλλας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ευτυχια κοσμα » 21 Νοέμ 2011, 20:51

εστειλα φακελλο και ποτε δεν ελαβα ουτε απαντηση απο το μελος που εχει να μπει μεσα στο site 3 μηνες...ποιος θα μου δωσει ενα στοιχειο για να του στειλω αλλου ειδους μηνυμα πχ email η τηλεφωνο να τον καλεσω....
ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

http://1gr.me/xPh7n

Άβαταρ μέλους
nikkime
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
42 62
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: 30 Μαρ 2011, 16:16
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ροδολίβους Σερρών
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από nikkime » 21 Νοέμ 2011, 22:28

δε μπορω να επεξεργαστω τον τιτλο καμιας αγγελίας μου!!ουτε να τις κλειδωσω...τι να κανω??
Στελνω με ΕΛΤΑ
Στειλτε μου και πμ
Εχω χαρισει +ενα από αυτο που βλεπετε,λόγω της αγγελίας αυτης:http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=46&t ... 42#p476042 και το μελος αρνειται να πατησει το ευχαριστω

ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ:
http://www.xariseto.gr/viewforum.php?f=46

theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9560
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 01:59
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από theosve » 22 Νοέμ 2011, 12:53

ευτυχια κοσμα έγραψε:εστειλα φακελλο και ποτε δεν ελαβα ουτε απαντηση απο το μελος που εχει να μπει μεσα στο site 3 μηνες...ποιος θα μου δωσει ενα στοιχειο για να του στειλω αλλου ειδους μηνυμα πχ email η τηλεφωνο να τον καλεσω....
Κατω απο τα στοιχεια του μελους υπαρχει ενα φακελακι. Το πατατε για να στειλετε mail.
Υπαρχει στο συγκεκριμενο μελος;
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

vaskokkal
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4730
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 09:40
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από vaskokkal » 23 Νοέμ 2011, 10:23

Έχω ήδη στείλει μήνυμα. Εν τω μεταξύ έψαξα όλα τα χαρτιά - αποδεικτικά που έχω κρατήσει κ δεν γράφει τίποτα.

Άβαταρ μέλους
Τάτια
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
18 17
Δημοσιεύσεις: 468
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2010, 18:26
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Τάτια » 23 Νοέμ 2011, 10:27

Έστειλα ερώτηση από το my courrier και με ρώτησαν τα στοιχεία του δέματος που σημαίνει ότι θα προσπαθήσουν να το λύσουν αυτοί, λέω... Έχει κάτι τηλέφωνά τους. Να σου τα γράψω;
Ανταλλαγή κυρίως χέρι με χέρι ως το Σεπτέμβρη κυρίως Αθήνα, μετά Κρήτη. Δυστυχώς δυσκολεύομαι με τα ταχυδρομεία και τους λογαριασμούς, ού γαρ έρχεται μόνον.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”