ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
vacatero
Banned member !!
Banned member !!
4 4
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 14 Ιουν 2011, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Κέρκυρας
Δήμος - Κοινότητα: Καπανδριτίου Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από vacatero » 16 Ιουν 2011, 15:56

πως γινεται να λαμβανω με mail οτι καποιος απαντησε στην ερωτηση μου/αναρτηση/κλπ(ωστε να μην ψαχνω καθε φορα αν υπαρχει ανανεωση?!
* θα παρακαλούσα να στέλνετε άμεσα πμ αφού εκδηλώσετε ενδιαφέρον σε κάποια αγγελία μου.
* Τα πράγματα που ζητάω δεν είναι πάντα για δική μου προσωπική χρήση,
-αλλά και για όλη την οικογένεια+φίλους που δεν έχουν πρόσβαση στο διαδίκτυο-

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7743
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 16 Ιουν 2011, 16:12

vacatero έγραψε:πως γινεται να λαμβανω με mail οτι καποιος απαντησε στην ερωτηση μου/αναρτηση/κλπ(ωστε να μην ψαχνω καθε φορα αν υπαρχει ανανεωση?!
καλησπερα,ανοιξε μια αγγελια σου κ πανω θα δεις ''NEO: Άμεση ενημέρωση νέας αγγελίας σε αυτή τη κατηγορία. On - Off'' πατας το On κ θα σε ενημερωνει αυτοματα.
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ηλιούπολη θεσ/νίκης , αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Άβαταρ μέλους
alkat
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5782
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 23:29
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από alkat » 17 Ιουν 2011, 15:06

καλησπερα
εχω κι εγω το ιδιο μαλλον προβλημα με αρκετους απο εδω μεσα...δεν μπορω να βαλω φωτο στις νεες αγγελιες μου μεσω του eikona.πως αλλιως θα μπορουσα????
ευχαριστω πολυ!!!!!
δειξτε υπομονη...ειναι λιγο δυσκολα λογω χρονου.. . οι αποστολές μου ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ λογω του ότι προσπαθώ να μαζεύω ομαδική......
Μου χρωσταει:eiritsel
. να με συγχωρείτε για τα χάλια στατιστικά μου...οι ανάγκες μεγαλώνουν όσο μεγαλώνουν και τα παιδιά....προσπαθώ να τα διορθώσω 😁...
Για αποστολες εχω μονο εθνική (και ebanking)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
zasia
VIP Member
VIP Member
63 92
Δημοσιεύσεις: 811
Εγγραφή: 05 Φεβ 2009, 20:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από zasia » 17 Ιουν 2011, 15:13

Δοκιμασε να κανεις upload απο το imageshack :D http://imageshack.us/ και βαλε το λινκ forum code. :D Αντιγραφη επικολληση οπως και με το εικονα.ινφο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zasia την 17 Ιουν 2011, 15:22, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Ζητω συγνωμη για την καθυστερηση, επιστρεφω Αθηνα και θα τακτοποιησω οποια εκρεμμοτητα, ευχαριστω.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 17 Σεπ 2010, 23:15
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από cactus » 17 Ιουν 2011, 18:15

Γειά σας ξανά....! Είδα ότι πολλοί στην υπογραφή τους έχουν την ένδειξη "δείτε τις υπόλοιπες αγγελίες μου"! θα ήθελα να προσθέσω και γώ αυτή την επιλογή.... ;) ξέρεις κάποιος πως? Έκανα αντιγραφή και επικόλληση το σύνδεσμο από το "προβολή προσωπικών δημοσιεύσεων" αλλά μου εμφανίζει όλες τις αγγελίες μαζί... και τις δικές μου αλλά και αυτές που έχω ζητήσει κάτι... :z εγώ θα ήθελα να φαίνονται μόνο οι δικές μου... :D
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :


Περιμένω δέμα από:





Άβαταρ μέλους
tatianoula
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5475
Εγγραφή: 11 Ιουν 2011, 19:23
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλιάκμονα Καστοριάς
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από tatianoula » 21 Ιουν 2011, 14:26

γεια σας ηθελα να ρωτησο που ειναι το χαρισομαγαζο στην θεσσαλονικη????
και υπαρχει καποια χρεωση εαν αφησω κατι εκει για να το παραλαβει καποιος???
ευχαριστω πολυ!


ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΟΜΑΔΙΚΑ ΔΕΜΑΤΑ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ. Δείτε εδώ πως συμφέρει

Μαζι με την διευθυνση να γραφετε κ το κινητο σας.το ζητανε στα Ελτα!

Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 17 Σεπ 2010, 23:15
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από cactus » 21 Ιουν 2011, 16:16

Δυστυχώς το κουμπάκι της επεξεργασίας δεν μου είναι ενεργοποιημένο... και έτσι δεν μπορώ να κάνω τίποτα από τα παρακάτω.... :< Το έχω αναφέρει μέσω chat, mail, πμ, ανακοίνωσης αυτό το πρόβλημα στους συντονιστές για να μπορώ να διορθώνω τις αγγελίες μου αλλά εδώ και 10 μέρες περιμένω.... Καταλαβαίνω, ότι δεν μπορούν να τα θυμούνται όλα, αλλά δεν θέλω να υπάρξει πρόβλημα με τις αγγελίες μου στο μέλλον και να "φάω" καμιά προειδοποίηση! Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου! ;)
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :


Περιμένω δέμα από:





Άβαταρ μέλους
Vlada
VIP Member
VIP Member
84 78
Δημοσιεύσεις: 1510
Εγγραφή: 15 Απρ 2011, 18:20
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Vlada » 21 Ιουν 2011, 16:31

cactus έγραψε:Δυστυχώς το κουμπάκι της επεξεργασίας δεν μου είναι ενεργοποιημένο... και έτσι δεν μπορώ να κάνω τίποτα από τα παρακάτω.... :< Το έχω αναφέρει μέσω chat, mail, πμ, ανακοίνωσης αυτό το πρόβλημα στους συντονιστές για να μπορώ να διορθώνω τις αγγελίες μου αλλά εδώ και 10 μέρες περιμένω.... Καταλαβαίνω, ότι δεν μπορούν να τα θυμούνται όλα, αλλά δεν θέλω να υπάρξει πρόβλημα με τις αγγελίες μου στο μέλλον και να "φάω" καμιά προειδοποίηση! Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου! ;)
Από την στιγμή που είσαι μέλος και όχι συντονιστής δεν μπορείς να κλειδώσεις μόνη σου ένα θέμα.
Πρέπει να πας στο θέμα που θέλεις να κλειδωθεί, να πατήσεις το κουμπάκι "επεξεργασία" και να αλλάξεις το [XAΡΙΖΩ] σε [ΕΚΛΕΙΣΕ], μετά θα το δει κάποιος συντονιστής και θα το κλειδώσει.

Υ.Σ. γιατί δεν διάβασες το θέμα για το οποίο σου έδωσα link στο παραπάνω ποστ;!

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7743
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 21 Ιουν 2011, 16:39

Δεν χρειαζεται να εισαι συντονιστης ή διαχειριστης για να κλεισεις κ να κλειδωσεις μια αγγελια.Αφου εδωσες το ποστ στο μελος γιατι δεν εκανες τον κοπο να τον διαβασεις κ εσυ?Το μελος δεν εχει το κουμπι επεξεργασια στον νομο του,συντομα θα γινει.
Το σωστο λινκ για το κλειδωμα αγγελιας ειναι αυτο http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=305&t=28315
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ηλιούπολη θεσ/νίκης , αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 17 Σεπ 2010, 23:15
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από cactus » 21 Ιουν 2011, 16:44

Όπως είπα και πριν, διάβασα το παραπάνω λινκ, αλλά το κουμπάκι "επεξεργασία" δεν μου εμφανίζεται πουθενά, γιατί απλά δεν υπάρχει! Οι συντονιστές το γνωρίζουν και όντως το τσέκαραν και μου είπαν πως ΔΕΝ είναι ενεργοποιημένο και ότι θα το διορθώσουν και περιμένω εδώ και 10 μέρες για να μπορέσω και εγώ με τη σειρά μου να αλλάξω τους τίτλους από [ΧΑΡΙΖΩ] σε [ΕΚΛΕΙΣΕ] ώστε μετά οι συντονιστές να κλειδώσουν την αγγελία μου!
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :


Περιμένω δέμα από:





Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”