ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
palaiologosbyz
Silver Member
Silver Member
4 11
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: Οδηγος για νεα μελη

Δημοσίευση από palaiologosbyz » 02 Μαρ 2012, 13:24

καλησπερα!

ειμαι νεο μελος και σημερα προσπαθησα να δημιουργησω νεες αγγελιες για καποια βιβλια που θελω να χαρίσω.
για καθε ένα βιβλιο, εκανα ξεχωριστη αγγελια. αργοτερα ενημερωθηκα απο καποιο παλιότερο μελος πως επρεπε να κανω μια νεα αγγελια για όλα τα βιβλία. ετσι, συγκεντρωσα όλα τα βιβλια σε μια αγγελια......πως μπορω να σβησω τις παλιες ετσι ωστε να μεινει μονο η συγκεντρωτικη?

ευχαριστω και συγνωμη για την ταλαιπωρια!

Άβαταρ μέλους
Ελένη14
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Ελένη14 » 02 Μαρ 2012, 18:49

pisicasissy έγραψε:Ελενη σε παρακαλω γραψε λαθος και συγγνωμη που προσπαθησα να σου δωσω μια συμβουλη. Σου ευχομαι ποτε να μην γνωριζεις τι μπορει να κανει μια φωτογραφια ενως παιδιου στο Ιντερνετ στα χερια ενως ανωμαλου.
Και επειδη δεν συμφωνουμε και εχεις μια αγνη αποψη και ανυπαρκτη εμπειρια οπως φαινεται πανω σ'αυτο το θεμα,παιρνω πισω οτι σου ειπα απο καλη προθεση και σου ευχομαι να εισαι παντα καλα και να χαιρεσαι αυτο που αγαπας. ;)
To ότι δεν συμφωνούμε δε πάει να πει ότι θα γράψω λάθος στην συμβουλή ενός ανθρώπου που με συμβουλεύει συμφωνούμε ή διαφωνούμε.ειλικρινά δεν εννοούσα κάτι κακό...απλά εξέθεσα την γνώμη μου.απλά δεν θέλω να το συνεχίσω άλλο..και μόνο τον χρόνο που αφιέρωσες για να μου γράψεις κάτι το σέβομαι απόλυτα.ελπίζω να μην έλαβες την απάντησή μου σαν ειρωνεία.. Ίσως επειδή δεν με γνωρίζεις να με παρεξήγησες.. τέλος πάντων ας το κλείσω εδώ γτ θα ήταν άδικο να δημιουργηθεί μια παρεξήγηση από το πουθενά.

Άβαταρ μέλους
mariachriss
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mariachriss » 02 Μαρ 2012, 22:55

αυτή η αγγελία φαίνεται να είναι δική μου αλλά δεν είναι. το κείμενο της αγγελίας ήταν ένα ποστ που έκανα σε κάποιο μέλος . δεν την έχω βάλει εγώ. υπάρχει εξήγηση; λίγο ανησύχησα....
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=72&t=63959
Είμαι πολύτεκνη εργαζόμενη μητέρα και πολλές φορές αργώ στις συναλλαγές μου...αργώ αλλά δε λησμονώ
Συλλέγω παλιές μικρές ηλεκτρικές ή μη συσκευές , παλιούς υπολογιστές και παιχνιδομηχανές κυρίως για τη δημιουργία μικρής έκθεσης στο σχολείο μου
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
katterin
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
43 23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Μεταμορφώσεως Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από katterin » 03 Μαρ 2012, 10:09

Βρε παιδιά... εσάς ενημερώνονται στην αρχική σελίδα οι Αγγελίες με νέες απαντήσεις;

Γιατί εμένα είναι κολλημένη η αρχική.

Το πρόσεξα όταν απάντησα εγώ σε μία αγγελία, και εδώ και 2 μέρες στην αρχική σελίδα εμφανίζονται οι ίδιες (παλαιότερες) αγγελίες.

(Άσε που δεν φαίνονται τα στατιστικά - views και απαντήσεις - στις αγγελίες, όπως στο προηγούμενο σάιτ, και μπερδεύομαι).

Μάλλον τους Διαχειριστές μας τους περιμένει πολλλλλήηηηηηηη δουλειά :) (Καλό κουράγιο! )

κωσταςχατζ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από κωσταςχατζ » 03 Μαρ 2012, 15:13

Θέμα: "ευχαριστώ"
πάτησα το κουμπί "ευχαριστώ" αφού πήρα ένα αντικείμενο αλλά δεν εμφανίσθηκε η φράση "το μέλος ...... παρέλαβε και ευχαρίστησε ..........". έχει καταργηθεί αυτό? δεν θα ήθελα να φανώ αχάριστος από λάθος. παρακαλώ βοήθεια.

- Παραδίνω μετά από συνεννόηση.
Τα αντικείμενα προσφέρονται στην κατάσταση που ήταν όταν τα παρόπλισα ή όπως τα βρίσκω από φίλους που τα διαθέτουν. Δυστυχώς δεν έχω πάντα τη δυνατότητα να ελέγξω τη λειτουργικότητά τους, η διαπίστωση της οποίας ανήκει στον αποδέκτη. Αντικείμενα που ζητήθηκαν και δεν παραλήφθηκαν μέσα σε 10 ημέρες θεωρούνται ελεύθερα για προσφορά σε άλλον ενδιαφερόμενο ή αποσύρονται.

agg75
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agg75 » 05 Μαρ 2012, 23:36

Καλησπέρα σε μια αγγελία που είχα βάλει έστειλα ενα πακετακι με ταχυδρομειο αλλα δεν ειχα απαντηση για το αν παρελαβαν. Μπορώ να κλειδώσω την αγγελία αφού τα έστειλα ολα ή πρέπει να περιμένω για το ευχαριστώ?
Σας παρακαλω να ειστε συνεπεις σε αυτα που ζητατε.
Εχω internet banking σε Εθνική - Πειραιώς - Γιούρομπανκ. Αυτα που ζηταω δεν ειναι αποκλειστικα για μενα αλλα και για δικα μου ατομα που εχουν αναγκη.
Αν ξεχνάω κάτι ζητώ συγνώμη ένα μυαλό το έχω, στείλτε μου πμ για να μου θυμίσετε.

Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Παπούτσι: 37
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VICKY1978 » 05 Μαρ 2012, 23:45

δεν κλειδώνεις όταν το στέλνεις.
πρέπει να περιμένεις να σου γράψει το μέλος ότι παρέλαβε και αφού πατήσει το ευχαριστώ τότε την κλειδώνεις

χρωσταω 0,30 λεπτα απο ομαδικη σε:
marimari
Τανια

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
marstav
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Κιλκίς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από marstav » 06 Μαρ 2012, 10:33

σας παρακαλω πως μπορω να παω στις αποστολες με κουριερ? δεν ειναι οπως παλια που ειχε πανω αγγελιες, θεματα κτλ κτλ. πως μπορω να παω εκει?ευχαριστω.

Μπορείτε να παραλαμβάνετε και από Δυτική Θεσσαλονίκη όπου μένουν οι γονείς μου.

Η διεύθυνση ειναι όπως σας τη δίνω εξαρχής!
ΟΤΑΝ παραλαμβάνω (κι ας φαινεται οτι εχει φτασει στα ελτα 5 μερες πριν) ενημερώνω.
ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Μη βιάζεστε ν μου την πείτε απλά και μόνο επειδή βλέπετε στη διαδρομή των ελτα οτι παρέλαβα!!!!! Το ταχυδρομείο είναι δυο χωριά πιο εκεί και ο ταχυδρόμος δεν! :z
Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Παπούτσι: 37
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VICKY1978 » 06 Μαρ 2012, 10:45

κάτω από το άβαταρ του μέλους , πατάσ εκεί που λέει Με Courier σε AYTO το μελος

χρωσταω 0,30 λεπτα απο ομαδικη σε:
marimari
Τανια

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

agg75
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agg75 » 07 Μαρ 2012, 15:45

Καλησπέρα επειδή με ενδιαφέρει περισσότερο το παιδικό κομμάτι του site υπάρχει κάποια καταχώρηση που να με μεταφέρει κατευθείαν εκει και να βλέπω τις δημοσιευσεις απο ολη την Ελλάδα οσον αφορά μόνο τα παιδικά ?
Σας παρακαλω να ειστε συνεπεις σε αυτα που ζητατε.
Εχω internet banking σε Εθνική - Πειραιώς - Γιούρομπανκ. Αυτα που ζηταω δεν ειναι αποκλειστικα για μενα αλλα και για δικα μου ατομα που εχουν αναγκη.
Αν ξεχνάω κάτι ζητώ συγνώμη ένα μυαλό το έχω, στείλτε μου πμ για να μου θυμίσετε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”