ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 25 Μάιος 2012, 17:59

Μπορείτε όμως να παραδώσετε εκτός της περιοχής σας;
Αν ναι, τότε μπορείτε να βάλετε μια συγκεντρωτική στη Θεσσαλονίκη με παραπομπές για να υπάρχουν και στη Χαλκιδική κι έτσι, με λίγο κόπο και λίγο πιάσιμο χώρου θα έχετε "με ένα σμπάρο δύο τρυγόνια".

Όμως έχω δει ότι ήδη έχετε αγγελίες στην Θεσσαλονίκη οπότε μπορείτε κάποια αντικείμενα που τα βάλατε στη Χαλκιδική να τα βάλετε σε υπάρχουσες αγγελίες σας στη Θεσσαλονίκη.

Τέλος θα ήταν χρήσιμο να βάλετε στην υπογραφή σας σύνδεσμο προς τις ενεργές αγγελίες σας χρησιμοποιώντας το παρακάτω link
http://bit.ly/JJf3CW


Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1595
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από fanio » 25 Μάιος 2012, 21:58

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Θα προσπαθησω λιγο να τις συμμαζεψω γιατι ειναι ηδη πολλες ... Οσο για την υπογραφη θα προσπαθησω να την συμπληρωσω αλλα μπορει να ξαναχρειαστω βοηθεια οποτε και θα σας ξαναενοχλησω....
Καλο σαββατοκυριακο
φ
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.

Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1595
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από fanio » 26 Μάιος 2012, 18:12

Ερωτησεις κι αλλες:
α) Στις πολυ μεγαλες αγγελιες μπορω να σβηνω τα πραγματα που δινονται (εννοω φωτογραφια και σχολια μου ) ωστε να φαινονται μονο αυτα που υπαρχουν ακομη ;
β) Αν καποιος παρει κατι και πατησει το ευχαριστω σε μια αγγελια μου κι υστερα απο καιρο προσθεσω σ' αυτην νεα πραγματα , το μελος που εχει ηδη παρει κατι μπορει να ξαναπαρει ? Και θα ξαναπατησει το ευχαριστω ή θα πιανεται το προηγουμενο ;

Σας μπερδεψα;
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από makis » 26 Μάιος 2012, 19:42

fanio έγραψε:Ερωτησεις κι αλλες:
α) Στις πολυ μεγαλες αγγελιες μπορω να σβηνω τα πραγματα που δινονται (εννοω φωτογραφια και σχολια μου ) ωστε να φαινονται μονο αυτα που υπαρχουν ακομη ;
β) Αν καποιος παρει κατι και πατησει το ευχαριστω σε μια αγγελια μου κι υστερα απο καιρο προσθεσω σ' αυτην νεα πραγματα , το μελος που εχει ηδη παρει κατι μπορει να ξαναπαρει ? Και θα ξαναπατησει το ευχαριστω ή θα πιανεται το προηγουμενο ;

Σας μπερδεψα;

α) ΟΧΙ !! ΠΟΤΕ δεν σβηνουμε φωτο η κειμενο απο πραγματα που χαριζουμε
β) τυπικα οχι , γιαυτο λεμε ΜΗΝ προσθέτετε πραγματα σε παλιες αγγελιες αλλα να κανετε νεες
φυσικα για το ευχαριστω αναλογα και τι παίρνει το μελος

fanio αν καθε ποστ κανεις και αλλη ερώτηση θα γεμισει ΜΟΝΟ με δικιες σου ερωτησεις , ΚΑΝΕ και ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ πριν ρωτησεις κατι !

Μην τα θελετε ολα στο πιατο σας !!
Ολα αυτα τα εχουμε πει χιλιες φορες
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1595
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από fanio » 26 Μάιος 2012, 19:57

Οκ !
Ευχαριστω για την απαντηση.
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 26 Μάιος 2012, 20:08

α) Δεν πρέπει να σβήνεται αυτό που πάρθηκε, απλά να γράφετε ότι πχ δόθηκε στο τάδε μέλος ώστε να φαίνεται στο τέλος στον συντονιστή που θα μεταφέρει την αγγελία στο αρχείο ότι συμβαδίζουν τα 'ευχαριστώ' με τα αντικείμενα. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε και την γραμματοσειρά strikethrough (δηλαδή αυτή) για να φαίνεται τι ήταν γραμμένο πριν ως προσφορά και τώρα που δόθηκε διαγράφτηκε αλλά φαίνεται. Αυτό γίνεται με το πλήκτρο {s}.

β) Μπορεί να πάρει και δεύτερο αντικείμενο το ίδιο μέλος από την ίδια αγγελία αλλά μπορεί να βάλει μόνο ένα 'ευχαριστώ' ανά αγγελία.

Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1595
Εγγραφή: 27 Απρ 2010, 00:17
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από fanio » 26 Μάιος 2012, 21:54

Αγαπητο μελος polvar ευχαριστω πααααααρα πολυ για τον χρονο και την υπομονη σου !Θα προσπαθησω να διορθωσω τις αγγελιες μου και να εφαρμοσω τις συμβουλες σου. Καλο βραδυ και καλη Κυριακη.
Φιλικα
Φανη
(και κατι ακομη: το site για την ελληνικη γραμματικη σε 5 ενοτητες ηταν καταπληκτικο και το επισκεπτομαι πολυ συχνα !!!!! ;) )
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.
β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο
γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .
δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ
ε. Μοιραζομαι τον λογαριασμο με την κορη μου και υπογραφουμε με διαφορετικο αρχικο γραμμα.

Ευχαριστω πολυ.

Άβαταρ μέλους
paroula
Diamond Member
Diamond Member
68 46
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 06 Μάιος 2012, 23:24
Νομός κατοικίας: Ν. Φλώρινας
Δήμος - Κοινότητα: Σφακιωτών Λευκάδας
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από paroula » 28 Μάιος 2012, 16:50

Καλησπέρα! Πως θα κλείσω ένα θέμα??? Η κοπέλα που έστειλα ένα δεματάκι ευχαρίστησε οπότε πλέον έχει τελειώσει η αγγελία. Έψαξα στην ενότητα "Συχνές ερωτήσεις" αλλά δεν βρήκα κάτι. Πάτησα κάτι που έλεγε κλείδωμα και τώρα δεν μπορώ να κάνω τίποτα, αλλά η αγγελία εξακολουθεί να φαίνεται... Εντάξει, είμαι κ ξανθιά κ αυτό χειροτερεύει τα πράγματα... :D :D :D
Παρακαλώ να βάζετε πάντα στους φακέλους username και τι ζητήσατε, διότι είμαι και ξανθιά και ερωτευμένη, οπότε οι πιθανότητες να σας έρθει κάτι άσχετο είναι αυξημένες!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
LOUIZA MARIA
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1202
Εγγραφή: 13 Ιαν 2012, 17:20
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από LOUIZA MARIA » 28 Μάιος 2012, 16:53

κανονικα πριν την κλειδωσεις πρεπει να πας να αλλαξεις (επεξεργασια)την λεξη χαριζω σε εκλεισε και μετα να κλειδωσεις την αγγελια αλλα δεν πηραζει θα το αλλαξουν οι υπεθυνοι
ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΦΩΤΟ ΜΟΥ - εχω να κανω χρηση του site σχεδον ενα χρονο!!!!

Άβαταρ μέλους
GIANNIS14
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 03 Σεπ 2009, 14:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: περαια
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από GIANNIS14 » 28 Μάιος 2012, 16:56

paroula έγραψε:Καλησπέρα! Πως θα κλείσω ένα θέμα??? Η κοπέλα που έστειλα ένα δεματάκι ευχαρίστησε οπότε πλέον έχει τελειώσει η αγγελία. Έψαξα στην ενότητα "Συχνές ερωτήσεις" αλλά δεν βρήκα κάτι. Πάτησα κάτι που έλεγε κλείδωμα και τώρα δεν μπορώ να κάνω τίποτα, αλλά η αγγελία εξακολουθεί να φαίνεται... Εντάξει, είμαι κ ξανθιά κ αυτό χειροτερεύει τα πράγματα... :D :D :D
θα βαλετε εδω το λινκ και θα την κλεισουμε εμεις ;)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”