ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 17 Μάιος 2017, 12:58

Τι εννοείτε διαγωνισμός;
Αν αφορά διαφημιστική προωθητική ενέργεια η απάντηση είναι όχι


Άβαταρ μέλους
Ελένη14
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1733
Εγγραφή: 11 Ιαν 2012, 14:54
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Ελένη14 » 17 Μάιος 2017, 14:38

polvar έγραψε:
17 Μάιος 2017, 12:58
Τι εννοείτε διαγωνισμός;
Αν αφορά διαφημιστική προωθητική ενέργεια η απάντηση είναι όχι

Ευχαριστω πολυ

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Έχω θέμα "επικοινωνίας" με 3 μέλη του xariseto...

Δημοσίευση από Poudim » 19 Μάιος 2017, 15:26

...και χρειάζομαι την συμβουλή σας , ή πιθανόν την παρέμβασή σας . (1) Μέλος virginiabts . Αγγελία viewtopic.php?f=291&t=155295 , απ΄όπου παρέλαβα σκουπίδια και παρά την εκ μέρους συντονιστή , "δικαίωσή μου" , έχει εξαφανισθεί εδώ και μήνες . (2) Μέλος ZacZac21 . Αγγελία μου viewtopic.php?f=194&t=157397 , στο οποίο απέστειλα ένα DVD (το οποίο αγόρασα προ έτους περίπου) για επιδιόρθωση και έχει επίσης εξαφανισθεί και (3) Μέλος Maria Selin . Αγγελία viewtopic.php?f=108&t=160141 , όπου κατέβαλα το 1,50€ για την αποστολή του ενδύματος και έχει επίσης εξαφανισθεί . Η 3η περίπτωση ίσως είναι πιο ήπια από τις 2 προηγούμενες . Υπάρχει πάντα η πιθανότητα της κακής συγκυρίας , που όμως είναι απίθανο να αφορά και τα 3 μέλη . Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11350
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 11:24
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » 19 Μάιος 2017, 16:22

Από το μέλος Maria Selini που λέει ο Poudim περιμένω κι εγώ δέμα.
Έχει να μπει από την Κυριακή του Πάσχα. Ίσως κάτι της έτυχε :mm:

viewtopic.php?f=108&t=160078
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
Αναστάσιος-Ξανθίππη
Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΜΙΞ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΕΣ *DISNEY*
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ, ΕΑΝ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Έχω θέμα "επικοινωνίας" με 3 μέλη του xariseto...

Δημοσίευση από Poudim » 19 Μάιος 2017, 22:23

Poudim έγραψε:
19 Μάιος 2017, 15:26
...και χρειάζομαι την συμβουλή σας , ή πιθανόν την παρέμβασή σας . (1) Μέλος virginiabts . Αγγελία viewtopic.php?f=291&t=155295 , απ΄όπου παρέλαβα σκουπίδια και παρά την εκ μέρους συντονιστή , "δικαίωσή μου" , έχει εξαφανισθεί εδώ και μήνες . (2) Μέλος ZacZac21 . Αγγελία μου viewtopic.php?f=194&t=157397 , στο οποίο απέστειλα ένα DVD (το οποίο αγόρασα προ έτους περίπου) για επιδιόρθωση και έχει επίσης εξαφανισθεί και (3) Μέλος Maria Selin . Αγγελία viewtopic.php?f=108&t=160141 , όπου κατέβαλα το 1,50€ για την αποστολή του ενδύματος και έχει επίσης εξαφανισθεί . Η 3η περίπτωση ίσως είναι πιο ήπια από τις 2 προηγούμενες . Υπάρχει πάντα η πιθανότητα της κακής συγκυρίας , που όμως είναι απίθανο να αφορά και τα 3 μέλη . Ευχαριστώ .
Το θέμα (2) δεν αφορά το μέλος ZacZac21 , αλλά το μέλος angel_grig . Οπότε ζητώ δημοσία συγνώμη από το μέλος ZacZac21 .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Έχω θέμα "επικοινωνίας" με 3 μέλη του xariseto...

Δημοσίευση από Poudim » 20 Μάιος 2017, 11:09

Poudim έγραψε:
19 Μάιος 2017, 22:23
Poudim έγραψε:
19 Μάιος 2017, 15:26
...και χρειάζομαι την συμβουλή σας , ή πιθανόν την παρέμβασή σας . (1) Μέλος virginiabts . Αγγελία viewtopic.php?f=291&t=155295 , απ΄όπου παρέλαβα σκουπίδια και παρά την εκ μέρους συντονιστή , "δικαίωσή μου" , έχει εξαφανισθεί εδώ και μήνες . (2) Μέλος ZacZac21 . Αγγελία μου viewtopic.php?f=194&t=157397 , στο οποίο απέστειλα ένα DVD (το οποίο αγόρασα προ έτους περίπου) για επιδιόρθωση και έχει επίσης εξαφανισθεί και (3) Μέλος Maria Selin . Αγγελία viewtopic.php?f=108&t=160141 , όπου κατέβαλα το 1,50€ για την αποστολή του ενδύματος και έχει επίσης εξαφανισθεί . Η 3η περίπτωση ίσως είναι πιο ήπια από τις 2 προηγούμενες . Υπάρχει πάντα η πιθανότητα της κακής συγκυρίας , που όμως είναι απίθανο να αφορά και τα 3 μέλη . Ευχαριστώ .
Το θέμα (2) δεν αφορά το μέλος ZacZac21 , αλλά το μέλος angel_grig . Οπότε ζητώ δημοσία συγνώμη από το μέλος ZacZac21 .
Έστειλα πμ στο μέλος angel_grig . Δεν βρίσκω τηλέφωνο . Θεωρώ ότι για να γίνει μέλος έχει οπωσδήποτε και αριθμό τηλεφώνου , αν θέλετε μου τον στέλνετε . Στις άλλες 2 περιπτώσεις με ενημερώσατε ότι θα περιμένετε να συνδεθή το μέλος . Ερώτηση , δεν υπάρχουν τηλέφωνα ; Αν υπάρχουν θα τα ήθελα . Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
deppieg
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4125
Εγγραφή: 21 Σεπ 2012, 11:46
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από deppieg » 25 Μάιος 2017, 10:42

Καλημερα!

Εχω μια ερωτησουλα:
Παρελάβα ενα ρολοι αλλα για να δω εαν ειναι λειτουργικο οπως με διαβεβαίωσε το μελος που μου το χαρισε πρεπει να του βαλω μπαταρια.
Το "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" να το βαλω τωρα που παρελαβα ή αφου βαλω μπαταρια και επιβεβαιωθει η λειτουργικοτητα του;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εχω Paypal, Alpha Bank, Πειραιως.

Για συναντήσεις άμεσα, πολύ κοντά στο μετρό Αμπελοκήπων (καθημερινές, πρωί έως μεσημέρι) ή Γκύζη αργά απόγευμα. Αλλιώς ως συνηθως με ΕΛ.ΤΑ. και κατ' εξαίρεση σε άλλα σημεία συνάντησης.

Καποιες φορες θα εχω αγγελιες πωλησης δικων μου αντικειμενων, σε διαδικτυο και τυπο.

Έχω εθισμό στα αρώματα όλων των ειδών, ανώνυμα και επώνυμα... Όποιος έχει διαθέσιμα ας με ενημερώσει...:bow:Εδώ η μικρή αρχόμενη συλλογή μου...viewtopic.php?f=335&t=166552

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 25 Μάιος 2017, 12:24

Να βάλετε τη μπαταρία σύντομα και να ευχαριστήσετε αφού τη βάλετε

Άβαταρ μέλους
deppieg
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4125
Εγγραφή: 21 Σεπ 2012, 11:46
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από deppieg » 25 Μάιος 2017, 13:06

polvar έγραψε:
25 Μάιος 2017, 12:24
Να βάλετε τη μπαταρία σύντομα και να ευχαριστήσετε αφού τη βάλετε
:thank:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εχω Paypal, Alpha Bank, Πειραιως.

Για συναντήσεις άμεσα, πολύ κοντά στο μετρό Αμπελοκήπων (καθημερινές, πρωί έως μεσημέρι) ή Γκύζη αργά απόγευμα. Αλλιώς ως συνηθως με ΕΛ.ΤΑ. και κατ' εξαίρεση σε άλλα σημεία συνάντησης.

Καποιες φορες θα εχω αγγελιες πωλησης δικων μου αντικειμενων, σε διαδικτυο και τυπο.

Έχω εθισμό στα αρώματα όλων των ειδών, ανώνυμα και επώνυμα... Όποιος έχει διαθέσιμα ας με ενημερώσει...:bow:Εδώ η μικρή αρχόμενη συλλογή μου...viewtopic.php?f=335&t=166552

Άβαταρ μέλους
lanciateo
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2367
Εγγραφή: 03 Αύγ 2012, 23:31
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Βιτσι
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από lanciateo » 26 Μάιος 2017, 23:32

Αν μπορουμε να ανοιξουμε viewtopic.php?f=212&t=161963 για να βαλουμε και αλλα 2 κομματια?
Δεν θέλω χαρίσματα από elenica.
viewtopic.php?p=1478261#p1478261

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

--Για παραλαβη απο τον χωρο σας, κατοπιν συννενοησης, πιθανον να υπαρχουν καθυστερησεις λόγω δουλειας!!!...Και αν δειτε οτι καθυστερω παααρα πολυ, στειλτε ενα μηνυμα.!!!
--Οσο αφορα σε αποστολες, δεχομαι και στελνω μονο δεματα.

Η συλλογη απο Zippo εδω
Η συλλογή από κινητά εδώ

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”