ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23540
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Aria » 21 Νοέμ 2013, 21:32

matou έγραψε: Καλα ναι δεν θα μπω σε καμια διαδικασία τώρα για τα χρήματα απλα ήθελα να μάθω τι γίνεται με το " ευχαριστώ". Εχετε δικαιο για τον Α4 αλλα ειμαι καινούρια εδώ και δεν το "εχω " ακόμη πολύ... ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σας!
Σας απάντησε ήδη ο συντονιστής πιο πάνω, δεν βάζετε το ευχαριστώ

Η απορία μου όμως είναι η εξής, εφ όσον ξέρατε πως είναι γυάλινο το αντικείμενο, γιατί στείλατε φάκελο και δεν λέγατε στο μέλος να του στείλετε γραμματόσημα να σας το κάνει δέμα?

Άβαταρ μέλους
matou
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
65 85
Δημοσιεύσεις: 983
Εγγραφή: 17 Σεπ 2013, 16:18
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Κηρέως Εύβοιας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από matou » 21 Νοέμ 2013, 21:45

ar_ia έγραψε:
matou έγραψε: Καλα ναι δεν θα μπω σε καμια διαδικασία τώρα για τα χρήματα απλα ήθελα να μάθω τι γίνεται με το " ευχαριστώ". Εχετε δικαιο για τον Α4 αλλα ειμαι καινούρια εδώ και δεν το "εχω " ακόμη πολύ... ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σας!
Σας απάντησε ήδη ο συντονιστής πιο πάνω, δεν βάζετε το ευχαριστώ

Η απορία μου όμως είναι η εξής, εφ όσον ξέρατε πως είναι γυάλινο το αντικείμενο, γιατί στείλατε φάκελο και δεν λέγατε στο μέλος να του στείλετε γραμματόσημα να σας το κάνει δέμα?
ναι το κατάλαβα. απλα τον ευχαριστησα που με βοήθησε!
Περιμένω από:crystallyn
Έστειλα πράγματα σε: abundance(2),ParaskeviM,χριστινα33 ,ελενα79,katerina eyripidis,doritta,pigglet_gary
Περιμένω φάκελο από:pgeorgo(3)
Έστειλα φάκελο σε:miraida ,Anid716
Εκκρεμότητες για να παράδοση σε:klekat(πατρον),Polydefkis (ριγανη),ioulios10(βιβλίο),stathis5,Τανια,alkat

κουκουτσάκι
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3693
Εγγραφή: 14 Οκτ 2013, 21:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από κουκουτσάκι » 22 Νοέμ 2013, 03:03

καλημέρα... έδωσα τον αρτοπαρασκευαστή στη Sophie7 και δεν υπήρχε μέσα ένα εξάρτημα το οποίο μπορώ να βρω βέβαια αλλά τον άλλο μήνα που θα έρθω Αθήνα ξανά... τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; η κοπέλα έχει δυσαρεστηθεί με το δίκιο της και εκείνη και έχω δυσαρεστηθεί και εγώ από τη μεριά μου με την επιμονή της να με καλεί συνέχεια ενώ την είχα ενημερώσει ότι με πιέζει και ότι θα επικοινωνήσω εγώ μαζί της... μόλις κατάφερα να μπω σπίτ μετά από τόσες ώρες και μπήκα ειδικά για να ενημερώσω για το λάθος μου ...ζητώ συγγνώμη ..πρότινα στην κοπέλα ή να τον επιστρέψει ή να κάνει υπομονή να βρω ότι λείπει τον άλλο μήνα... δεν ξέρω εάν έχετε να προτίνετε κάτι άλλο..πραγματικά λυπάμαι πολύ που δεν το πρόσεξα...όσο για τα ευχαριστώ , δεν είναι κάτι που κυνηγάω ...μου λείπει όμως ένα και εάν μου λείπει γιατί μου το αφσίρεσε η Sophie θα ήθελα να το γνωρίζω...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

είμαι μέλος σε κάποιες χαριστικές ομάδες όπως επίσης και σε κάποιες ομάδες πωλήσεων στο facebook

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από makis » 22 Νοέμ 2013, 05:40

κουκουτσάκι έγραψε:καλημέρα... έδωσα τον αρτοπαρασκευαστή στη Sophie7 και δεν υπήρχε μέσα ένα εξάρτημα το οποίο μπορώ να βρω βέβαια αλλά τον άλλο μήνα που θα έρθω Αθήνα ξανά... τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; η κοπέλα έχει δυσαρεστηθεί με το δίκιο της και εκείνη και έχω δυσαρεστηθεί και εγώ από τη μεριά μου με την επιμονή της να με καλεί συνέχεια ενώ την είχα ενημερώσει ότι με πιέζει και ότι θα επικοινωνήσω εγώ μαζί της... μόλις κατάφερα να μπω σπίτ μετά από τόσες ώρες και μπήκα ειδικά για να ενημερώσω για το λάθος μου ...ζητώ συγγνώμη ..πρότινα στην κοπέλα ή να τον επιστρέψει ή να κάνει υπομονή να βρω ότι λείπει τον άλλο μήνα... δεν ξέρω εάν έχετε να προτίνετε κάτι άλλο..πραγματικά λυπάμαι πολύ που δεν το πρόσεξα...όσο για τα ευχαριστώ , δεν είναι κάτι που κυνηγάω ...μου λείπει όμως ένα και εάν μου λείπει γιατί μου το αφσίρεσε η Sophie θα ήθελα να το γνωρίζω...
Κακος εβγαλε το ευχαριστω (απο οτι ειδα δεν υπαρχει)

Αρα πρεπει να το ξαναβαλει το ευχαριστω , και μετα αποφασιζει αν θα περιμενει ενα μηνα η αν το αγορασει η αν το δωσει πισω
Σιγουρα θα υπαρχει μελος που θα το θελει και ετσι

Φυσικα καλα ειναι να βλεπετε τα πραγματα που δινετε για να μην γινονται αδικα παρεξηγησεις ;)

Απαντησα και στο θεμα
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
Sophia7i
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2696
Εγγραφή: 28 Φεβ 2013, 00:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Sophia7i » 23 Νοέμ 2013, 10:59

Συγνώμη αλλά δε νομίζω ότι είχα πάρει συνέχεια τηλέφωνο όπως λες.
Πήρα την πρώτη φορά το πρωί για να συννενοηθούμε. Μου είπε ο άντρας σου να ξαναπάρω σε 15΄ μετά γιατί δε μπορούσες εκείνη τη στιγμή.
Ξαναπήρα και μου είπες ότι αν δε το βρεις, να το επιστρέψω και την ίδια μέρα και θα μιλάγαμε απόγευμα. Δεν κανόνισα τίποτα λοιπόν την ίδια μέρα μήπως και χρειαστεί να πάρω τα εξαρτήματα ή να σου επιστρέψω το μηχάνημα.
Εφόσον δεν είχα καμία ειδοποίηση ή μήνυμα, έκανα κλήση στις 19:00 για να μάθω τι θα γίνει. Δεν απάντησε κανείς, και ξαναέκανα άλλη μία αναπάντητη για να μη περιμένω τσάμπα το υπόλοιπο βράδυ.
Η μόνη ειδοποίηση που είχα ήταν το μήνυμα που έστειλες 2:40 πμ να μου πεις ότι δε μπορεις να ψάξεις τώρα γιατί γυρίσατε τώρα σπίτι.
Εγώ γιατί περίμενα σπίτι άδικα?
Όσο για το ευχαριστώ, το έβγαλα γιατί απ' όσο ξέρω όταν δίνεις κάτι που δεν είναι λειτουργικό, το επιστρέφεις αυτό που πήρες και αφαιρείς το ευχαριστώ. Ή περιμένεις να πάρεις αυτό που λείπει.
Για μένα δεν έχει σημασία αν θα έχω ένα ευχαριστώ λιγότερο ή περισσότερο αλλά έχει μεγάλη σημασία να είμαστε δίκαιοι και να λέμε αλήθειες και να φερόμαστε με συνέπεια.
Συγκεκριμένα δε μ' ενδιαφέρει τώρα καθόλου αν θα βρεθουν ή όχι τα εξαρτήματα ή το τι θα γίνει με το ευχαριστώ.
Θα το δώσω αλλού όπως το πήρα για να μη κουράζομαι άλλο μ' αυτό το θέμα. Θα ενημερώσω την αγγελία

Άβαταρ μέλους
mariachriss
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3017
Εγγραφή: 30 Αύγ 2010, 23:58
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από mariachriss » 23 Νοέμ 2013, 22:51

παρέλαβα από αυτήν την αγγελία
http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=212& ... 60#p929060
αλλά δεν υπάρχει το κουμπί ευχαριστώ για να πατήσω
Είμαι πολύτεκνη εργαζόμενη μητέρα και πολλές φορές αργώ στις συναλλαγές μου...αργώ αλλά δε λησμονώ
Συλλέγω παλιές μικρές ηλεκτρικές ή μη συσκευές , παλιούς υπολογιστές και παιχνιδομηχανές κυρίως για τη δημιουργία μικρής έκθεσης στο σχολείο μου
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15988
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από athanasiamak » 24 Νοέμ 2013, 00:06

mariachriss έγραψε:παρέλαβα από αυτήν την αγγελία
http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=212& ... 60#p929060
αλλά δεν υπάρχει το κουμπί ευχαριστώ για να πατήσω
Η αγγελία-προφανώς από λάθος- ήταν στο αρχείο γι' αυτό και δεν υπήρχε το κουμπί του ευχαριστώ.
Την επανέφερα. Τώρα μπορείτε να το πατήσετε.

Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από melinaprs » 29 Νοέμ 2013, 14:06

Γράφω εδώ για να μη γεμίσω το θέμα της κοπέλας με την αγγελία και καταρχάς σας ευχαριστώ και τις δύο για τη βοήθεια. Έχω μια απορία γιατί μπερδεύτηκα...αναμονή λοιπόν θα βάζω αφού αποφασίσω πως θα δοθεί σε κάποιον,αντί του δόθηκε που εγραφα ή αφού το στειλω και μετά;
:thank:

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39604
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 29 Νοέμ 2013, 17:06

'Αναμονή ευχαριστώ' μπαίνει αφού δοθεί το αντικείμενο και μέχρι να πατηθεί το 'μαγικό' κουμπί

Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από melinaprs » 29 Νοέμ 2013, 17:37

polvar έγραψε:'Αναμονή ευχαριστώ' μπαίνει αφού δοθεί το αντικείμενο και μέχρι να πατηθεί το 'μαγικό' κουμπί
Τζέντλεμαν όπως πάντα!
Eυχαριστώώώώώώώώώώ(χωρίς ...μαγικό!; κουμπί)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”